Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@@Tuckson, fantaSy; in urma cu ... multa vreme.

Gata, stiu care :)) Te-ai reapucat si tu?

Salut şi bine-am venit. :))

 

@Tuckson, mai trăieşti frăţioare?:)) Ce faci? :D

Ce sa fac, cu facultatea, etc, nab. Tu ce mai zici?

@@Tuckson, m-am uitat prin semnatura ta, foarte frumos, am ramas surprins. Esti o legenda :))

 

 

Ce treaba are sula cu prefectura?

Am facut si eu o observatie :))

@@Tuckson, ooo, uite nabu, in loc sa fi la facultate tu esti pe forum. Nu revii in NR?

Era ora 4 dimineata, ce facultate :))

Am trecut si pe acolo, ami rar in ultima vreme dar ma rog.

Nu revin, merci. :D

Edited by Tuckson
Link to comment
Share on other sites

Ce sa fac, cu facultatea, etc, nab. Tu ce mai zici?

Dacă tot am făcut ore am zis să intru într-o facţiune, şi cum de ganguri n-am timp, altă opţiune nu era pe lista mea şi am revenit în NR :))

Link to comment
Share on other sites

Dacă tot am făcut ore am zis să intru într-o facţiune, şi cum de ganguri n-am timp, altă opţiune nu era pe lista mea şi am revenit în NR :))

Foarte tare, bravos. Ce zici, iei si tu rank 4, macar tura asta? :))

Link to comment
Share on other sites

@Tuckson, chiar dacă de fiecare dată când am fost în nr am ieşit cu fp, ar trebui să ai şi tu puţină încredere în mine =))

Am fost rank 4 la sRn, am avut timp de 5+3 zile, dar mi-am pus demisia pentru că primisem helper pe contul principal :)) Ghici şi cine mi-a acceptat aplicaţia :)) De data asta cred că o să stau mai mult :D

Link to comment
Share on other sites

@Tuckson, chiar dacă de fiecare dată când am fost în nr am ieşit cu fp, ar trebui să ai şi tu puţină încredere în mine =))

Am fost rank 4 la sRn, am avut timp de 5+3 zile, dar mi-am pus demisia pentru că primisem helper pe contul principal :)) Ghici şi cine mi-a acceptat aplicaţia :)) De data asta cred că o să stau mai mult :D

N-am zis ca nu poti, stiu prea bine ca te descurci si esti un bun reporter, dar esti nab si alergi dupa functii uneori. :))

Link to comment
Share on other sites

N-am zis ca nu poti, stiu prea bine ca te descurci si esti un bun reporter, dar esti nab si alergi dupa functii uneori. :))

Nu alerg după funcţii, era prima dată când primisem helper şi voiam să ştiu cu ce se mănâncă. Apropo, contul ăla, Spawn.exe, e ex. Austin, din semnătura ta =))

 

Dacă alergam după funcţii cred că-ţi dai seama că nu pierdeam lideru' pentru limbaj :))

Edited by SpawnROYAL
Link to comment
Share on other sites

Ba, e cv notorious de la 2/3. Ce părere aveți ca suntem 50/50 de ceva timp?

E bine ca ne-am pus inapoi pe picioare, totusi asa a fost si atunci cand am intrat eu in factiune, eram vreo 30 de membri. Scadem, urcam, cui ii pasa?

Link to comment
Share on other sites

mfqNPAf.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nu alerg după funcţii, era prima dată când primisem helper şi voiam să ştiu cu ce se mănâncă. Apropo, contul ăla, Spawn.exe, e ex. Austin, din semnătura ta =))

 

Dacă alergam după funcţii cred că-ţi dai seama că nu pierdeam lideru' pentru limbaj :))

Nu mai stiu, ca ai avut destule conturi cu diferite nume. Te cred pe cuvant, oricum :))

 

Nu stiu ce sa zic in legatura cu liderul si functiile :))

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Muhahahaha, zile frumoase sa aveti pe ultima suta de metri in care mirosul de sfarsit de scoala se aproprie :))

Hai ca am dat-o in Eminscu, spor la munca (cei ce lucreaza) atat in viata de zi cu zi cat si pe server.

O seara frumoasa.

 

#TzancaUraganul

Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.