Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

13 hours ago, uN GhosT said:

@South UraganX, pai ce-ai facut ba? De ce nu te mai vad la rank 5? Pui asa demisia... acum trebuie sa dau iar update la signature.

:)) chiar tu ai zis, am pus prima demisie si am retras ceea ce nu trebuia sa fac.

Succes tuturor, Vijelie dispare de pe covorul roz al factiunii News Reporters dupa 127 de zile petrecute alaturi de voi. Nu-i problema man, revin candva si sper ca va voi gasi in aceeasi formula, sau poate una mai numeroasa. Ce sa va zic? Sper ca 5-ul ala care aparea in stanga numelui meu pe [/f] sa apara cat mai curand in dreapta cuiva cand dau [/id].

Succes @Claudiu King cu functia, tine-o tot asa.

@Donald, @Pheno K1ng, continuati sa luptati pentru proiectele pe care le aveti in minte, cred ca vor ajuta factiunea in continuare.

Iar restu, ne mai auzim. @uN GhosT, tu esti cu mine pe [/ac], nu-mi duci dorul asa tare :))

In semnatura mea gasiti o lista cu cei pe care le voi acorda mereu respect si care chiar mi-au fost de ajutor in toata cariera mea pe acest server, respectul meu pentru voi :)

 

#adios:(

Edited by South UraganX
Link to comment
Share on other sites

Nu sunt un RulesHunter, dar uitate pe prima pagina :

Nu se permit posturi de genul: "Bună dimineața, ce faceți?; Salut, am plecat la școală; și asa mai departe".

Untitled.png

Link to comment
Share on other sites

  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.