Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Ei lasa, ca nu e o rusine stai linistit. Cu timpul o sa progresezi daca tragi tare si esti motivat.

Cand faci hernie, atunci e cool.

P.S: Ce greutate / inaltime ai?

Link to comment
Share on other sites

Ei lasa, ca nu e o rusine stai linistit. Cu timpul o sa progresezi daca tragi tare si esti motivat.

 

Si maine fac B-)

Fac volei si mai intru la sala cand ne lasa profa.. azi am fost 30 de minute, maine o ora :)) o sa incerc cu 10 si 10..

Link to comment
Share on other sites

Si maine fac B-)

Fac volei si mai intru la sala cand ne lasa profa.. azi am fost 30 de minute, maine o ora :)) o sa incerc cu 10 si 10..

Incearca sa profiti cat mai mult daca nu platesti sala. Ca o sa iti prinda bine pe parcurs.
Link to comment
Share on other sites

Și eu m-aș băga la sală, dar nu am cu cine și singur nu am chef :(

Singur nu are rost, pentru ca ai nevoie macar de un coleg care sa te ajute. Cand o sa ridici greutati mari o sa iti fie de mare folos.
Link to comment
Share on other sites

Incearca sa profiti cat mai mult daca nu platesti sala. Ca o sa iti prinda bine pe parcurs.

 

ASta fac.. un prieten merge cu 60 lei pe luna, pare ok, ma gandeam in vara sa incerc..

 

Tu cat platesti?

 

Eu am 60 si ceva kg si 1.75.. dar inca sunt mic de inaltime si as vrea sa mai cresc, am inteles ca nu trebuie sa imi fortez spatele prea mult..

Link to comment
Share on other sites

ASta fac.. un prieten merge cu 60 lei pe luna, pare ok, ma gandeam in vara sa incerc..

 

Tu cat platesti?

 

Eu am 60 si ceva kg si 1.75.. dar inca sunt mic de inaltime si as vrea sa mai cresc, am inteles ca nu trebuie sa imi fortez spatele prea mult..

Eu 50 de lei pe luna. Si aia e drept.. sa nu iti fortezi spatele, sa nu ridic greutati mari deasupra capului.
Link to comment
Share on other sites

Razvi, nu esti sanatos la cap.

That's me babe. Pwp :* si-o lua la scafarlie putin, ii zisai aluia sa nu exagereze :))).

Doar nu credeai ca ma duc sa ma iau cu toti prepubertari mucosi care nici ce e aia masturbare nu au auzit :)).

Edited by BTD RazviTnx
Link to comment
Share on other sites

Ieftin tare la voi, la mine în Constanța dau 85 lei pe lună. Cu saună și program nelimitat.

Si noi avem sauna, doar luni si vineri e gratis. Si poti merge cand vrei tu la sala, numai bineinteles sa fie deschisa :))
Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.