Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

 

 

Buna ziua dragi colegi, stimat lider! Am revenit bucuros si eu alaturi de voi dupa o zi oarecum dezastruasa de scoala, in care nici un eveniment important nu a avut loc, doar plictiseala de rigoare care se asterne chiar de la prima ora, in care stai cu ochii atintiti pe limbile ceasului care par ca au inghetat in timp, nemaiajungand la punctul in care acel sunat dumnezeiesc al clopotelului anunta sfarsitul orei de curs, ascultand balivernele parca fara sens ale profesorului, a carui fata lasa impresia ca nici chiar el nu are chef, si iti tine companie pe tot parcursul zilei de scoala. Pentru ca ziua sa se termine frumos macar, pe sfarsit, am avut antrenament la aceasta ramura a sportului indragita si chiar practicata cu sfintenie de catre mine si tovarasul Patrunjel, zis si Marar, si anume, la basket. Aici, insfarsit, am reusit sa ma relaxez si chiar sa ma distrez, mai ales in momentele in care mana mea, de care mingea era parca lipita, se ridica, anexata corpului meu bine facut si fara nici umpic de grasime, peste inelul panoului de basket, si eu, impingand mingea direct prin cos cu o forta si un stil de care putini pot da dovada, dar invidiat de multi, inclusiv de bunul meu prieten si coleg al vostru, Patrunjel. Cam aceasta a fost ziua mea destul de monotana avand in vedere posibilitatile nelimitate pe care viata ni le ofera noua, ca bieti muritori.

 

 

Eu sunt convins ca NU va lua.

 

De ce doresti tu sa imi distrugi mie toate visurile? Chiar cand ma gandeam, ca daca iau rank 2 sa cumpar un Sultan pe care sa il pun la dispozitia factiunii si inca 3 Comete pe care sa le vand si sa donez toti banii factiunii... dar asa, este degeaba.

 

Voi nu sunteti intregi la cap, 10 pagini intr-o zi? Citesc mai mult aici decat carti la romana...

Link to comment
Share on other sites

Cartofar, cat ai scris tu in acele randuri am vorbit noi ina 10 pagini.. Nici nu am stat sa citesc tot..

 

Adica, eu ma chinui sa scriu pentru ca voi, oamenii de rand, sa citit si nici nu va dati silinta? Sunt complet dezgustat de aceasta lipsa totala de repect!

 

si sunt doar 8 randuri, din care, pe ultimu sunt 4 cuvinte.

Edited by Cartofar
Link to comment
Share on other sites

Eu i-am facut acel text memorabil si foarte filozofic. Stand in minunata ora de limba si literatura romana, plictisit de povestile stimatei doamne profesor, m-am gandit, sa scriu cateva randuri. Dupa o gandire de aproximativ 20 de minute si 43 de secunde, am reusit, sa scot la iveala partea mea artistica. Acum ma retrag, deoarece dupa o zi plina, trebuie sa imi fac somnul de frumusete. CHAULES

Link to comment
Share on other sites

Eu i-am facut acel text memorabil si foarte filozofic. Stand in minunata ora de limba si literatura romana, plictisit de povestile stimatei doamne profesor, m-am gandit, sa scriu cateva randuri. Dupa o gandire de aproximativ 20 de minute si 43 de secunde, am reusit, sa scot la iveala partea mea artistica. Acum ma retrag, deoarece dupa o zi plina, trebuie sa imi fac somnul de frumusete. CHAULES

 

Gandirea ta de om primitv ma deprima, intrucat mi se pare chiar trist ca cineva sa poata sa incerce sa inlature adevarul transformand o situatie pentru a fi benefica pentru el (sa minta cu nerusinare), avand in vedere ca te consideri prieten cu mine, si chiar, ca, ti-am dat astazi contravaloarea sumei de 50 lei in hartii inscriptioanate cu cifre si portrete ale unor persoane reprezentative ale frumoasei noastre tari, emise de Banca Nationala.

 

 

Si oricum, NU-TI IESE!!!!!!!!!!

 

 

 

2 more to go.

Edited by Cartofar
Link to comment
Share on other sites

- Parca era cineva suparat pe aici? :))

 

Asta inseamna sa gandesti pozitiv :)))

 

 

OOOOOOOOOOOOOOO DAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA PAGINA 1310, o declar deschisa de catre mine !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 more to go.

Edited by Cartofar
Link to comment
Share on other sites

SI eu am facut asta la MC =))))))))))

 

"Un prost trage" "Si eu am facut asta", ti-ai zis-o singur...

 

 

 

 

Iaso băiețiiiiii, am venit de la Stand up comedy :))) Am râs de a pocnit...Ne vedem IG.

 

La cine ai fost? Deko?

Edited by Cartofar
Link to comment
Share on other sites

Ma amuzam cu al meu coleg, dar ce sa stii tu.

 

Eu stiu mai multe dacat tu cu ansablul acela de tesuturi din cutia ta craniana, supranumit si creier, ti-ai putea imagina.

 

Nu e ceva ciudat la tableta mea? http://www.altex.ro/...l-core-1ghz-gri

Fiti atenti la detalii

 

:))))))))))))))))))))) empty are concurenta

Link to comment
Share on other sites

Cartofar stii ca ai 20 de posturi nu? :))

Cine a fost la comedy? :)) Bordea?))

 

Am 20, dar cateva sunt de ca**t, asa ca nu se pu >:P, cum ar fi asta, e degeaba...

 

comy a fost la comedy, dar nu vrea sa ne spuna la ce trupa...

 

 

** = "ca"

Edited by Cartofar
Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.