Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Si aici se termina. Au fost 7 luni extrem de frumoase, m-am distrat si mi-am facut multi prieteni, v-am dat FW-uri, rank-uri, am facut war-uri, am batut mafii, am luat turf-uri in LV, am facut event-uri, suntem factiune factiunea pasnica care domina LV-ul si nimeni nu poate contesta asta. Dincolo de orice, voi sunteti cele mai bune persoane pe care le-am cunoscut pe aceasta comunitate si ma bucur ca am avut ocazia sa lucrez cu voi. Nu voi face un roman pentru ca am discutat deja in game, dar persoanele care au insemnat ceva atat pentru mine cat si pentru News Reporter sunt urmatoarele:

  • R.Rambo
  • Krysty
  • AnGeLx
  • [b2w]Robbz0r
  • Gisele
  • HashBua
  • Daniel.
  • NuTLine
  • SpazZ.
  • alquaida
  • nabz0r
  • Cartofar
  • Djteolik
  • RazviTnx
  • Patrunjel
  • DanielBoyd
  • Bmwx5
  • Jackie_Dee
  • Piticul
  • Negrean.boby
  • x3n
  • Deidara
  • [bTD]AUDI_RS8
  • Catalin1994
  • Iulian1996

O ultima rugaminte este sa imi trimiteti un PM sau sa postati aici cand voi redeschide topic-ul prin care sa imi spuneti ce a insemnat perioada petrecuta in News Reporter pentru voi, cum v-ati simtit, ce v-a placut cel mai mult si pareri generale. Vreau asta pentru about me si in special de la fostii si actualii rank 4+.

Va multumesc tuturor pentru momentele frumoase si va urez mult, mult succes.

Iar pentru cel ce imi va lua functia.. mult succes si nu strica colectivul asta.

 

 

 

Amintiti-va ce ati invatat in News Reporter si pe ce am pus accent.

Amintiti-va de NEWS REPORTER MAFFIOTTO!

In primul rand, vreau sa-ti urez succes in National Guard, ai grija la rob sa nu faci prea mult DM :))

In al doilea rand, ce a insemnat perioada petrecuta in News Reporter? A fost o perioada frumoasa, in care am reusit sa-mi fac prieteni ( R.Rambo, Catalin1994, Iulian1996, Hashbua, Nutline, [b2w]robbz0r, Gisele, Adryan, AngelX, SpaZz, DanielBoyd si Krysty ), o perioada in care am invatat o groaza de lucruri noi, News Reporter a fost factiunea care m-a modelat. Nu pot uita warurile cu SI si Paterno, cand stateam cu rifle pe antena, discutiile din miez de noapte de pe /f, intr-un cuvant nu pot uita News Reporter. Iar tu empty, ai fost un lider de nota 10+, chiar daca la inceput nu prea ne placeam, dar pe parcurs ne-am inteles de minune. Cum am mai spus, iti doresc in continuare si nu abuza de /tazer :))

@Krysty, mult succes cu functia de lider!

Link to comment
Share on other sites

In ultimul timp exista o noua moda prin care membrii poarta avatare/semnaturi cu continut provocator. In aceasta categorie sunt incluse imaginile sau materialele video care contin pozitii obscene sau provocatoare sau prim-planuri in care apar sani, fese sau zona inghinala.

 

Nu ar trebui să fie așa. până la urmă este o comunitate de gameri nu de ...

Dar să nu uităm că adolescenții la vârsta asta au o grămadă de hormoni și probabil asta provoacă chestia asta.

 

P.S: New Avatar !

Ciolan cu fasole.

 

Glumeam, e prea neserios avatarul cu mancare. Dar oricum a fost super-bun ciolanul, am mâncat așa ceva la Ocna Sibiului.

 

http://imgur.com/JW1tdyO

 

 

Deidara: Ești nebun. :))

Monster: Spune tu că nu arată bine ciolanul, hai că mă duc să mănânc ceva că mi s-a făcut o poftă .... și apoi mă bag șă învăț la "Logică", ce tâmpenie de materie. Doar vrăjeală.

Edited by Jakab
Link to comment
Share on other sites

Nu ar trebui să fie așa. până la urmă este o comunitate de gameri nu de ...

Dar să nu uităm că adolescenții la vârsta asta au o grămadă de hormoni și probabil asta provoacă chestia asta.

 

P.S: New Avatar !

Ciolan cu fasole.

 

Glumeam, e prea neserios avatarul cu mancare. Dar oricum a fost super-bun ciolanul, am mâncat așa ceva la Ocna Sibiului.

 

http://imgur.com/JW1tdyO

Numa la mancare te-ai gandi =))
Link to comment
Share on other sites

Salutareee !

Am ajuns si eu acasa de la scoala & antrenament :(

Acum trebuie sa termin un joc, maine trebuie sa il prezint :( macar scap de scoala cred..

Voi ce faceti?

Link to comment
Share on other sites

Și când mă gândesc că am antrenament și ne aleargă ca pe hoții de cai, iar, îmi vine să-mi dai o mână să mă bat cu ea.

Mâine alt examen.

Măcar mai scap de unu și rămân cu două. :X

Voi ce mai beliți în apară de ățup?

Edited by Deidara
Link to comment
Share on other sites

  • Nick: Negrean.Boby
  • Rank: 5 ( Network Editor)
  • Vechime(perioada exacta petrecuta in factiune): 6 luni, 2 saptamani si 2 zile
  • De ce doresti sa pleci din News Reporter?: Doresc sa plec din News Reporter deoarece nu voi mai avea timp suficient pentru a indeplini toate sarcinile si responsabilitatile unui rank mare. Urmeaza sa incep si scoala de soferi, deci voi avea un program aglomerat.
  • Cum te-ai simtit in perioada petrecuta in News Reporter?: In aceasta factiune m-am simtiti extraodinar, am cunoscut foarte multi jucatori, cu care m-am imprietenit si care mai ajutat sau pe care i-am ajutat sa ajunga cat mai sus. In aceste 6 luni si 2 saptamani in care am facut parte din News Reporter sper ca mi-am facut bine treaba si nu am suparat pe nimeni. Este o factiune in care este un privilegiu sa ajungi si nu degeaba i se spune ca este cea mai pretentioasa factiuni din punct de vedere al calitati oamenilor din ea. Krysty, iti doresc mult succes in realizarea a tot ce ti-ai propus sa faci in aceasta factiune si promit ca voi face tot posibilul ca atunci cand voi avea putin timp liber sa te ajut. Aceasta factiune m-a invatat multe lucruri importante, nu doar legate de joc ci si de viata reala si am primit sfaturi care consider ca imi vor fi utile in toata viata. Celor noi intrati si noii echipe de conducere le urez mult succes pentru a duce factiunea cat mai sus. Sper ca vom tine legatura si ne vedem la rob :)) Pupici.
  • Sunt de acord ca voi sta Civil pentru o saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru News Reporter pentru minim doua saptamani: Nu cred ca este cazul.
  • O ultima dorinta: stie krysty
  • Ce ar trebui schimbat?: Ce am considerat ca trebuie schimbat, am spus si am rezolvat.
  • Alte precizari?: aici: ** Intern Negrean.Boby: (( misiune incheiata )) **

 

 

edit: printesele mele, va iubesc pe toate

Foarte tare demisia.

Chiar m-ai impresionat.

Mult succes în viața reală și baftă la examenul auto!

Vei fi o legendă NR.

Link to comment
Share on other sites

Si aici se termina. Au fost 7 luni extrem de frumoase, m-am distrat si mi-am facut multi prieteni, v-am dat FW-uri, rank-uri, am facut war-uri, am batut mafii, am luat turf-uri in LV, am facut event-uri, suntem factiune factiunea pasnica care domina LV-ul si nimeni nu poate contesta asta. Dincolo de orice, voi sunteti cele mai bune persoane pe care le-am cunoscut pe aceasta comunitate si ma bucur ca am avut ocazia sa lucrez cu voi. Nu voi face un roman pentru ca am discutat deja in game, dar persoanele care au insemnat ceva atat pentru mine cat si pentru News Reporter sunt urmatoarele:

  • R.Rambo
  • Krysty
  • AnGeLx
  • [b2w]Robbz0r
  • Gisele
  • HashBua
  • Daniel.
  • NuTLine
  • SpazZ.
  • alquaida
  • nabz0r
  • Cartofar
  • Djteolik
  • RazviTnx
  • Patrunjel
  • DanielBoyd
  • Bmwx5
  • Jackie_Dee
  • Piticul
  • Negrean.boby
  • x3n
  • Deidara
  • [bTD]AUDI_RS8
  • Catalin1994
  • Iulian1996

O ultima rugaminte este sa imi trimiteti un PM sau sa postati aici cand voi redeschide topic-ul prin care sa imi spuneti ce a insemnat perioada petrecuta in News Reporter pentru voi, cum v-ati simtit, ce v-a placut cel mai mult si pareri generale. Vreau asta pentru about me si in special de la fostii si actualii rank 4+.

Va multumesc tuturor pentru momentele frumoase si va urez mult, mult succes.

Iar pentru cel ce imi va lua functia.. mult succes si nu strica colectivul asta.

 

 

 

Amintiti-va ce ati invat in News Reporter si pe ce am pus accent.

Amintiti-va de NEWS REPORTER MAFFIOTTO!

 

In primul rand, vreu sa iti spun ca ma simt onorat ca ma aflu pe aceasta lista a ta, dupa cate greseli am facut... Perioada (perioadele, in total aproximativ 5-6 luni) petrecuta in News Reporter, cu tine ca lider, a fost cea mai frumoasa experienta din virtual, dar care m-a schimbat considerabil si in viata reala. Este adevarat, am avut si momente bune, si rele, dar totdeauna am iesit din impas cu un FW sau rank-down, lucru care nu pot sa spun ca m-a deranjat, deoarece, la cat de nepasator si chiar nesimtit eram, meritam mult mai multe. Cu toate ca esti un americanoi si intri doar noaptea, ai fost mult mai activ decat majoritatea liderilor din factiunile prin care am umblat pana acum. Speram ca pana o sa ma las eu de sa:mp tu sa nu lasi liderul, dar... nu le poti avea pe toate... Inca imi mai aduc aminte prima zi de prima oara cand am intrat in nr, eram atat de fericit ca mi-am gasit numele pe lista celor acceptati, am tras regulamentul la imprimanta si am intrat in game sa caut un tester. Am dat de Iulian. Eram extrem de emotionat, intrucat era prima oara cand fusesem acceptat. Dupa ce am trecut testul cu brio, mi-a aparut pe ecran mesjul care urma sa imi lumineze urmatoarele 6 luni din viata, si anume "network producer emptY_mdY: (( welcome Cartofar! ))". Imi aduc aminte ca respectam toate regulile cu strictete, iar cuvantul tau era lege pentru mine, aiurea, nu?

Pe parcursul sederii mele in News Reporter am avut parte de foarte multe momente extrem de frumoase, de la cele care par neinsemnate pentru majoritatea, primul news rp, primul ziar, primu s+s la ag, primu avertisment, pana la cele importante, primul FW, prima sedinta, cand am ajuns la performanta rank-ului 4, primul live, prima oara cand te-ai luat de mine :D, prima injuratura pe /f in timpul sedintei, si multe altele, daca vrei, poate ne strangem odata toti b0$$ii si depanam amintiri.

Nu o sa te uit niciodata, 7"!!

 

Imi pare foarte rau ca nu am reusit sa ajung la sedinta de "adio"...

 

Din cate am inteles, krysty a ramas lider, succes, sper sa nu imi dai nici un FW vreodata...

Edited by Cartofar
Link to comment
Share on other sites

Foarte tare demisia.

Chiar m-ai impresionat.

Mult succes în viața reală și baftă la examenul auto!

Vei fi o legendă NR.

mersi, asa sper sa fie, succes si tie
Link to comment
Share on other sites

In primul rand, vreu sa iti spun ca ma simt onorat ca ma aflu pe aceasta lista a ta, dupa cate greseli am facut... Perioada (perioadele, in total aproximativ 5-6 luni) petrecuta in News Reporter, cu tine ca lider, a fost cea mai frumoasa experienta din virtual, dar care m-a schimbat considerabil si in viata reala. Este adevarat, am avut si momente bune, si rele, dar totdeauna am iesit din impas cu un FW sau rank-down, lucru care nu pot sa spun ca m-a deranjat, deoarece, la cat de nepasator si chiar nesimtit eram, meritam mult mai multe. Cu toate ca esti un americanoi si intri doar noaptea, ai fost mult mai activ decat majoritatea liderilor din factiunile prin care am umblat pana acum. Speram ca pana o sa ma las eu de sa:mp tu sa nu lasi liderul, dar... nu le poti avea pe toate... Inca imi mai aduc aminte prima zi de prima oara cand am intrat in nr, eram atat de fericit ca mi-am gasit numele pe lista celor acceptati, am tras regulamentul la imprimanta si am intrat in game sa caut un tester. Am dat de Iulian. Eram extrem de emotionat, intrucat era prima oara cand fusesem acceptat. Dupa ce am trecut testul cu brio, mi-a aparut pe ecran mesjul care urma sa imi lumineze urmatoarele 6 luni din viata, si anume "network producer emptY_mdY: (( welcome Cartofar! ))". Imi aduc aminte ca respectam toate regulile cu strictete, iar cuvantul tau era lege pentru mine, aiurea, nu?

Pe parcursul sederii mele in News Reporter am avut parte de foarte multe momente extrem de frumoase, de la cele care par neinsemnate pentru majoritatea, primul news rp, primul ziar, primu s+s la ag, primu avertisment, pana la cele importante, primul FW, prima sedinta, cand am ajuns la performanta rank-ului 4, primul live, prima oara cand te-ai luat de mine :D, prima injuratura pe /f in timpul sedintei, si multe altele, daca vrei, poate ne strangem odata toti b0$$ii si depanam amintiri.

Nu o sa te uit niciodata, 7"!!

 

Imi pare foarte rau ca nu am reusit sa ajung la sedinta de "adio"...

 

Din cate am inteles, krysty a ramas lider, succes, sper sa nu imi dai nici un FW vreodata...

Ma faci sa plang.
Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.