Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Billie Joe probabil..

 

 

 

Eu cred ca postez demisia.. nu are rost..inactivi toti.. prea multa ura..oamenii se schimba..

Bataie de cap pentru nimic..

 

Intr-un fel iti dau dreptate...

Link to comment
Share on other sites

@Krysty xD scuze daca te enervez din nou, dar eu propun sa bagi iarasi raportul, se pare ca am ajuns cea mai inactiva factiune. A.G se dau doar de vreo 3-5 ori pe zi... Cei de rank 3 nu mai fac emisiuni...

Este doar o parere, acum sigur ca e decizia ta si sunt sigur ca ai avut un motiv intemeiat pentru care ne-ai lasat atat de usor, dar cum am spus nu mi se pare o idee prea buna.

Link to comment
Share on other sites

Eu cred ca postez demisia.. nu are rost..inactivi toti.. prea multa ura..oamenii se schimba..

Bataie de cap pentru nimic..

@Krysty xD scuze daca te enervez din nou, dar eu propun sa bagi iarasi raportul, se pare ca am ajuns cea mai inactiva factiune. A.G se dau doar de vreo 3-5 ori pe zi... Cei de rank 3 nu mai fac emisiuni...

Este doar o parere, acum sigur ca e decizia ta si sunt sigur ca ai avut un motiv intemeiat pentru care ne-ai lasat atat de usor, dar cum am spus nu mi se pare o idee prea buna.

Avem un fel de "vacanta" pana pe 1 iunie si de atunci incepem in forta. De aia sunt mai toti inactivi.

 

*Am plecat si eu, Dumnezeu fie cu voi!

Link to comment
Share on other sites

@Krysty xD scuze daca te enervez din nou, dar eu propun sa bagi iarasi raportul, se pare ca am ajuns cea mai inactiva factiune. A.G se dau doar de vreo 3-5 ori pe zi... Cei de rank 3 nu mai fac emisiuni...

Este doar o parere, acum sigur ca e decizia ta si sunt sigur ca ai avut un motiv intemeiat pentru care ne-ai lasat atat de usor, dar cum am spus nu mi se pare o idee prea buna.

 

Nu mai inteleg nimic. Ce v-a apucat pe toti acum? Repede demisia.. Chiar am vazut ca cei de rank mic stau afk la pay...ati putea fi mai activi.. Dar totusi e luna de foc sa zic asa, plina de teze si o multime de teste. Ca sunteti care nu va intereseaza nu stiu..dar pe mine chiar ma intereseaza si am laut o mini pauza...nu poti fi ON toata ziua :) pe bune! In + au fost o multime de probleme cu RDS-ul si e lag infernal. Dar dupa 1 iunie revenim toti deci o sa fie ca inainte.

 

P.S: Nu suntem cea mai inactiva factiune te asigur :)

Edited by ANDREI 1995 Brasov
Link to comment
Share on other sites

Nu mai inteleg nimic. Ce v-a apucat pe toti acum? Repede demisia.. Chiar am vazut ca cei de rank mic stau afk la pay...ati putea fi mai activi.. Dar totusi e luna de foc sa zic asa, plina de teze si o multime de teste. Ca sunteti care nu va intereseaza nu stiu..dar pe mine chiar ma intereseaza si am laut o mini pauza...nu poti fi ON toata ziua :) pe bune! In + au fost o multime de probleme cu RDS-ul si e lag infernal. Dar dupa 1 iunie revenim toti deci o sa fie ca inainte.

 

P.S: Nu suntem cea mai inactiva factiune te asigur :)

 

Nu toti astia de rank mic stam la Pay.. Pana la urma ne mai facem si noi de lucru cu cate ceva.

Oricum.. Ar fi trebuit injumatatit raportul in perioada tezelor, nu scos de tot. E doar o parere..

 

Si Andrei are dreptate. Nu suntem cea mai inactiva factiune...

@Krysty xD scuze daca te enervez din nou, dar eu propun sa bagi iarasi raportul, se pare ca am ajuns cea mai inactiva factiune. A.G se dau doar de vreo 3-5 ori pe zi... Cei de rank 3 nu mai fac emisiuni...

Este doar o parere, acum sigur ca e decizia ta si sunt sigur ca ai avut un motiv intemeiat pentru care ne-ai lasat atat de usor, dar cum am spus nu mi se pare o idee prea buna.

 

Si eu sunt de aceeasi parere.. Chiar daca o vacanta e bine venita, nu trebuie sa neglijam sarcinile.

Edited by Infinite
Link to comment
Share on other sites

Nu toti astia de rank mic stam la Pay.. Pana la urma ne mai facem si noi de lucru cu cate ceva.

Oricum.. Ar fi trebuit injumatatit raportul in perioada tezelor, nu scos de tot. E doar o parere..

 

Si Andrei are dreptate. Nu suntem cea mai inactiva factiune...

 

 

Si eu sunt de aceeasi parere.. Chiar daca o vacanta e bine venita, nu trebuie sa neglijam sarcinile.

 

E doar un joc, repet :) The life is more important! Ca tot am maine live in engleza :X:))

Link to comment
Share on other sites

Eu cred ca postez demisia.. nu are rost..inactivi toti.. prea multa ura..oamenii se schimba..

Bataie de cap pentru nimic..

Eu cand am zis...

 

 

P.S: Nu suntem cea mai inactiva factiune te asigur :)

Toti au 2-3 jucatori online non-stop in factiune, nu obligatoriu aceeasi, dar sunt. Exemplu: e x si y online acum, iese x intra z, iese y, intra f. si asa mai departe. Numai la noi se intampla sa fim offline toti.

Link to comment
Share on other sites

E doar un joc, repet :) The life is more important! Ca tot am maine live in engleza :X:))

 

Intr-adevar, e doar un joc, insa e mai frumoasa plictiseala decat putina activitate??

 

O ti una si buna cu live-ul ala :))) Iti urez bafta :P O sa-ti iasa ceva bani :>

Link to comment
Share on other sites

Frate, te rog eu nu iesi, esti prea de treaba si nu vreau sa se termine asa, fa cerere inactivitate, NU iesi naiba, acuma serios vorbesc, faci cerere inactivitate cat vrei tu dar, nu iesi :|, te rog frumos.

 

#EDIT: Raman.

Cine o sa ma mai pupe pe /f, si cui o sa-i mai fac dedicatii de dragoste pe forum? :(

 

#EDIT: Raman, nu scapi de mine.

 

Oxigen, nu cred ca iti va accepta krysty cererea. Am aflat dintr-o sursa sigura, (un coleg de clasa) care il cunoaste bine ca el nu accepta cererile de demisie pentru ca tine la membrii lui si ca vrea sa realizam ceva in aceasta factiune. Doar in cazuri exceptionale accepta.

#EDIT: Raman.

Edited by Oxigen
Link to comment
Share on other sites

Bă da' ce ţi-ai făcut 2 conturi? :))

 

 

 

Încă o pagină, ce să zic îs prea bun. Aveţi dreptu' de a posta =)) .

Nu ma accepta mendy =))

Link to comment
Share on other sites

#EDIT: Raman.

 

#EDIT: Raman, nu scapi de mine.

 

#EDIT: Raman.

Yeee! :))

 

Azi a fost o zi excelenta! :) In seara asta inactivitate pana pe la 10-11.. am de invatat pentru fizica ca am un 3 si un 4 si raman in cucu meu corigent! :((

 

Nu toti astia de rank mic stam la Pay.. Pana la urma ne mai facem si noi de lucru cu cate ceva.

Oricum.. Ar fi trebuit injumatatit raportul in perioada tezelor, nu scos de tot. E doar o parere..

 

Si Andrei are dreptate. Nu suntem cea mai inactiva factiune...

 

 

Si eu sunt de aceeasi parere.. Chiar daca o vacanta e bine venita, nu trebuie sa neglijam sarcinile.

Crezi sau nu voiam sa comentez asta, dar m-am gandit sa nu supar pe cineva.. :-?

Rabdare, voi face curatenie dupa 1 iunie, voi demite inactivii, rank up / down, etc.

Foarte bine! :)

Link to comment
Share on other sites

N'ziua baietii. Deci nu mai pleaca nimeni din NR :)). Oricum e multa ura intre colegi ( parerea mea ), imediat daca ai gresit ceva, PM sau alte de alea. Nu poti face o gluma intre colegi ca se supara. Asta este situatia. Eu voi ramane in NR pana ii iau locul lui Krysy. Krysty pregateste-te sa fii detronat! :))

Link to comment
Share on other sites

N'ziua baietii. Deci nu mai pleaca nimeni din NR :)). Oricum e multa ura intre colegi ( parerea mea ), imediat daca ai gresit ceva, PM sau alte de alea. Nu poti face o gluma intre colegi ca se supara. Asta este situatia. Eu voi ramane in NR pana ii iau locul lui Krysy. Krysty pregateste-te sa fii detronat! :))

 

Nee..

Imi accepta azi sau maine, ca nu vreau sa mai iau un FW pentru rob maine ca am deja 2 :))

Link to comment
Share on other sites

Nee..

Imi accepta azi sau maine, ca nu vreau sa mai iau un FW pentru rob maine ca am deja 2 :))

Si totusi de ce vrei sa iesi? Krysty a zis ca de pe 1 se da rank up / down, se demit cei inactivi...... Si am o intrebare...... Pe cine vrei sublider daca zici ca razvy e inactiv, si care sunt idiotii din factiune ??

Chiar sunt curios :))

Link to comment
Share on other sites

Da cum :))

Am laut 2.8k azi cu mine sofer :X :X

Poate maine de si alyna..

Green, daca ai sta si tu mai cuminte probabil ai lua sublider, daca Razvi e inactiv, dar cum s-ar putea sa pierzi tu 3k :)).

Link to comment
Share on other sites

Salut, am ajuns acasa. 8 in teza la mate, yay! :))

 

Maine teza la romana..

 

#EDIT: Raman.

 

#EDIT: Raman, nu scapi de mine.

 

#EDIT: Raman.

 

:* :* :* :* :* :* :*

 

Avem stangaci in factiune?

Link to comment
Share on other sites

Salut, am ajuns acasa. 8 in teza la mate, yay! :))

 

Maine teza la romana..

 

 

 

:* :*

 

Avem stangaci in factiune?

Salut! Bravo! Eu am luat 8 in teza la chimie! :)

Link to comment
Share on other sites

@, stii macar care e faza urata? ca ma invinuiesti pe degeaba.. oricum, lamurim la sedinta si vedem cine ramane in factiune.

*Sau nu neaparat pe mine..ai zis pe cei din staff.

Edited by MoNNsTeR
Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.