Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Matematician te faci! =))

 

 

 

Esti nebuuun? inca o pagina nouaa fara edit! :O

Noroc de mine, ca altfel nu faceai pagina.. Haideti ma.. Unde-s aia activi pe forum?

 

 

Link to comment
Share on other sites

Iţ gud tu bi biac! :))

 

Ce mai faceti? Mi-a fost dor de voi! Imi pare rau ca am iesit. Nu stiu ce m-a apucat. Stiti prea bine ca pentru ceea ce iti place iti faci intotdeauna timp ;) Vad ca ati avansat ceva la discutii. Hmm.. acum ca m-am intors.. Let the spam begin! :D

Link to comment
Share on other sites

Nu esti singur.

 

 

Prezent and ready for duty.

Asa te vreau ma, chiar imi puneam intrebari unde ai putea fi. Edited by rTs BmwX5
Link to comment
Share on other sites

Poi daca suntem doar noi 2 primim warn up pe forum si tot nu ajungem la pagina 2000...

... cam da ...

Eu ii propun lui Krysty sa dea rank-up celui care deschide pagina 2.000. Dar luam teapa cand deschide el pagina.. ia el rank :))

Link to comment
Share on other sites

... cam da ...

Eu ii propun lui Krysty sa dea rank-up celui care deschide pagina 2.000. Dar luam teapa cand deschide el pagina.. ia el rank :))

Nu celui ce deschide... celor ce contribuie cu foarte multa sudoare si munca la deschidere..
Link to comment
Share on other sites

Ar fi ceva =)))

Poi asa ar trebuie, ca noi ne spletim aici sa facem pagini peste pagini si el colo, hop... pac... post pe pagina 2000..

Ma, dar de ce ai scris la signature "sustine steagul rosu"?

Link to comment
Share on other sites

Iţ gud tu bi biac! :))

 

Ce mai faceti? Mi-a fost dor de voi! Imi pare rau ca am iesit. Nu stiu ce m-a apucat. Stiti prea bine ca pentru ceea ce iti place iti faci intotdeauna timp ;) Vad ca ati avansat ceva la discutii. Hmm.. acum ca m-am intors.. Let the spam begin! :D

deja? welcome back :*:))
Link to comment
Share on other sites

Poi asa ar trebuie, ca noi ne spletim aici sa facem pagini peste pagini si el colo, hop... pac... post pe pagina 2000..

Ma, dar de ce ai scris la signature "sustine steagul rosu"?

 

Mdaaa, am mai deschis o paginaa fara edit! SUNT BUN!

Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.