Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Ma iei cu italiana ma? :))

Ai fost si tu pe google translate si ai vazut?

Postez cate manele vreau eu.. :X

 

 

"Potato" inseamna cartof in engleza........

picard-facepalm-o.gif

 

 

Desigur ca sunt un exemplu bun, doar sunt perfect. Se spune, totusi, ca perfectiunea nu exista, ca este un paradox universal care nu se poate atinge niciodata. Dar eu sunt dovada contrarie, dovada ca aceasta perfectiune este cat se poate de reala si, nu toti, dar, unii oameni, o pot atinge.

 

Nu, nu esti perfect. Unii oameni intr-adevar o pot atinge, da nu tu esti ACELA. Tu doar esti original, faci exact ce-ti place. Si, desigur, ai inteles ideea acestui topic.

Edited by RazviTnx xD
Link to comment
Share on other sites

"Potato" inseamna cartof in engleza........

picard-facepalm-o.gif

 

 

 

 

Nu, nu esti perfect. Unii oameni intr-adevar o pot atinge, da nu tu esti ACELA. Tu doar esti original, faci exact ce-ti place. Si, desigur, ai inteles ideea acestui topic.

Originalitate! :))))

Link to comment
Share on other sites

Aici se încheie "cariera" mea în News Reporter. Pentru început vreau să-i mulţumesc lui Krysty şi RazviTnx pentru şansa acordată de a intra aici şi încrederea care au avut-o în mine, adică promovarea la rank 3. Mulţumesc şi celorlalţi membrii care m-au făcut să mă simt excelent în News Reporter(Nu dau nume că poate omit pe cineva şi după vă supăraţi, vă ştiţi voi). Krysty îmi pare rău că am ieşit dar... asta este, viaţa merge mai departe.

 

Mult succes News Reporter!

Link to comment
Share on other sites

Aici se încheie "cariera" mea în News Reporter. Pentru început vreau să-i mulţumesc lui Krysty şi RazviTnx pentru şansa acordată de a intra aici şi încrederea care au avut-o în mine, adică promovarea la rank 3. Mulţumesc şi celorlalţi membrii care m-au făcut să mă simt excelent în News Reporter(Nu dau nume că poate omit pe cineva şi după vă supăraţi, vă ştiţi voi). Krysty îmi pare rău că am ieşit dar... asta este, viaţa merge mai departe.

 

Mult succes News Reporter!

Esti but? :| de ce 'mnezo' ai plecat :| ?

Edited by RazviTnx xD
Link to comment
Share on other sites

Aici se încheie "cariera" mea în News Reporter. Pentru început vreau să-i mulţumesc lui Krysty şi RazviTnx pentru şansa acordată de a intra aici şi încrederea care au avut-o în mine, adică promovarea la rank 3. Mulţumesc şi celorlalţi membrii care m-au făcut să mă simt excelent în News Reporter(Nu dau nume că poate omit pe cineva şi după vă supăraţi, vă ştiţi voi). Krysty îmi pare rău că am ieşit dar... asta este, viaţa merge mai departe.

 

Mult succes News Reporter!

De ce pleci Snikers? :(( I will miss yaaa :(((

Link to comment
Share on other sites

"Potato" inseamna cartof in engleza........

Nu, nu esti perfect. Unii oameni intr-adevar o pot atinge, da nu tu esti ACELA. Tu doar esti original, faci exact ce-ti place. Si, desigur, ai inteles ideea acestui topic.

 

Originalitatea si darzenia de a intreprinde doar actiunile care imi fac placere, in aceasta existenta radicala, pot sustine cu vehementa si cu mandrie ca se trag din perfectiunea de care dau dovada in fiecare secuda a zbuciumului meu launtric cat si a celui exterior.

 

 

Aici se încheie "cariera" mea în News Reporter. Pentru început vreau să-i mulţumesc lui Krysty şi RazviTnx pentru şansa acordată de a intra aici şi încrederea care au avut-o în mine, adică promovarea la rank 3. Mulţumesc şi celorlalţi membrii care m-au făcut să mă simt excelent în News Reporter(Nu dau nume că poate omit pe cineva şi după vă supăraţi, vă ştiţi voi). Krysty îmi pare rău că am ieşit dar... asta este, viaţa merge mai departe.

 

Mult succes News Reporter!

 

A ta cariera in News Reporter poate sa continue, nu trebuie sa spui ca se incheie aici, chiar daca doresti sa pleci, si pleci, intr-un viitor, poate apropiat, poate departat, te vei intoarce, intrucat, odata News Reporter, pentru totdeauna News Reporter, iti spun din umila mea experienta. Este adevarat, krysty ti-a dat rank 3, dar, dupa parera mea, nu krysty se face "vinovat" pentru munca depusa de tine si pentru ca meritai acel rank, el doar te-a rasplatit. Iti urez succes, drag coleg, in aceasta escalada a ta, pana in momentul in care vei realiza ca nicaieri nu e ca aici, si te vei intoarce.

Bafta!

Link to comment
Share on other sites

Esti but? :| de ce 'mnezo' ai plecat :| ?

De ce pleci Snikers? :(( I will miss yaaa :(((

Dacă Cristi îmi va mai oferi o şansă o să revin. Motivu' e puţin cam aiurea ... :))

Originalitatea si darzenia de a intreprinde doar actiunile care imi fac placere, in aceasta existenta radicala, pot sustine cu vehementa si cu mandrie ca se trag din perfectiunea de care dau dovada in fiecare secuda a zbuciumului meu launtric cat si a celui exterior.

 

 

 

 

A ta cariera in News Reporter poate sa continue, nu trebuie sa spui ca se incheie aici, chiar daca doresti sa pleci, si pleci, intr-un viitor, poate apropiat, poate departat, te vei intoarce, intrucat, odata News Reporter, pentru totdeauna News Reporter, iti spun din umila mea experienta. Este adevarat, krysty ti-a dat rank 3, dar, dupa parera mea, nu krysty se face "vinovat" pentru munca depusa de tine si pentru ca meritai acel rank, el doar te-a rasplatit. Iti urez succes, drag coleg, in aceasta escalada a ta, pana in momentul in care vei realiza ca nicaieri nu e ca aici, si te vei intoarce.

Bafta!

AV Boy :* .

Link to comment
Share on other sites

Dacă Cristi îmi va mai oferi o şansă o să revin. Motivu' e puţin cam aiurea ... :))

 

AV Boy :* .

 

Ti-am dat voie sa dai quote dupa mine? FW Boy >:P PLEACA ODATA, NU TE VREM

Link to comment
Share on other sites

Dacă Cristi îmi va mai oferi o şansă o să revin. Motivu' e puţin cam aiurea ... :))

 

AV Boy :* .

Totusi de ce pleci? Da-mi mesaj pe mess sau PM :(

Link to comment
Share on other sites

Toti plecati ma? Acum m-am trezit si eu ma..

Si acum sa ii raspund lui razvi, ca la fel se zice si in italiala..

In continuare iti dovedesti inteligenta :

Rezultate Cautare:

cartof - patata

cartof - patata

cartof - patata

cartof prăjit - patatina fritta

cartofi - patate

cartofi pai - circuiti integrati

cartofi prăjiţi - patatine fritte

cartofi prajiti - patate fritte

cartofor;jucator de jocuri de noroc - giocatore

 

 

Sursa: http://www.dictionar.us/roman-italian/

Link to comment
Share on other sites

Fratilor! De ce pleaca toti? Se duce de rapa factiunea! :(( Pleaca Katzuno, Greenday, Snaks, Chips si mai multi. :| De ce imi pleaca toti colegii? Come backkk!

Edited by TRON BlaZe
Link to comment
Share on other sites

Fratilor! De ce pleaca toti? Se duce de rapa factiunea! :(( Pleaca Katzuno, Greenday, Snaks, Chips si mai multi. :| De ce imi pleaca toti colegii? Come backkk!

 

Eu raman, pentru mult timp :X. Si, nu se duce nimic de rapa, s-a dus pe apa sambetei cu mult timp in urma, acum inca incearca sa se puna incet incet pe picioare.

Link to comment
Share on other sites

Eu raman, pentru mult timp :X. Si, nu se duce nimic de rapa, s-a dus pe apa sambetei cu mult timp in urma, acum inca incearca sa se puna incet incet pe picioare.

Eu incerc sa o ajut cu ce pot! Acum.. nu am rank suficient de mare sa fac prea multe..

Link to comment
Share on other sites

Eu incerc sa o ajut cu ce pot! Acum.. nu am rank suficient de mare sa fac prea multe..

 

Scuza-ma ca iti zic, dar, mentalitatea ta este juvenila si pot sa spun chiar gresita! Nu exista "Nu pot", exista "nu vreau", dupa cum o minte sclipitoare a spus odata "Daca vrei, poti!", si avea foarte mare dreptate. Nu exista "nu am rank", doar facand parte din factiune poti sa o schimbi, poti sa faci orice, esti cel mai bun, asta este mentalitatea pe care un om trebuie sa o aiba ca sa ajunga mare, e deajuns sa crezi in tine si sa vrei. Tu poti sa fii schimbarea!

 

 

Vreau o P.1.Z.D.A una proaspata si zemoasa :3 <3333

:X

'si poate ma mai cenzurati ca va stric serveru ! daca mai vaD CUVANTUL CENZURAT SCOT SERVERU DIN PRIZA ! DEJA LAM VAZUT BYE-BYE

 

BING BING BING, avem un castigator! Te rog domnule, spuneti-ne cum e sa aveti un singur neuron si sinapsele sa nu mai existe? Ar fi o idee mult mai buna sa iti dai tie shutdown si sa incetezi mizerabila-ti existenta.

Edited by Cartofar
Link to comment
Share on other sites

O lacrima mi s-a ivit in coltul ochiului, dar, nu de tristete, ci pentru un adevar universal valabil, nu doar, in News Reporter, ci si in multe alte factiuni existente pe server, si, chiar si in viata de zi cu zi in care noi ne aventuram de fiecare data cand parasim granitele virtualului. Adevarul, clar existent, pe care multa lume il neaga, se aplica la cei mai multi oameni de pe acest pamant, dar, poate si extra-terestrilor, care se spune ca exista, undev, acolo, si care involbureaza existenta multor ratati(nu intr-un mod de injuratura, e ca, debil mintal, doar ca mai frumos) incearca si risca, in zadarnicie, sa ajunga la acest paradox, reporter innascuti. Desigur ca se pot gasi si oameni care sfideaza acest adevar, spre exemplul emintentul Redactor Sef Cartofar, care isi risca cariera in fiecare zi, imbucurand vietile sumbre ale tristei voastre existente.

 

 

 

Luati-va de mana.

Ma bucur ca ai prins ce am vrut sa spun prin acest post :)

Link to comment
Share on other sites

Scuza-ma ca iti zic, dar, mentalitatea ta este juvenila si pot sa spun chiar gresita! Nu exista "Nu pot", exista "nu vreau", dupa cum o minte sclipitoare a spus odata "Daca vrei, poti!", si avea foarte mare dreptate. Nu exista "nu am rank", doar facand parte din factiune poti sa o schimbi, poti sa faci orice, esti cel mai bun, asta este mentalitatea pe care un om trebuie sa o aiba ca sa ajunga mare, e deajuns sa crezi in tine si sa vrei. Tu poti sa fii schimbarea!

 

 

 

 

 

BING BING BING, avem un castigator! Te rog domnule, spuneti-ne cum e sa aveti un singur neuron si sinapsele sa nu mai existe? Ar fi o idee mult mai buna sa iti dai tie shutdown si sa incetezi mizerabila-ti existenta.

|Stii cum e? Nu stiu, te invat, nu pot, te ajut, nu vreau, te oblig..Ca asa ceva ar trebui sa fie..
Link to comment
Share on other sites

Scuza-ma ca iti zic, dar, mentalitatea ta este juvenila si pot sa spun chiar gresita! Nu exista "Nu pot", exista "nu vreau", dupa cum o minte sclipitoare a spus odata "Daca vrei, poti!", si avea foarte mare dreptate. Nu exista "nu am rank", doar facand parte din factiune poti sa o schimbi, poti sa faci orice, esti cel mai bun, asta este mentalitatea pe care un om trebuie sa o aiba ca sa ajunga mare, e deajuns sa crezi in tine si sa vrei. Tu poti sa fii schimbarea!

Ok :)

 

BING BING BING, avem un castigator! Te rog domnule, spuneti-ne cum e sa aveti un singur neuron si sinapsele sa nu mai existe? Ar fi o idee mult mai buna sa iti dai tie shutdown si sa incetezi mizerabila-ti existenta.

=))))))))))))))))))))))))))))) +1 cand pot.

Link to comment
Share on other sites

Este momentul sa ma retrag, B0$$u vostru pleaca la scoala :*. Sa fiti cuminti, sa nu vorbiti urat, sa nu fumati, sa nu beti alcol, P@

Link to comment
Share on other sites

Este momentul sa ma retrag, B0$$u vostru pleaca la scoala :*. Sa fiti cuminti, sa nu vorbiti urat, sa nu fumati, sa nu beti alcol, P@

Bafta la scoala bossule... eu acum ascult putina muzica si dupa plec si eu la scoala..

Cred ca de maine va voi parasi si eu...............................................

.............................................................................................................................

.............................................................................................................................

Inca nu stiu sigur, ma mai gandesc..

Link to comment
Share on other sites

'Neata, m-am trezit si eu. Ce faceti?

Aici se încheie "cariera" mea în News Reporter. Pentru început vreau să-i mulţumesc lui Krysty şi RazviTnx pentru şansa acordată de a intra aici şi încrederea care au avut-o în mine, adică promovarea la rank 3. Mulţumesc şi celorlalţi membrii care m-au făcut să mă simt excelent în News Reporter(Nu dau nume că poate omit pe cineva şi după vă supăraţi, vă ştiţi voi). Krysty îmi pare rău că am ieşit dar... asta este, viaţa merge mai departe.

 

Mult succes News Reporter!

Multa bafta in continuare!

Link to comment
Share on other sites

'Neata, m-am trezit si eu. Ce faceti?

 

Multa bafta in continuare!

Nu ai inteles ca trebuie sa faci posturi mari, cat un roman?

De ce tot postezi asa scurt?

Glumeam ma, posteaza ce vrei tu.

Acum am plecat si eu la scoala..

Pareri despre membre title?

 

 

Link to comment
Share on other sites

Aici se încheie "cariera" mea în News Reporter. Pentru început vreau să-i mulţumesc lui Krysty şi RazviTnx pentru şansa acordată de a intra aici şi încrederea care au avut-o în mine, adică promovarea la rank 3. Mulţumesc şi celorlalţi membrii care m-au făcut să mă simt excelent în News Reporter(Nu dau nume că poate omit pe cineva şi după vă supăraţi, vă ştiţi voi). Krysty îmi pare rău că am ieşit dar... asta este, viaţa merge mai departe.

 

Mult succes News Reporter!

de ce naiba iesi si tu? frate daca continuati asa..... ce sa Zic pastram legatura si multa bafta in continuare
Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.