Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Salutare! Am ajuns si eu acasa. Intru in joc si vorbim acolo.

 

Welcome!

Asa de "bun venit" facem un battel? :> :>(In ps normal) Stiu ca ma pui in cur, dar macar incerc :))). Ce zici? :>

Ehh, nu se stie. Poate ai o idee mai buna ca a mea si ma vei bate detasat. La semnaturi sunt complet varza. Daca vrei logo, website template sau manipulare, alegi tema si te astept la sectiunea de provocari :*

Ok, ok. Mersi!

*Am nevoie de niste semnaturi sau logouri pentru fiecare rank si de template pentru site-ul staffului, daca ai timp, desigur.

Template pentru site-ul staffului? Nu inteleg asta. Care site al staffului?

Link to comment
Share on other sites

Salutare News Reporter. De azi voi fi noul vostru coleg. Unii dintre voi ma cunoasteti din generatiile mai vechi ale acestei factiuni. Pentru cei care nu ma cunosc, nickname-ul meu este Alpha287. Cu siguranta ne vom intelege bine si vom face o treaba buna impreuna.

Pwp. Bine ai revenit!

Am eu 7 warnuri, mai cauta pe cineva cu 1 si te ajutam.

Mai tii minte teoria ta de ieri? Faza cu" 1,6 la NR, 1.6 la Stracci, lalala... restu' nu stiu de unde's. ".

Ba, nici eu nu stiu de unde's, dar stiu costurile.

* Ce faceti ba? Acum am venit de afara, ma duc sa caut ceva cu care sa-mi prind paru' ( X( )si ne vedem prin game sau .. aici... la spam. >:)

Edited by DanielBoyd
Link to comment
Share on other sites

Pwp. Bine ai revenit!

 

Mai tii minte teoria ta de ieri? Faza cu" 1,6 la NR, 1.6 la Stracci, lalala... restu' nu stiu de unde's. ".

Ba, nici eu nu stiu de unde's, dar stiu costurile.

* Ce faceti ba? Acum am venit de afara, ma duc sa caut ceva cu care sa-mi prind paru' ( X( )si ne vedem prin game sau .. aici... la spam. >:)

 

Esti pletos? :)))) Arata-ne o poza cu tineeeeeeeeeee:>

Link to comment
Share on other sites

Stiu cum este sa te vezi ajuns in fata unei situatii pe care nu o poti rezolva de unul singur dar nu esti dispus sa recunosti si sa ceri ajutorul. Sunt multe persoane dornice si dispuse sa va ajute. Nu trebuie decat sa le cautati! In seara asta am fost foarte multumit de mine pentru ca am reusit sa ajut pe cineva. Gang_G, colegul nostru din News Reporter, s-a aflat intr-o situatie dificila si a venit la mine pentru ca este la inceput si nu cunoaste tainele acestei factiuni. L-am ajutat cu mare placere si as mai face-o de o mie de ori, cu oricare dintre voi cei noi intrati. In concluzie, daca un rank mare nu este online sa va sfatuiti cu el, nu este un lucru rau sa te duci la un rank 1, sa-l tragi de maneca si sa-i spui "Ajuta-ma", decat sa actionezi de unul singur intr-un mod gresit :).

 

Cam atat pe seara asta cu activitatea mea in joc. O seara placuta va urez tuturor!

Link to comment
Share on other sites

Salutare! Am ajuns si eu acasa. Intru in joc si vorbim acolo.

 

 

Ehh, nu se stie. Poate ai o idee mai buna ca a mea si ma vei bate detasat. La semnaturi sunt complet varza. Daca vrei logo, website template sau manipulare, alegi tema si te astept la sectiunea de provocari :*

 

Template pentru site-ul staffului? Nu inteleg asta. Care site al staffului?

 

 

Iti arata el, am inceput eu sa fac la el deja dar timpul s-a cam dus si nu prea am mai putut sa ma ocup de el, dar daca te oferi, ai id-ul meu pe profil si-ti spun care site....

 

Iar in ceea ce priveste acea provocare, cred ca saptamana viitoare cand termin proiectul la care lucrez.

 

Stiu cum este sa te vezi ajuns in fata unei situatii pe care nu o poti rezolva de unul singur dar nu esti dispus sa recunosti si sa ceri ajutorul. Sunt multe persoane dornice si dispuse sa va ajute. Nu trebuie decat sa le cautati! In seara asta am fost foarte multumit de mine pentru ca am reusit sa ajut pe cineva. Gang_G, colegul nostru din News Reporter, s-a aflat intr-o situatie dificila si a venit la mine pentru ca este la inceput si nu cunoaste tainele acestei factiuni. L-am ajutat cu mare placere si as mai face-o de o mie de ori, cu oricare dintre voi cei noi intrati. In concluzie, daca un rank mare nu este online sa va sfatuiti cu el, nu este un lucru rau sa te duci la un rank 1, sa-l tragi de maneca si sa-i spui "Ajuta-ma", decat sa actionezi de unul singur intr-un mod gresit :).

 

Cam atat pe seara asta cu activitatea mea in joc. O seara placuta va urez tuturor!

 

Iar pentru postul asta, ai un mare plus de mine. Esti printre putinii membrii care vad cu adevarat scopul acestui topic. Recunosc, nici eu nu fac de fiecare data post de 5km dar daca am la ce sa raspund, ceva care sa merite sa scriu atat, cu siguranta numai asa as posta.

Link to comment
Share on other sites

Esti pletos? :)))) Arata-ne o poza cu tineeeeeeeeeee:>

Daaaaaaaaa.... si nu, nu va arat. Nabilor.

Stiu cum este sa te vezi ajuns in fata unei situatii pe care nu o poti rezolva de unul singur dar nu esti dispus sa recunosti si sa ceri ajutorul. Sunt multe persoane dornice si dispuse sa va ajute. Nu trebuie decat sa le cautati! In seara asta am fost foarte multumit de mine pentru ca am reusit sa ajut pe cineva. Gang_G, colegul nostru din News Reporter, s-a aflat intr-o situatie dificila si a venit la mine pentru ca este la inceput si nu cunoaste tainele acestei factiuni. L-am ajutat cu mare placere si as mai face-o de o mie de ori, cu oricare dintre voi cei noi intrati. In concluzie, daca un rank mare nu este online sa va sfatuiti cu el, nu este un lucru rau sa te duci la un rank 1, sa-l tragi de maneca si sa-i spui "Ajuta-ma", decat sa actionezi de unul singur intr-un mod gresit :).

 

Cam atat pe seara asta cu activitatea mea in joc. O seara placuta va urez tuturor!

Ti-as da +, da's egoist. ( Nu-l mai am ). Oricum, bine spus, asa este.

Iti arata el, am inceput eu sa fac la el deja dar timpul s-a cam dus si nu prea am mai putut sa ma ocup de el, dar daca te oferi, ai id-ul meu pe profil si-ti spun care site....

 

Iar in ceea ce priveste acea provocare, cred ca saptamana viitoare cand termin proiectul la care lucrez.

 

 

 

Iar pentru postul asta, ai un mare plus de mine. Esti printre putinii membrii care vad cu adevarat scopul acestui topic. Recunosc, nici eu nu fac de fiecare data post de 5km dar daca am la ce sa raspund, ceva care sa merite sa scriu atat, cu siguranta numai asa as posta.

Ce ai ba, si eu fac posturi d-astea... cand e vorba despre alcool, tutun, droguri sau sex.. :))

Glumesc.

* Ce epic a fost azi ba, am reusit sa gasesc o varianta de World of Warcraft: The Burning Crusade functionala, am intrat pe el si mi-am gasit caracterele pe care le am de la 8 ani :X. Doamne, ce feeling calumea am avut cand am vazut rogueu' full brutal, shammy dps cu grifes, la cat timp am stat pe Wrath of the Lich King ca sa fac un item Epic... Nu stiu, oricum, mi-a trezit multe amintiri...

Hai ca v-am lasat, maine ma duc sa-mi vad liceu' :9. Pwp!

Edited by DanielBoyd
Link to comment
Share on other sites

Sunt sexi, dar voi?

Ce mai faceti lume? Va 'besk! :))

Maine am de facut raport, il fac pe tot.

 

Stiu cum este sa te vezi ajuns in fata unei situatii pe care nu o poti rezolva de unul singur dar nu esti dispus sa recunosti si sa ceri ajutorul. Sunt multe persoane dornice si dispuse sa va ajute. Nu trebuie decat sa le cautati! In seara asta am fost foarte multumit de mine pentru ca am reusit sa ajut pe cineva. Gang_G, colegul nostru din News Reporter, s-a aflat intr-o situatie dificila si a venit la mine pentru ca este la inceput si nu cunoaste tainele acestei factiuni. L-am ajutat cu mare placere si as mai face-o de o mie de ori, cu oricare dintre voi cei noi intrati. In concluzie, daca un rank mare nu este online sa va sfatuiti cu el, nu este un lucru rau sa te duci la un rank 1, sa-l tragi de maneca si sa-i spui "Ajuta-ma", decat sa actionezi de unul singur intr-un mod gresit :).

 

Cam atat pe seara asta cu activitatea mea in joc. O seara placuta va urez tuturor!

 

De cat timp incerc eu sa le explic asta celor de pe RPG2:)). +1 de la mine.

Link to comment
Share on other sites

Stiu cum este sa te vezi ajuns in fata unei situatii pe care nu o poti rezolva de unul singur dar nu esti dispus sa recunosti si sa ceri ajutorul. Sunt multe persoane dornice si dispuse sa va ajute. Nu trebuie decat sa le cautati! In seara asta am fost foarte multumit de mine pentru ca am reusit sa ajut pe cineva. Gang_G, colegul nostru din News Reporter, s-a aflat intr-o situatie dificila si a venit la mine pentru ca este la inceput si nu cunoaste tainele acestei factiuni. L-am ajutat cu mare placere si as mai face-o de o mie de ori, cu oricare dintre voi cei noi intrati. In concluzie, daca un rank mare nu este online sa va sfatuiti cu el, nu este un lucru rau sa te duci la un rank 1, sa-l tragi de maneca si sa-i spui "Ajuta-ma", decat sa actionezi de unul singur intr-un mod gresit :).

 

Cam atat pe seara asta cu activitatea mea in joc. O seara placuta va urez tuturor!

 

Mersi mult! :) Trebuia sa plec si nu mai stiam cum sa ma impart...sa dau si teste, sa raspund si la interviuri, sa raspund si la 3-4 care voiau interviu atunci si nu era rank 3+ on si sa ii ajut si pe cei mici. Mersi ca m-ai ajutat, raman dator :*

Edited by RTS Andrei 1995
Link to comment
Share on other sites

Va saluta warn boy. Ce ziceati, ca nu imi da kelton warn?

 

Iar pentru postul asta, ai un mare plus de mine. Esti printre putinii membrii care vad cu adevarat scopul acestui topic. Recunosc, nici eu nu fac de fiecare data post de 5km dar daca am la ce sa raspund, ceva care sa merite sa scriu atat, cu siguranta numai asa as posta.

 

Nu faci pentru ca nu stii.

Link to comment
Share on other sites

Va sugerez sa va schimbati numele de pe forum ca cel din SAMP, sa stim si noi cine sunteti.

Pot abia peste o luna sa-mi schimb din nou numele, dar, in orice caz, numele meu este la avatar xD.

 

Haideti la AG-uri.

Poate cineva sa-mi dea poza de la anunturile gratuite de la ora 14:00 de pe data de 17 Iulie?

Edited by Yellow Flash
Link to comment
Share on other sites

Au fost foarte faine evenimentele care s-au petrecut astazi dupa simulare. Am aici cateva poze de la LCS.

http://postimg.org/image/fuj1ap1up/

Asta e funny :))) -> http://postimg.org/image/p11bxz735/

Da, frumos event!

True story.

* Mai reporterilor, dupa cum a spus si Krysty astazi, haideti sa dezbatem subiecte in acest topic.

Subiectul propus de mine astazi: Religia.

Religia. Religia in scoli, dupa cum a zis Tomas., religia in societatea moderna, religia in general.

Ce parere aveti despre religie? Haideti sa va expun parerea mea.

O sa incep prin a face referinta la crestinism. Consider ca religia mea reprezinta doar o constiinta. Dumnezeu nu este nimic altceva decat un eu intern, o parte din mine care ma indruma spre calea cea buna, spre cea mai buna decizie. Il vad pe Dumnezeu ca pe o constiinta a oamenilor ce nu au. Sunt unii oameni care nu omoara pentru ca au constiinta si altii care nu omoara pentru ca vor avea de suferit in presupusa viata de apoi.

Acum, legat de religia din scoli: Mi se pare o prostie materia actuala. In opinia mea, aceasta materie ar trebui sa ne prezinte fiecare religie in parte, cu detalii, argumente pro / contra si asa mai departe, nu doar crestinismul si urmarile acestuia. Cred ca fiecare religie este la fel de importanta si interesanta, intrucat fiecare merita macar o ora de religie acordata. Fiecare religie are o istorie proprie, o poveste proprie, si mi s-ar parea normal sa le studiem pe fiecare in parte, nu doar pe una.

Al treilea rand, religia in societate: Multi spun ca religia este nimic altceva decat un mod primitiv de a capata incredere. Intr-un fel, sunt de acord, totusi imi place sa cred ca unii oameni chiar primesc acel feed-back pentru care se roaga toti. O mare parte dintre oamenii contemporani noua trateaza religia cu dispret, afirmand ca ei nu cred decat in fapte. Si eu sunt ateu, dar nu convins. Am o inclinatie spre iluminati, ce-i drept, dar ii respect pe cei care cred in Dumnezeu, pentru ca au avut puterea sa faca ceva ce eu n-am putut. Totusi, ii respect doar pe crestinii adevarati, nu pe acei crestini ipocriti care merg la biserica doar de ochii lumii. Aici o sa mai vreau sa argumentez, dar sunt presat de timp.

In al patrulea rand, vreau sa vorbim despre ipocriti. Despre acei oameni, intalniti de toti, desigur, care spun ca nu cred in Dumnezeu, ca e un nimic, nu exista, iar in momentul in care se afla intr-o situatie nefavorabila lor incep sa doarma cu icoana sub pat si cu capul pe cruce. Nu am inteles acest gen de oameni niciodata, insa sunt multi. De asemenea, nu ii suport pe cei care condamna alti oameni pentru religia lor. Spre exemplu, nu inteleg un crestin care condamna un satanist, nu inteleg un crestin care condamna un budist, etc. Mi se pare anormal, cat timp tu ai dreptul sa crezi in Sfanta Treime, eu de ce nu as avea dreptul sa cred in alta zeitate?

In fine, argumentez cand vin, ma cam grabesc acum, am vrut doar sa las postu', poate se uita vreunu' p-aici. Hai, ne auzim mai tarziu, poate vorbim despre asta. Salut!

Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.