Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@@RobertCM, La mine profesorul de fizica eu unu 2x2 care se apleaca cand intra in clasa :))))) si face: Daca lipsiti o data fara sa fiti motivati procedam astfel: 1 absenta=media 9, 2 absente=media 8 s.a.m.d, si acum ma gandesc sa-mi iau scutire. As vrea si eu orarul tau, macar la mine se compeseaza vineri tot chinul spatmanal ca plec de la 12 :D , by the way eu s-ar putea sa dau BAC la fizica si biologie ca-s la stiinte ale naturii :|

 

@, Asa cum zice Dani printu' Banatului(ala a scris cu apostrof printu' :))) ): Adevaraciune!!!, enjoy the show nigga'

 

@, RAGEQUIT din viata reala :)))) , sper sa mai vizitez Braila aia cu Boyd :))))

 

@, Bravo ma, nu ca mi-ar pasa. :))

 

Ma duc si eu la culcare ca am ore de dimineata, adevaraciune!!!!!

Edited by David66
Link to comment
Share on other sites

Salutare ! Eu sunt noul vostru coleg, acum imi fac temele si intru si eu in joc . Vorbim acolo.

 

Asta-i primu' meu post aicisa ba :D si ghiciti ce? E primul post de pe o pagina, de atunci eram dezvirginator :)) Sunt cu voi de 154 de pagini si n-am sa va las la greu dar ... tre' sa ies, mai stau putin si ma duc sa dorm $@L si spor la spam. ;) ;) ;) ;)

 

Kelton da-i te rog suspend lui Papoi [-o<

Link to comment
Share on other sites

Bună dimineaţa, mă duc să mănânc, fac un duş şi apoi plec în oraş. Ne auzim mai târziu în joc, las afk.

Link to comment
Share on other sites

@, Salut, ce ai facut pe la scoala? :)))

 

Finally, am terminat cu cele 5 ore de mate :))) , ies afara si ma duc la somniq, $@L, P@

Edited by David66
Link to comment
Share on other sites

@, Salut, am scapat, FREEEEEDOOMM!!! :))

 

Cum ar fi sa iti pui gif-ul asta la avatar: Check

 

Mi se pare smecher, o sa il faci pe cel care iti citeste postul sa te duci la baie :D:)

Edited by David66
Link to comment
Share on other sites

Haideți mă... A facut dublu post , dațI-i suspeeeend pls pls. Succes la simulare, ne vedem mâine . Noapte bună!

 

EDIT: papoi, ai scris greșit, "intri" se scrie, dar na... Hai bafta!

Edited by RTS Mater
Link to comment
Share on other sites

@, 1. N-am facut simulare

2. Noapte buna :DD

 

@, Un suspend?? :)))))))))))) Ca tot te vrea MateR scos de pe forum :D .

Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.