Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Baaaaaaaaa, spammeri scrie pe voi. Ce faceti? :)))

Link to comment
Share on other sites

@,

De ce nu pana duminica? Hai ca te ajut ^.^. Te bagi? :>

Link to comment
Share on other sites

 

De ce nu pana duminica? Hai ca te ajut ^.^. Te bagi? :>
hmmm. ma lasi sa ma gandesc. dar stai sa gasim un subiect ... aaaaaa ce zici de .. nu stiu. gandeste-te tu, ca sa nu luam warn sau ceva.
Link to comment
Share on other sites

 

 

 

hmmm. ma lasi sa ma gandesc. dar stai sa gasim un subiect ... aaaaaa ce zici de .. nu stiu. gandeste-te tu, ca sa nu luam warn sau ceva.

 

Pai hai despre muzica, spun eu ca e un subiect destul de bun. Ce parere ai ca exista mai multe genuri de muzica?

Link to comment
Share on other sites

Salut, ce faceti bajeti? Mai fac si eu niste +1 p'aci, nu vha shupharati ok?

Ne vedem in game, am fost mega inactiv saptamana asta, nici nu credca o sa am raport complet da in fine....o sa fiiu sanctionat

In seara asta vreau spam pe WAPP!

Link to comment
Share on other sites

@, Am facut 2 scene doar ca s-a dus Euro sa manance.

 

@@Retrax, Cine vine aici e spammer cu norma intreaga, brb wikipedia la genuri de muzica. :))

Link to comment
Share on other sites

Salut, ce faceti bajeti? Mai fac si eu niste +1 p'aci, nu vha shupharati ok?

Ne vedem in game, am fost mega inactiv saptamana asta, nici nu credca o sa am raport complet da in fine....o sa fiiu sanctionat

In seara asta vreau spam pe WAPP!

Eu maine am treaba, trebuie sa fac raportul complet... Se supara Razvi dupa si na, nu vreau. :D

Link to comment
Share on other sites

 

 

Pai hai despre muzica, spun eu ca e un subiect destul de bun. Ce parere ai ca exista mai multe genuri de muzica?
Pai .. idk. sunt multe genuri pentru ca lumea e inventiva, inteligenta and shit. unele-s foarte bune altele-s extrem de proaste.
Link to comment
Share on other sites

Pai .. idk. sunt multe genuri pentru ca lumea e inventiva, inteligenta and shit. unele-s foarte bune altele-s extrem de proaste.

Eu cel putin, cred ca unele genuri sunt supraestimate si unele subestimate. :-?? You know, de cand au aparut manelele toata lumea parca a innebunit, nu vreau sa jignesc dar na, vreau sa subliniez ca muzica schimba si personalitatea. SI nu prea stiu cum sa descriu unele persoane care asculta manele, nu le inteleg mentalitatea. Nu ca sunt eu mai breaz dar na. :)))

@@David66, Go pe wiki, nabule. Avatar nou, pareri? :>

Link to comment
Share on other sites

Eu maine am treaba, trebuie sa fac raportul complet... Se supara Razvi dupa si na, nu vreau. :D

Se mai supara si el ca tot omu, dar cand ne sanctioneaza ii spunem pe fata:

1vxJZ3z.jpg

 

 

 

 

BA E DEJA A 2-A OARA CAND INCEP PAGINA NOUA IN 2 ZILE.

Edited by Source c Vicious
Link to comment
Share on other sites

@,

Emerado, s-a retras omul. Era genial, a facut la o groaza de oameni avatare, voiam sa-i mai cer cateva :)).

Link to comment
Share on other sites

 

 

Emerado, s-a retras omul. Era genial, a facut la o groaza de oameni avatare, voiam sa-i mai cer cateva .
Parca am vazut cateva lucrari de-ale lui, imi placeau intradevar era bun, adica este. daca n-a murit :))
Link to comment
Share on other sites

@, FIIINEEEEEEE, incep eu :)))))))

 

@@Retrax, Ce muzica ascultati ba?

 

Eu unul ascult rock, pentru ca imi place mai mult decat sa-l aud pe parizer, sunca, printul, printesa, s.a.m.d. facandu-mi dedicatii. O informatie interesanta, sunt peste 150 de subcategorii ale muzicii rock. Adica eu prefer sa stau si sa ascult, gen o piesa de rock simfonic decat sa arunce Salam in mine cu dedicatii, oricum parerea voastra. Vorba profului meu de biologie: "Bine ca ascultati manele si vreti sa-i dati afara pe tigani, sunteti inteligenti sa mor eu" , cel mai smecher profesor incepe sa injure gen cu bagati-ai si altete. Sper ca v-am starnit interesul, scrieti ce muzica preferati si de ce, si daca va place Salam nu mai spuneti de ce :))).

Link to comment
Share on other sites

@,

Este si era :))). Le avea cu avatarele, dar nu numai. Este si de treaba, putini ca el.

*Tu tot bucsa ramai :))

Link to comment
Share on other sites

@, NUUUUUUUUUUUUUU, a inceput altul pagina, FUUUUUUUUUUUU, ma uit la iComedy ca am vazut ceva cu Becali =))))))

 

@@Retrax, RASPUNDE MAI SUS SA FACEM SPAM :))))

 

@, bucsssssaaaaaaaaa

Link to comment
Share on other sites

@,

Esti cam in urma atunci :))). Bine de +1 al tau.

@@David66, David, iesi acasa. Da, si eu optez pentru rock. Am inceput sa ascult din ce in ce mai clasic, si folk <3. http://www.youtube.com/watch?v=jgD-wVGUoEs uite, muzica buna ^.^.

Link to comment
Share on other sites

@@Retrax, VODKAAAAA =)))))))))))))))

 

@, Daca ar exista butonu de - l-ai primi dar e numai pentru pad_vlad =))))

Link to comment
Share on other sites

@, Nu meriti. Cum a zis David, doar Pad are voie :)))))). Ba, postati mai incet ca nu apuc sa citesc tot. Vreau 250 :X

Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.