Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Eu am plecat la ore, ne auzim diseară, aveţi grijă ce faceţi.

@@Pypp, la mulţi ani :) !

@, nah, il aduci pe Antycus la tine şi uite ce face de pe contu' meu :)).

Edited by SNaKs2000
Link to comment
Share on other sites

Aplicatiile pentru echipa B-News pot fi depuse din acest moment. Aplicatia trebuie sa contina o compunere de 150-200 de cuvinte cu titlul "Ce inseamna News Reporter pentru mine?", trimisa prin PM mie. Cele mai bune 6 compuneri vor fi acceptate, iar cei selectati vor fi scutiti de raportul saptamanal, avand obligatia sa posteze un articol pe saptamana in ziarul factiunii.

Dati-i gaz.

Link to comment
Share on other sites

RO: Toate pachetele active au fost anulate, de acum va ocupati de cele noi, dar aveti grija ca pe 9 nu iert pe nimeni, o sa fie o corectare in sange.

EN: All the active packages has been canceled, from now you will advertise the new ones but, on 9 i will take a look on those.

Edited by M4Ms
Link to comment
Share on other sites

Am plecat sa ma culc, mi-am inceput negativ ziua, m-a si durut capul, eram sigur ca voi face vreo prostie astazi si... am luat 9 la mate :))

 

Am plecat la somn, ne vedem maine dimineata.

Link to comment
Share on other sites

@, 9 ma?

Eu acum cateva zile am luat 10 ca l-am invatat pe prof' cum sa se joace Fruit Ninja.

 

Noapte buna, ce mai rob am dat, din toti 4 eu am murit primu, a fost un blat..

Link to comment
Share on other sites

@, Da ma, sa nu ma incluzi, eu v-am dat la toti 3k + am condus masina spre mega robul nostru de 2.2k

Si in plus m-am sacrificat primul, deci ar trebuii sa imi multumiti, daca nu eram eu nu se inventa apa calda.

Edited by rTs PadE
Link to comment
Share on other sites

@, Da ma, sa nu ma incluzi, eu v-am dat la toti 3k + am condus masina spre mega robul nostru de 2.2k

Si in plus m-am sacrificat primul, deci ar trebuii sa imi multumiti, daca nu eram eu nu se inventa apa calda.

Da nu mai frumos de mine? Am dat rob, am luat 4.4k si dupa 20 secunde am luat free moca :))!

Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.