Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Neata baieti, se pare ca o saptamana scapati de mine :)) Ce sa faci daca esti prost platesti (eu). Am cateva note de 2 si 3 si incerc sa le repar sau macar sa fac o pauza de SAMP. Bafta la raport, in special celor noi, stiu ca vi se va parea greu la inceput, dar va veti acomoda :)

Link to comment
Share on other sites

Neata baieti, se pare ca o saptamana scapati de mine :)) Ce sa faci daca esti prost platesti (eu). Am cateva note de 2 si 3 si incerc sa le repar sau macar sa fac o pauza de SAMP. Bafta la raport, in special celor noi, stiu ca vi se va parea greu la inceput, dar va veti acomoda :)

Tre sa le repari ma! Nu iti cere nimeni sa iei 4, dar macar acolo un 2 sau 3 sa iti iasa media tre sa iei!:))

Link to comment
Share on other sites

Salutare all ce faceti? Cum merge treaba? Eu sunt in covalescenta, deabia pot scrie cu o mana:))).

Sper să îți revii cat mai repede :)
Link to comment
Share on other sites

Buenos dias, reporteri! Cum merge cu raportul? :> Eu mai am de dat doua interviuri, dar se pare ca nu prea au timp clientii :)).

Cei de rank 1 respectiv 2 nu uitati ca aveti nevoie de simulari pentru rank up, deci sa curga cu cereri :).

 

Salutare all ce faceti? Cum merge treaba? Eu sunt in covalescenta, deabia pot scrie cu o mana:))).

 

Likeee da ce ai patit? :( Si ca sa nu uit: sa te faci bine cat mai repede ca te asteptam in game :*.

Edited by LuPiTo
Link to comment
Share on other sites

Salutare baieti.

Cred ca o sa fac cerere de invoire. Am cateva probleme medicale - spasmo chichirotromboza ciribonflexata cu desprindere de glob ocular si fractura de penis cervical.

Link to comment
Share on other sites

Salutare baieti.

Cred ca o sa fac cerere de invoire. Am cateva probleme medicale - spasmo chichirotromboza ciribonflexata cu desprindere de glob ocular si fractura de penis cervical.

Salutare!

 

Insanatosire grabnica, dskk... cu toate ca nu prea ai sanse de supravietuire :))

Link to comment
Share on other sites

Buenos dias, reporteri! Cum merge cu raportul? :> Eu mai am de dat doua interviuri, dar se pare ca nu prea au timp clientii :)).

Cei de rank 1 respectiv 2 nu uitati ca aveti nevoie de simulari pentru rank up, deci sa curga cu cereri :).

 

accident la baschet , si a trebuit sa ma operez la umar, ruptura de muschi si dislocare de umar, nasoala treaba. Mi-au dat atatea sedative incat eram leguma si tot simteam ce imi faceau :)).

Link to comment
Share on other sites

Cei noi, luati legatura cu Mahone sa va bage in grupul "News Reporter" de pe WhatSapp. (NU ESTE OBLIGATORIU, DOAR CINE DORESTE SA VORBEASCA SUPLIMENTAR)

Link to comment
Share on other sites

Si ce mai faceti? Vad ca odata cu inactivitatea mea in acest topic, activitatea de aici a cazut dramatic.

Participati si voi la concursul cu peisaje, 30.000$ nu ii luati din drum!
Saptamana asta nu prea ati fost activi sper ca v-ati facut rapoartele.

Am sters toate ziarele, sa aveti loc sa scrieti altele.

Rank 3+ faceti emisiuni, daca nu vreti FW si daca vreti salar.

Se pare ca cererile pentru interviuri sunt din ce in ce mai rare, trebuie luate masuri.

PS: Respect Xin Denkat si Lupito pentru activitatea pe care o aveti.

PS2: Va place avatarul meu? :D

Edited by Mahone
Link to comment
Share on other sites

Si ce mai faceti? Vad ca odata cu inactivitatea mea in acest topic, activitatea de aici a cazut dramatic.

Participati si voi la concursul cu peisaje, 30.000$ nu ii luati din drum!

Saptamana asta nu prea ati fost activi sper ca v-ati facut rapoartele.

Am sters toate ziarele, sa aveti loc sa scrieti altele.

Rank 3+ faceti emisiuni, daca nu vreti FW si daca vreti salar.

Se pare ca cererile pentru interviuri sunt din ce in ce mai rare, trebuie luate masuri.

PS: Respect Xin Denkat si Lupito pentru activitatea pe care o aveti.

PS2: Va place avatarul meu? :D

Salut nab, vezi ca de maine 27.03 poti sa imi dai LIVE am anulat inactivitatea deci imi reintru in program. Vineri ma apuc sa fac 3-4 emisiuni si tot vineri promit sa fac o poza cu care voi castiga iar concursul :*

 

P.S : Nu e cine stie ce avataru`

Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.