Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Salut si La multi ani!!

Nu va pot ura* mai incolo asa ca o fac acum, deoarece eu voi fii la munca in seara aceasta.

Sa aveti parte de un an mai bun, mai frumos si cat se poate de mult, fara samp in exces.
Sa va distrazi, sa va imbatati si sa faceti show, sa filmati sa-mi dati si mie :) #totisuntetinabi


Si acum, as vrea sa va rog ceva. Daca doriti sa lasati un +1 in link-ul de mai jos? Este un video cu care as vrea sa castig al 2-lea COTM de cand fac eu YouTube si particip cu B-Zone clips. M-ati ajuta foarte tare.. :) Inca odata LA MULTI ANI SI SANATATE !!!

 

http://forum.b-zone.ro/topic/307532-b-zone-tv-la-multi-ani-romania-de-1-decembrie/

Edited by MaDoXxX TV
Link to comment
Share on other sites

Salutare News Reporters!

Ţin să vă urez tuturor un an nou fericit, plin de împliniri, cu sănătate şi mulţi, mulţi bani! Noul an să vă găsească aşa cum vă doriţi voi, fiecare, alături de prieteni, familie, sănătoşi, bucuroşi şi toate cele! La mulţi ani, News Reporters! La mulţi ani, 2016!

 

 

Imagini-de-REVELION-SI-ANUL-NOU-8-770x47

Link to comment
Share on other sites

Salutare dragi colegi. Mai avem cateva ore pana la ora 12, ora in care ne despartim de anul 2015 si il invitam pe 2016 sa ne intre in case, bla, bla. Va urez sarbatori fericite alaturi de cei dragi, multa bucurie in familie si un an nou plin de bucurii!

Lamultean 2016!

Link to comment
Share on other sites

Va urez si eu un 2016 fericit alaturi de cei dragi.

Sa fiti sanatosi, fericiti, sa aveti doar succese si sa va impliniti scopurile care nu ati reusit sa le impliniti in 2015.

 

 

La multi ani! *

 

 

 

#Primul post din 2016 in discutii News Reporter, no? :)

Edited by Vintage
Link to comment
Share on other sites

La mutli ani, tuturor!
Un 2016 fain sa aveti! <:-P

Link to comment
Share on other sites

@, multumesc pentru ajutor :)) Sa traesti si sa fii fericit tot 2016...

@@MaDoXxX TV, pretenash, la multi ani si la mai multe rob-uri. Hai pe sv putin sa vb ceva cu tine.

Link to comment
Share on other sites

Salut, dragi colegi!

Mi-a facut placere sa fac parte din voi, din colectivul vostru, din familia NOASTRA.

Ati fost niste colegi si inca sunteti oameni minunati, ingaduitori si foarte de viata, gasca.

Din pacate, mi-am pus demisia deoarece doresc sa ma duc intr-un departament.

Sper sa ne mai auzim, cine vrea sa vorbim sa stea pe (/setfreq 101.1). Ne auzim!

 

Zww - Prieten cel mai bun, de incredere, cu tine nu rup piretenia! Ne auzim! :*

 

UnknownX - M-ai ajutat cu totul! Ne auzim! :*

 

AynuR. - Multumesc pentru tot ajutorul de rank3.

 

VictorM - Baiat bun si de treaba

 

Andrew.Sk - Daca nu erai tu bun la test EU NU eram AICI. Multumesc foarte mult, imi esti un prieten foarte bun! :*

 

 

sRn - Lider bun, comportament bun, prieten bun, OM PERFECT! Iti doresc sa ramai lider cel putin 5 luni ca ma reintorc iar! Ai grija de DummeZeu_ ca face cam multa caterinca pe F, nu de aia dar face in bataie de joc.

 

Eu sunt Virgil, va multumesc pentru prietenia ajutorul acordat! V am pupat! :*

Link to comment
Share on other sites

Salutare, colegi! Vreau sa va urez si voua un calduros "La multi ani!" si sa aveti parte de un an nou plin de succese si bucurii.

De luni am sa revin si eu in game pentru ca in perioada asta am fost inactiv, am intrat doar pentru log.

 

Ne auzim...

Link to comment
Share on other sites

Buna seara!

Am lansat Sidorov Story #2.
As fii recunoscator daca m-ati ajuta cu un +1, eventual daca va place treaba, un LIKE / SUBSCRIBE la canal si un SHARE este binevenit! :)
Multumesc anticipat!

 

http://forum.b-zone.ro/topic/313641-b-zone-tv-sidorov-story-2/#entry4729912

Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.