Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@@MaRiuS16, mă clarificaţi şi pe mine de ce unii oameni, în special bărbaţii, poartă ciupilică de aia din nu ştiu ce blană? :-?

sincer sa fiu chiar nu stiu de ce. in zona in care eu locuiesc nu mi s-a intamplat sa vad vreodata asa ceva. intreaba-l pe @

Edited by Marius16
Link to comment
Share on other sites

Am vorbit cu THELiAR în legătură cu problema pe care o avem la tipografie. A spus că o să vorbească cu Kelton şi o să îmi trimită un raspuns.

Edited by Kosmy
Link to comment
Share on other sites

@, facem bine. Raportul de s-ar face singur... ar fi super. :)) Tu ce faci?

 

@@MaRiuS16, tradiţie peste tradiţie -_-

 

@@Victory Heisenberg, şi Ceauşescu avea, deci e luat de la comunişti, cred.

 

@, ciupilică = căciulă mai ciudăţică :D

 

 

 

 

Uite bine momentan sunt in saptamana cu scoala altfel (mai exact in vacanta). De raport nu m-am apucat. :))

Edited by Cristi G
Link to comment
Share on other sites

@, da, chestia aia! :))

 

@@MaRiuS16, da da da!

 

Are şi bunicul una şi când am văzut-o prima dată am crezut că e ceva oaie moartă :-?

e cam grav daca vezi baieti care au maxim 20 ani cu asa ceva, eu i-as evita in locul tau

Link to comment
Share on other sites

 

A zis ea ca a vazut la cineva de 20? :))

La 60 chiar merge.

La 65 ar fi mai ok... ştii şi tu... pensie, îţi pui o floricică de aur.. e mai "feşhăn' ;)

 

@@MaRiuS16, băieţi la 20 de ani cu de-aia = ciobani proşti. =))

Link to comment
Share on other sites

@, nu te simţi, nici măcar puţin de tot?

 

 

Da, da... dar asta e mai ok, şi să fii ciobăniţă e exact ca în versuri... am vecină cu BMW şi prostu' de soţ trage ca un idiot la curu` oilor =))

 

Edited by Victory oRoxii
Link to comment
Share on other sites

Am vazut ca este un bug atunci cand incerci sa folosesti comanda "/bring". Pana se rezolva problema asta, cei care detin rank 2+ nu au cum sa indeplineasca raportul de activitate in ceea ce priveste partea cu ziarele si automat o sa efectuati rapoartele de activitate fara partea cu ziarele pana se rezolva problema.

 

I saw a bug when trying to use the command "/bring". Until this problem will be solved, members with rank 2+ have no way to perform the activity report regarding the newspaper and automatically you will make activity reports without the newspaper part until we solve the problem.

Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.