Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@@woodstar, sa dai testul cu Juve, daca esti jmeker. Vrea sa te pice. :))

Cum sa nu vrei sa-l pici pe unul care tot posteaza de ceva timp aiurea aici si nu este sanctionat. O sa incep si eu sa ma bag la toate celelalte factiuni ca regulile-s degeaba.
Link to comment
Share on other sites

@, mi-a spus Kelton că trebuie să pună adminii de level 6 ca să găsească un sistem bun de salarii pentru News Reporters, dacă ai și tu sau altcineva o idee bună pentru un sistem de salarii pentru noi, să îmi trimiteți prin PM.

Link to comment
Share on other sites

@, nu, eu m-am gândit să ne inspirăm după felul în care celelalte facțiuni oferă salarii. Știu că pe B-Zone wiki scrie în detaliu care este metoda și care sunt formulele pentru fiecare salariu la fiecare facțiune, putem să ne inspirăm de acolo fără probleme.

Edited by Plutonium VODA
Link to comment
Share on other sites

Salut dragi colegi.

 

Atentie!

 

Am decis sa organizez un "quest" sau concurs cum vreti sa-l numiti, reporterul cu cele mai multe puncte la raportul de activitate din saptamana 03.04.2017-10.04.2017 va fi premiat cu $50.000, acest concurs a.k.a quest este organizat de mine si sponsorizat de @Plutonium VODA, dupa ce se va incheia saptamana respectiva voi astepta publicarea raportului de activitate, imediat dupa ce raportul de activitate a fost publicat castigatorul va primi banii imediat. Va urez mult succes!

Link to comment
Share on other sites

@, N-ai ce face cu banii? :)

După cum am spus, sunt banii facțiunii, avem vreo $955.000 în seif și n-avem ce sa facem cu ei, ma gândeam la un astfel de concurs de cand aveam rang 3.
Link to comment
Share on other sites

ce-ti trebuia tie concurs, oricum ai abonament la bani si banii la tine

Om care cunoaste, ba sa nu ma mai cautati in joc pe contul ala ca nu mai e al meu. :))

Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.