Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@Matt Pe joc nimic interesant, mai răspundeam la nedumeririle colegilor pe /sms, mai opream o cearta pe /f etc. Pe forum sunt responsabil de 'cereri interviuri' si 'evidenta interviuri', pana revine flacko ma ocup și de 'evidenta RP'. Merci! Tu ce ai făcut? De ce ai lipsit? O perioada erai foarte activ, deodată dispari si dupa ceva timp te întorci cu contul asta de nivel 7. 

Link to comment
Share on other sites

@Donald, mi se luase de joc :)) mă simțeam oarecum legat de el, nu-mi mai oferea nicio plăcere dar totuși jucam.

Așa că am zis să mă opresc, îl văd ca pe o pierdere de timp.

Nici de data asta nu voi sta mult, e așa.. o alternativă de divertisment până intru în vacanță.

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Donald said:

@Matt, tu nu ai înțeles ce voiam eu sa fac, sa te țin pe aici mai mult timp. :))

 

Dacă nu înțelegeam, îți mai refuzam intențiile?

până la urmă.. it's just a matter of priorities

Link to comment
Share on other sites

@uN GhosT, +1 se da apasand pe asta →---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------↓

Edited by Donald
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Donald said:

@uN GhosT, +1 se da apasand pe asta →---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------↓

Ok, astept sa-mi dai. 

Restu' ce mai ziceti? Hai ca a cam inceput si vacanta.

Link to comment
Share on other sites

Buna seara! am revenit si eu p-aici de azi. Sper sa ne intelegem ca inainte sau chiar mai bine, multumesc Juve pentru sansa, promit ca nu o sa regreti. O seara faina va doresc! #ForTuNN!

Edited by LF DarK
Link to comment
Share on other sites

Pai sa-ti explic. Am aplicat LV Taxi. dupa am plecat si nu am mai putut sa dau testele, dupa am aplicat Paranabi am picat testul ca nabul =))), dupa am aplicat SF Taxi a zis ca n-am ore pentru luna asta. Si asa am ajuns inapoi unde imi este locul, dar stii ce e culmea? ca maine faceam 1 luna de cand am iesit din NR, deci am 29 de zile de cand am iesit si in demisie am zis ca am sa revin peste o luna =)))))), parca presimteam eu ceva =)

Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.