Jump to content

LV School Instructors - Discuţii | Discussions


 Share

Recommended Posts

Ce mai faceti mai instructori bogda,M.Andrei,AUDI cum va mai merge Gonzo Haules baules:)) ce faceti mi-a fost dor de voi pacat ca s-au schimbat cam multe de cand am plecat da na asta e mergem mai departe :D

 

 

De ce postezi aici daca nu esti membru school intructor ? ai la indemana pm pe forum sa ii intrebi ce fac!

 

Dupa cum spune si titlul acestui topic aici pot posta doar membrii factiunii School Instructor.

Ai report nu e prima data!

Edited by sebynt
Link to comment
Share on other sites

neata

Eu sunt plecat la porumb pe camp si revin diseara

:((

Raportul meu a fost anulat deoarece am dat edit ?

:| nush dar mi se pare cam nepotrivit sa anulezi un raport pe care am muncit o saptamana , deoarece am dat un edit din greseala fara sa intentionez sau sa bag poze ..Pur si simplu am scris acolo la incasari suma ...As vrea sa se faca ceva in privinta asta pentru ca este putin cam exagerat sa anulezi pentru asta .Acum audi decide.

Multumesc !

Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata! Welcome celor noi!

Asta e, gonzo si mie mi-a fost anulat pentru ca am postat mai tarziu deoarece am incurcat zilele cu sedinta asta schimbata... Se mai intampla sa gresim, suntem oameni.

Link to comment
Share on other sites

Salutare! Back de la masa.

Am vazut ca s-au schimbat multe lucruri intr-o ora :). Felicitari Andrei pentru sublider si Clayton pentru functia de pe RPG2.

Sa vedem cum decurg lucrurile acum, vad ca si-au dat demisia cativa.

Link to comment
Share on other sites

Welcome celor noi si imi pare rau pentru cei care au parasit factiunea.Seether sper sa nu ma faci sa imi para rau cum m-a facut XtaZy cand l-am propus pentru rank 4.Vedeti cum e,oamenii dovedesc cine sunt cu adevarat doar in momente ca acestea,cum a dovedit si XtaZy in ultimele zile.Sper ca cei de rank 3 + stiti bine ce aveti de facut,iar daca nu sunteti lamuriti de ceva nu ezitati sa intrebati.Lucrurile au devenit mult mai serioase,incercam sa facem ceva din aceasta factiune.Deci,aveti grija ce faceti !

Link to comment
Share on other sites

Bafta la event baieti , eu ma duc la Tenis , vorbim mai pe seara. multumesc Audi_RS8 pentru functia acordata. sper sa fac o treaba cat mai buna. Dar sa nu ii uitam pe Seether. si pe M.Andrei , care chiar meritau rank UP. mai ales M.Andrei, sper sa faceti o treaba cat mai buna si sa aveti "grija" de noi.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.