Jump to content

LV School Instructors - Discuţii | Discussions


 Share

Recommended Posts

Eu ma las afk 6 k sec jail... Noapte Buna Tuturor! Ne vedem maine dupa ce termin cursurile..

Noapte buna tuturor . Am iesit si eu . Maine scoala :(( naspa . Ne auzim maine . Pace :)>-
Link to comment
Share on other sites

Neata .. Acum m-am trezit si eu .

Ne vedem in game .

Buna dimineata School Instructor , ce mai faceti acuma m-am trezit si eu.

Neatza baieti ce mai faceti?

Am venit de fara inghetat...incerc sa dau niste licente.

Am iesit si eu, ma duc la un film. Noapte buna .

Buna seara baietii, ce mai faceti?

Acuma am venit si eu din oras.

 

Încercaţi să vorbiţi aici despre joc / facţiune, nu tot am intrat, am ieşit, bună dimineaţa, noapte bună. Voi nici nu vă uitaţi ce a scris colegul mai sus, doar direct ''Reply to this topic''. Toată lumea întreabă ''Ce faceţi?'' şi nimeni nu răspunde.

Nici tu nu înţelegi? Nu puteţi să vă găsiţi un subiect?

Începem cu sancţiuni de acum.

 

Vad ca M.Andrei vorbeste degeaba, El spune sa va gasiti un anume subiect sa discutati, iar voi tot cu "Buna Dumineata! intru si eu acuma ......, etc. Vad ca este bun cu noi si nu ne sanctioneaza asa cum zice.

Edited by florynn fly
Link to comment
Share on other sites

Buna seara School Instructors!

Acum am ajuns si eu de la sala. Ma apuc de teme si ne vedem in joc. Spor la vandut licente!


Aici e topic de discutii, nu? Hai sa discutam. Sa facem spam si fara 'Am venit / plecat'.


Ce jocuri mai jucati inafara de SA:MP?

Link to comment
Share on other sites

Dam in seara asta , daca mai revine serverul .. Daca nu , incercam maine seara.. Poate facem mai multe grupe ..

Salutare school instructor. Eu sunt la scoala si ne auzim mai pe seara in game. La noapte dau si eu rob. Sa fim mai multe echipe si sa dam in acelas timp sa putem avea mai multe sanse.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.