Jump to content

LV School Instructors - Discuţii | Discussions


 Share

Recommended Posts

Salut!! Is the server offline or online ? i tried alot on Hotspot shield and on my Local IP,but it's didn't work to me! Btw,who started to go to school ? See you in game Mates.

Link to comment
Share on other sites

Nu ma:))) am avut febra de dimineata 39,4 si m-am dus la urgente si a zis ca ma tine pana maine sa imi urmareasca starea!

Pai de la atat te duci la spital? O baie cu otet te rezolva in 15 minute si iti ramanea ziua libera.

 

Link to comment
Share on other sites

Maine, 19/09/2014 la ora 20:00 voi organiza un event LMS cu pumnii si picioarele intre membrii factiunii. Locatie: Garaj Aeroport Parasit. Premiul: Locul I - 35k, Locul II - 20k, Locul III - 10k

 

Event anulat, multumesc celor 4 care totusi s-au deranjat sa vina, din 44 de membrii... Daca nici event nu vreti sa vad ca dati licente ca vad ca majoritatea o ardeti pe minim, nu ma deranjeaza daca ati da licente dar vad ca nici asta nu faceti. Nu vorbesc pentru toata lumea, unii se mai trezesc si isi dau seama ca sunt instructori, nu va obliga nimeni sa stati aici, sunt altii care chiar vor sa ajunga aici si ar face treaba. Vreau sa vad activitate aici, nu prostii. Ma gandesc ca daca puneam acolo "Prezenta conteaza la rank-up" veneati si din somn la event dar ce sa ii faci. Spor la licente!

Link to comment
Share on other sites

Eu unu am antrenament, nu pot la 20, si cred si altii au antrenamente/ocupatii, dar SA:MP e doar o joaca pentru timpul liber. Altii poate au war de pe alte conturi, ar fi mai fain daca ati face putintel mai tarziu, cred ca si membrii ar fi mai multi + sunt sigur ca multi nici nu au stiut despre aceasta activitate, pentru asta exista /fmotd...

Link to comment
Share on other sites

Am postat pe forum expre sa vada lumea, tre sa te mai uiti si pe forum din cand in cand.



Eu v-am inteles, ba am treaba asta e nu pot sa vin la ora aia din x motiv, dar macar dati licente cand sunteti liberi, ca strig de 10 ori pe /f la voi sa luati client si tot la noi ajung vorbele ca factiunea nu e activa.



Link to comment
Share on other sites

Roshu,sorry i didn't came to the activity,i had match in league so forgive me plz,i was interesting to come but i forget yesterday that i have match at 19:30! Sorry...

Link to comment
Share on other sites

Asa cum am si spus pe /f astazi voi avea nevoie de 10-15 membrii ai factiunii inclusiv Pyrocel, Roshu si Kenan pentru a face un video de promovare a factiunii School Instructors.

O sa incepem sa filmam pe la ora 20-20:30. Asi vrea sa fiti cat mai multi pentru a ma ajuta a promova factiunea.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.