Jump to content

LV School Instructors - Discuţii | Discussions


 Share

Recommended Posts

Salut dragi colegi!

In ultima vreme am vazut ca s-au facut multe videoclipuri pentru factiunea School Instructors asa ca m-am decis sa fac si eu unul. Mi-a luat ceva timp deoarece nu prea am avut cu cine face, abea am gasit cativa playeri pentru ca nu am indraznit sa va intreb pe /f deoarece am zis sa nu va tin din treaba. Eu zic ca a iesit binisor videoclipul, acum.. fiecare cu gusturile lui.

Vizionare placuta! ;)

Link to comment
Share on other sites

Salut dragi colegi!

In ultima vreme am vazut ca s-au facut multe videoclipuri pentru factiunea School Instructors asa ca m-am decis sa fac si eu unul. Mi-a luat ceva timp deoarece nu prea am avut cu cine face, abea am gasit cativa playeri pentru ca nu am indraznit sa va intreb pe /f deoarece am zis sa nu va tin din treaba. Eu zic ca a iesit binisor videoclipul, acum.. fiecare cu gusturile lui.

Vizionare placuta! ;)

gg nab misto

Link to comment
Share on other sites

@rTn Freed, Mersi frumos!. Programele sunt: camtasia studio 8 & movie maker. In movie maker ii fac doar inceputul si sfarsitul, restul cu camtasia. Multi spun ca este un program greu camtasia, dar nu mi se pare si nici nu am de unde sa iau sony vegas sau after effects, asa ca.. :D

Daca vrei sa te ajut, imi dai un PM cu id de skype / mess / Fb, ce vrei tu si vorbim..

Edited by rTn MaDoXxX
Link to comment
Share on other sites

TOTI cei ce vor sa faca eventuri, sa faca actiuni, intalniri si tot felul de lucruri faine, gen: actorie, drifting, si altele, pot posta o aplicatie la clanul meu neoficial, banii se strang pentru un HQ, si pentru premii, ~astept cat mai multi!

Merita, promit ca nu o sa va para rău la niciunul!!

Edited by ThL El marelealcatar
Link to comment
Share on other sites

Salut Si.

 

WElcome celor noi, nu uitati, Dyablox e la dispozitia voastra pentru un give ;)

 

+1 aici va rog http://forum.b-zone.ro/topic/238144-propunere-by-dyablox-10-mai-multe/?p=3530619 propunerile sunt pentru factiune!

 

Cel putin la comanda /blacklist spune "by RDCristian98" , nu de alta, dar eu nu pot posta ca nu am suficienta activitate pe forum, si alea alea... sa fim cinstiti, no ?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.