Jump to content

Tow Truck Company - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Salutare baieti, ultimul meu post aici. Nu faceti 'greseala' pe care am facut-o eu. Aveti grija si vreau sa va vad pe toti rank mare aici. V-am pupat si aveti grija de voi.

- Succes cu tractarile.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Salutare baieti, ultimul meu post aici. Nu faceti 'greseala' pe care am facut-o eu. Aveti grija si vreau sa va vad pe toti rank mare aici. V-am pupat si aveti grija de voi. - Succes cu tractarile.

 

Imi pare rau ca s-a ajuns la asa ceva .... Nu este vina nimanui pentru ce s-a intamplat. Mult noroc mai departe.

Link to comment
Share on other sites

Salutare baieti, ultimul meu post aici. Nu faceti 'greseala' pe care am facut-o eu. Aveti grija si vreau sa va vad pe toti rank mare aici. V-am pupat si aveti grija de voi.

- Succes cu tractarile.

Ce nab esti maa :( De parca nu stiaaaii !!! :)

 

Oricum,bafta Zokee,ai fost un leader excelent in Taxi LV si imi pare rau ca se termina aici :(. Succese mega nab pe toate planurile si pentru ca ai o minte de "copcil" La multi ani de 1 Iunie!!! :D

 

Vom tine legatura ;)

 

La multi ani de 1 Iunie Tow Truck Company !!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Buna dragilor , asta e ultimul meu post aici , de ceva vreme nu am mai avut timp de samp , drept dovada am fost foarte inactiva. O sa ma las de samp o perioada , insa o sa ma intru asa ocazional sa mai vorbim si noi. Ma bucur mult ca am facut parte din aceasta factiune si sper ca pot reveni candva , pentru ca ramane factiunea mea de suflet.

Agent007 te felicit pentru ultima data pentru lider si sunt convinsa ca impreuna cu Harvey Specter o sa duceti factiunea cat mai sus.

Aveti grija de voi si fiti atenti de unde tractati , va pup. :* :* >:D<<'>

Link to comment
Share on other sites

Bună ziua colegi! Mă uitam pe forum şi văd că lui Agent îi place să posteze în topicul "Sancţiuni" :)) . Ce pot să vă spun.... mult noroc :)) . Poate revin şi eu mai curând, că îmi e dor de voi. :*

 

@AGenT007, nici postul tău de mai sus nu are legătura cu nimic. Doar spui aceiaşi chestie ca la demisii. Se poate numi SPAM, nob :)):*

Link to comment
Share on other sites

Buna dragilor , asta e ultimul meu post aici , de ceva vreme nu am mai avut timp de samp , drept dovada am fost foarte inactiva. O sa ma las de samp o perioada , insa o sa ma intru asa ocazional sa mai vorbim si noi. Ma bucur mult ca am facut parte din aceasta factiune si sper ca pot reveni candva , pentru ca ramane factiunea mea de suflet.

Agent007 te felicit pentru ultima data pentru lider si sunt convinsa ca impreuna cu Harvey Specter o sa duceti factiunea cat mai sus.

Aveti grija de voi si fiti atenti de unde tractati , va pup. :* :* >:D<<'>

Omu are momentele lui,nu trebuie sa renunti asa de usor,deaia este topicu inactivitati,eu puteam sa renunt de mult din cauza nervilor,dar mi-am zis ca va iesi ceva fain la vara.

Oricum sa mai intri de pe contu lu frateto sa ne mai saluti ;)

 

Bafta naba!! :* Agente bag-o in legende :) sora de nab :P

Link to comment
Share on other sites

Salutări!

Am ocazia de a vă anunța că au început înscrierile pentru olimpiada de vară, B-Olympics Summer 2014. Înainte de înscriere vă rog să citiți și să acceptați regulamentul general.

Probele vor fi anunțate în decursul lunii iunie, urmând ca la începutul lunii iulie să înceapă olimpiada propriu-zisă. Momentan nu există o dată anume, dar aceasta va fi anunțată în topicul acesta. Dacă aveți propuneri pentru probe vă puteți exprima aici; cele mai interesante au posibilitatea de a fi introduse. Întrebările și nelămuririle îți au topicul lor aici. Altele vor fi discutate în topicul de discuții unde puteți vorbi pe tema B-Olympics.

 

Mulțumesc pentru atenție!

O vară plăcută vă urez!

Link to comment
Share on other sites

Bună ziua colegi! Mă uitam pe forum şi văd că lui Agent îi place să posteze în topicul "Sancţiuni" :)) . Ce pot să vă spun.... mult noroc :)) . Poate revin şi eu mai curând, că îmi e dor de voi. :*

 

@AGenT007, nici postul tău de mai sus nu are legătura cu nimic. Doar spui aceiaşi chestie ca la demisii. Se poate numi SPAM, nob :)):*

 

Ce mai faci nubus?

 

Iete ca "rank 1 for ever" s-a transformat in Senior Mechanic:>!

 

Bafta mai departe Lili, te asteptam inapoi!

 

Welcome celor noi!

 

Link to comment
Share on other sites

Salut colegi, de astazi sunt noul vostru coleg. Ii multumesc nabului de Agentu ca m-a bagat :)) . Prin acest mesaj sper sa il citeasca si SilviuM pe care il felicit ca a fost lider in TTC si sper sa ma fi iertat cu faza de atunci.

Link to comment
Share on other sites

Buna seara,

Astazi am avut ghinion am facut 29/30 si 47/50 din sf imi mai trebuie 3 doarece una din ele este buna pentru mine.

Maine vreau sa facem cateva eventuri, prezenta nu este obligatorie dar sa stiti ca se va tine cont la rank-up.

Edited by AlexXXXD
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.