Jump to content

Tow Truck Company - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@@South Smith, Mie imi plac mai mult : 1, 3, 5, ma atrage mai tare a 5-a poza zic eu arata mai bine..

 

Am pierdut meciu, intru si eu in game, nu mai joc in seara asta lol, poate maine, am 1/1 la serii, joc naspa.. plin de copii dmn

Link to comment
Share on other sites

@, @@South Smith, ia ziceti, ba baieti :)) Ultimile doua meciuri :)) Am dat in ei cum a dat Eminescu in Veronica :))

I-am carat pe baieti in meciul ranked cu Illaoi :)) ei erau vai de capul lor

beOX4lc.png

 

P.S: Nu bagati in seama meciul cu Kalista, nu stiu ce am avut atunci :))

Edited by South Zhao
Link to comment
Share on other sites

@@South Zhao, Ii la oi am observat si eu ca e foarte op :))

Eu nu am mai jucat de mult zed, n-am prins in rank :))

http://postimg.org/image/o1xppgejj/

 

 

PS: In loc de g.a fa last whisper :))

 

Acum am ajuns si eu acasa, am fost la cumparaturi, pff sunt rupt, o sa intru mai tarziu putin in game, ne auzim

Link to comment
Share on other sites

@, da, am jucat cu niste prieteni si au avut ei grija sa castigam, ca eu am fost bata in meciul ala. Sincer sa fiu e al doilea meci cu Kalista, dar nu prea imi place acest campion :))

 

Buna dimineata!

 

Tocmai ce am terminat un alt review >>> http://forum.b-zone....natural-serial/

 

Puteti sa lasati o parere si un +1 daca vreti, dar inainte sa postati aveti grija la regula de mai jos, nu vreau sa va sanctionez :))

 

  • Cine postează păreri de genul "îmi place", "e şmecher filmul", "felicitări pentru topic" etc, va fi sancţionat cu 1 warn point. Vă sugerez să scrieţi minim 2-3 fraze când vă spuneţi părerea despre un topic.

 

Multumesc!

 

 

 

Edited by South Zhao
Link to comment
Share on other sites

@@South Smith, Cine e tipa din avatar? Gagica? Frumi rau, mhm :))

 

Salutare ce faceti? Am terminat si eu cu curatenia, intru in joc fac niste puncte la raport, apoi ma bag la un meci 2 de lol si plec.

NE auzim mai deseara, pwp

Link to comment
Share on other sites

@, e buna de avatar, a? :))

N-a fost sa fie cu meciul ala:)) Am facut un scor de tot rasul. Eram sigur ca o sa ma bata aia, e counterul meu. Nu e primul meci cu Illaoi in care mi-o iau asa de la Riven :))

 

Mai stau putin si plec si eu prin oras. Bafta!

Edited by South Zhao
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.