Jump to content

Tow Truck Company - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

On 10/11/2017 at 1:22 PM, South Blue96 said:

Doar topicul asta moare? Toata comunitatea aproape.

S-au dus vremurile bune, cand o factiune insemna altceva si  era nebunie sa ai cat mai multe postari in topicuri pentru +1. :)) Plus ca s-a mutat cam totul pe RPG, lucru care nu e rau. 

Link to comment
Share on other sites

 

9 hours ago, South Blue96 said:

Dar si cu retelele de socializare, e mult mai rapid cand vrei sa intrebi ceva sa o faci pe wap, decat sa postezi aici si cine stie cand o sa-ti raspunda cineva :))

 

Intr-adevar, mergi direct la "tinta". Mai ales in ganguri cu invoiri si toate cele. :)) Am inteles ca si in TTC exista un grup de wapp, dar si ala e cam mort, acum poate nu am fost informat bine :))

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, x3n said:

Buna dimineata, fratiilor! Ce faceti? eu nu demult mi-am terminat raportul si merg la servici pana pe la 12 noaptea.

Care neata ca deja e serara =0))) bine uite ma bagam la un rob ce zici vrei sa vii? ciordim ceva alea alea :)) ...  ce lucrezi?

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Squiz uS said:

Care neata ca deja e serara =0))) bine uite ma bagam la un rob ce zici vrei sa vii? ciordim ceva alea alea :)) ...  ce lucrezi?

=)) pentru mine era dimineata, momentan sunt la o firma de paza dar merg la armata, am dat probele si am fost ADMIS, acum astept sa se scoata locuri..

 

 

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, bisCuiTe SiLENT said:

u f

 

Stii bine ca parerea ta nu cantareste nimic la discutii generale si sa aduni +-uri daca asta s-a decis. Da-i PM lui Kelton cu argumente solide, dar chiar si asa, stii ca atunci cand el are o idee, greu i-o scoate cineva din cap, iar treaba cu subliderii s-a redus asa pentru ca se aduc multi codati in ganguri, iar in celelalte factiuni(pasnice/departament) nu are atributii prea mari un sublider ca nu face prea multe. Mai mult pentru ganguri s-a redus treaba asta. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.