Jump to content

Tow Truck Company - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Si care ia bestul ? cine e harnic mai tare?

 

Eu iau best cu 0 tractari, are cineva mai multe, ca eu n-am facut nici una sapt asta:))

@@South Silviu, 3 Filme am cu tine > :)

Iti pierzi timpul cu o pierdere de timp:))

 

, pana nu faci 69 filmulete cu mine tot degeaba. Apropo, se vede ceva interesant in filmuletele tale?

 

Ce sa fie interesant la un nab care tracteaza?

Link to comment
Share on other sites

Tow Truck este- o Companie
Ca ea multe n-o sa fie
In curte cand ai intrat
Tu vezi un imens palat.

In stanga vezi o cabina
iar pe ea,o balerina
Langa ea un maimutoi
Seba si cu Alexoiiii.

Dar ferea,vad o masina
Ma zboara ca pe-o gaina
Ma ridic,facut omleta
Vad un om in salopeta.

E normal,era Agentu
E mai tare ca cimentu
Si-a strigat el raspicat
'' Ba!Tu esti handicapat?!''

''Nu vezi ca am girofaru?
Date ca iti dau cu paru
si-ti dau si doua capace
Nici spitalul n-ar ce-ti face!''

Cand ma uit ...un om in spate
Era Harvey cu rapoarte
Asculta de zor manele
Se ducea la pacanele.

Link to comment
Share on other sites

Vasi nu incerca sa ma plagiezi

Asta poti sa faci in alta factiune, aici nu copiezi

Un compozitor exista si ala is eu

Ti-a venit inspiratia cand ai stat pe veceu?

Alea versuri sau rahaturi?

Iti spun eu, sunt doar cacaturi!

Are rima dar mesaj

A iesit din peisaj

Alea is versuri fara rost

Le creeaza orice prost

Cand le faci ori le faci bine

Ori accepta, sunt mai bun ca tine!

Ai luat dictionaru de rime si ai scris

Toate astea le-ai facut in vis?

Doar asta e explicatia ca sunt asa de nasol

Frate obisnuieste-te cu asta, ai creierul gol!

Fara versuri cand sunt eu aici!

Eu sunt Eminescu din factiune, nu sunt un agarici!

Nu mai incerca sa descrii sau sa dezvolti

Si nu incerca sa ne impresionezi, nu suntem roboti!

Daca vrei niste versuri pentru factiune

Trebuia sa apelezi cu incredere la mine!

Le faceam cu drag si erau versuri cu mesaj

Imi debiteaza mintea, n-am nevoie de dresaj!

Si acum daca crezi ca te poti bate cu mine

Incearca si asta, normal prin rime!

 

Link to comment
Share on other sites

Am fost destul de șocată de demisiile recente. În primul rând, să demisionezi de la un Faction Warn, dat pe drept (să fim sinceri, nimeni nu obligă un lider să acorde o opțiune celor care întârzie) fiind și la un rang înalt (practic ultimul) mi se pare o copilărie. Probabil era un alt motiv de care nu am avut onoarea să aflăm. De asemenea, celor care știu, sau cred că nu pot ajunge la ședință le stă la dispoziție acest topic. De numeroase ori am postat acolo știind că pot ajunge, dar gândindu-mă că nu strică să am o „acoperire”. Nu e nicio problemă dacă postați. În cel mai rău caz va fi respinsă. Cât timp ați fost prezenți la majoritatea evenimentelor nu găsesc niciun motiv logic să fiți refuzați. În orice caz, ce-a fost a fost. Totodată mi se pare foarte greșit să ai o astfel de atitudine după ce ai greșit și ai depus demisia: să jignești liderul (vezi partea cu „Ce ar trebui schimbat?”). De asemenea văd că din ce în ce mai multe persoane pleacă din cauza faptului că nu se dă rank-up la timp. Dragilor, promovarea este o acțiune totalmente opțională, și poate fi dată de lider oricând crede de cuviință (în limitele stabilite de conducerea serverului). Dacă vă imaginați că la fix două săptămâni primiți rank 2 / 3, vă înșelați. Promovarea nu se dă doar pe vechime, ci pe activitate, conduită - deci pe merit. Înainte să judecați și să trageți concluzii pripite, amintiți-vă că cei care sunt acum la conducerea facțiunii au muncit mult și probabil deciziile lor nu sunt nemotivate. Și aici nu mă refer doar la facțiunea Tow Truck Company. Din câte ați văzut, sunt din ce în ce mai multe schimbări care au loc și care vin la pachet cu noi îndatoriri și restricții. Ca și comentariu la acest „anunț” voi spune ceva ce nu am crezut vreodată că voi spune: Dacă nu vă convin reglementările, vă puteți posta demisia. Facțiunea are nevoie de oameni capabili să înțeleagă anumite alegeri ale liderului și să le digere înainte de da cu tifla și de a critica sus și tare. De asemenea, dacă credeți că metodele liderului sunt ieșite din comun aveți la dispoziție PM-ul către un admin level 5+ sau secțiunea respectivă. Nu vă oprește nimeni să-l reclamați, dar din păcate nu va avea niciun rezultat deoarece deciziile lui nu au fost date în două secunde, ci uneori votate de consiliu sau gândite împreună cu subliderul.

 

Am auzit de asemenea comentarii la adresa activității mele. Chiar nu este treaba voastră ce fac eu în timpul liber, sau cum îmi ocup timpul pe care, chipurile, ar trebui să-l petrec în fața ecranului. Cât timp îmi duc la bun sfârșit îndatoririle și nu mi-a fost atrasă atenția de către lider/sublider nu consider că ar trebui să schimb ceva.

 

Și, înainte de a critica acest reply, citiți-l încă odată și gândiți-vă bine.

Şi, ce te doare pe tine că am ieşit eu şi Madoxxx? Nu poate omu' să schimbe o facţiune? Decât să vorbeşti aiurea mai bine te-ai uita la rapoartele mele dacă tu crezi că am ieşit din cauza unui Faction Warn.

Du-te şi cumpărăţi o viaţă, lasă-ne pe noi. Poţi să dai report, poţi să faci ce vrei, nu mă interesează un warn în plus sau în minus, nu-s no-lifer ca tine.

Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata. A inceput sa ploua usor afara, e un pic mai racoare, azi nu ne mai topim de cald :)) . Hai ca imi fac si eu cafeaua si ma bag la raport iar ca aseara nu am putut sa-l fac.

 

@ZEW AnTiDoT, durule. Te pup frate, poate mai vorbim in game :*

, slabut prietene... ai si datorie, nici cine stie ce masini n-ai... naspa :)) . Eu m-am reapucat de o saptamana de la 0 si te-am luat deja.

Link to comment
Share on other sites

Şi, ce te doare pe tine că am ieşit eu şi Madoxxx? Nu poate omu' să schimbe o facţiune? Decât să vorbeşti aiurea mai bine te-ai uita la rapoartele mele dacă tu crezi că am ieşit din cauza unui Faction Warn.

Du-te şi cumpărăţi o viaţă, lasă-ne pe noi. Poţi să dai report, poţi să faci ce vrei, nu mă interesează un warn în plus sau în minus, nu-s no-lifer ca tine.

Asculta la mine, iti pierzi timpul cu o pierdere de timp!

 

Buna dimineata. A inceput sa ploua usor afara, e un pic mai racoare, azi nu ne mai topim de cald :)) . Hai ca imi fac si eu cafeaua si ma bag la raport iar ca aseara nu am putut sa-l fac.

 

@ZEW AnTiDoT, durule. Te pup frate, poate mai vorbim in game :*

, slabut prietene... ai si datorie, nici cine stie ce masini n-ai... naspa :)) . Eu m-am reapucat de o saptamana de la 0 si te-am luat deja.

Mna, fiecare cum poate...

Link to comment
Share on other sites

Bună seara.

 

Am terminat și eu de corectat rapoartele, sper să intre Agent în seara asta ca să deschidă topic-ul să pot posta, pentru că mâine sunt plecat toată ziua și îl pot posta doar după ora 19:00. Mă bucur că nu prea au fost sancțiuni, dar sunt și puțin dezamăgit că au fost rapoarte cam mici, însă înțeleg că este vară și știu din proprie experiență cum este vara. :)

Link to comment
Share on other sites

Acesta e ultimul meu post aici, o sa imi lipsiti cu toti, in special Agent.007[sEF], [uS]SilviuM, Harvey_Specter, Antycus,Seba20 si alti. O sa imi lipseasca caterinca care o faceam pe /f, tractarile ilegale care le luam din parcare :). Best-ul pe care ma chinuiam sa il fac si multe altele. Va pupa fratele vostru G.Robert a.k.a Noire (seful vostru).

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.