Jump to content

Tow Truck Company - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Bună seara, dragi colegi, sper sa va simțiți bine în angrenajul ficțiunii, dacă aveți nelămuriri nu ezitați sa întrebați pe /f

Va doresc succes la școală și aveți grija de unde tractati.

 

 

 

Ce post lung am făcut, sunt șocat.

Link to comment
Share on other sites

Vinnie , cel mai intligent admin... i-a dat afara pe AlexXXXD byZeliscU si pe lider-ul nostru Aure eu unul cred ca imi pun demisia voi? n-are sens sa stai intr-o factiune in care "adminu" face ce vrea el... Or cum lider ca Aure nu o sa mai fie in TTC pun pariu. Respect

 

Edited by radu20
Link to comment
Share on other sites

Vreau să vă anunţ că aici a fost sfârşitul carierei mele în facţiunea asta, posibil şi pe server şi în special pe această minuntată comunitate plină de toţi copilaşii ce abia se târăsc pe stradă din cauză că sunt orbiţi de lumina monitorului, sau să zic mai bine, orbiţi de "lumea lor". Vă mulţumesc tuturor pentru cele mai frumoase momente, pentru susţinere şi pentru că aţi fost alături de cea mai tare facţiune care împreună am ţinut-o în top. Sper ca cei care mai rămâneţi să duceţi totul măcar în punctul în care eu am dus această facţiune.

 

Nu vreau să spun acum că mă bucur că am pierdut funcţia sau că "vai oricum mă lăsam". Toată chestia e că merit ceea ce s-a întâmplat, aţi observat şi voi faptul că de 3 luni nu aţi mai văzut vreo evidenţă a rapoartelor, nu aţi mai văzut vreo activitate sau vreun salariu, cum zicea îndragitul admin Vinnie. Este un joc care multă vreme nu o să mai ţină, în special aici, noroc cu scripterii care muncesc să-l menţină updatat şi în pas cu noile jocuri, dacă nu, pa pa SA:MP pe această comunitate. Mai este şi vorba că a fost vară, am vrut să vă ofer libertate voua dar şi mie, se pare că unora nu le-a plăcut şi au ales să facă pe activii şi doritorii de muncă, dau nume direct, Tony, eh, asta este, nu puteam să ţin funcţia la nesfârşit inactiv, am bac-ul, am multe pe cap, planul era să mai rămân şi să-mi dau eu demisia când fac 1 an de funcţie, însă am eşuat, asta este.

 

În legătură cu facţiunea, îi mulţumesc lui Alex că mi-a fost alături şi mi-a oferit şansa aceasta, vă mulţumesc celorlalţi care aţi fost alături de mine o lungă vreme şi sper să rămâneţi alături de mine şi în calitate de civil. Noi o să ne mai vedem, cine ştie, în alte facţiuni când o să am timp, deocamdată nu mă mai tentează nimic, am ajuns să ridic un cont secundar la un nivel atât de mare încât niciun admin n-a reuşit, ieri s-a împlinit un an de cand am înregistrat acest cont, după 3 luni am primit funcţia de lider, după ceva timp am primit funcţia de helper, am fost promovat la helper 2 recent, tot ce am vrut, am atins! Nu mă mai pasionează nimic, deci, vă mulţumesc că aţi fost alături de mine, mulţumesc şi celor care au pupat unde ştiu ei mai bine.

 

În ceea ce priveşte Tow Truck, sper să rămână pe mâini bune, dacă o să rămână cui sper eu, o să ne mai vedem, altfel, pa pa Tow Truck Company, şi din partea mea, dar şi din partea tuturor, nu mai sunt oameni capabili care să ţină o facţiune atât de unită, poate câteva excepţii care sper eu să merite să conducă facţiunea pe viitor.

 

Sper că v-a plăcut alături de mine, sper că nu mă uitaţi şi sper să ne vedem, pe joc, pe Facebook, ca majoritatea îl aveţi al meu, pe WhatsApp, sau chiar în realitate.

 

Remember Tow Company Owner [uS]Aure.!

Link to comment
Share on other sites

@@South Aure, bafta mai departe si chiar imi pare rau. Ai dus factiunea la un nivel la care nu a reusit nimeni sa o duca si ai facut toti membrii sa ramana aici de dragul fatiunii si nu dragul rankului. Felicitari si bafta la bac, asta este tot ceea ce conteaza.

Nu in ultimul rand, iti multumesc pentru sansa pe care mi-ai acordat-o!

Edited by South Smith
Link to comment
Share on other sites

@South Aure, Sunt sigur ca nimeni nu are cum sa zica ceva de rau de tine. Intradevar ai fost inactiv in ultima perioada, dar lasand asta, ai fost unul dintre cei mai buni lider ai Tow Truck-ului. Recunosc, ai fost un lider mai bun ca mine si ai ridicat factiunea asta vizibil. Pentru asta te-am respectat si te voi respecta! Felicitari pentru tot ce ai facut pentru aceasta minunata factiune. Sper sa nu te lasi si de SA:MP, ar fi pacat.

Hai sa ne inveselim putin:

 

e9NGaD7.png

 

 

No report please!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.