Jump to content

Tow Truck Company - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@@South Smith eu zic ca nu-i pierd :)

 

In weekend o sa organizez un super event in amintirea lui aure, desi nu l-am cunoscut atat de bine vad ca voi l-ati cunoscut si nu ati regretat. Acum problema nu sunt banii, ci tipul eventului :> astept propuneri!!!

Link to comment
Share on other sites

@ mi-ai dat ieri fail la escape, te uras!!!

Cred ca azi se voteaza liderul, nu uitati, va rog sa votati Smith pentru un TTC ca cel precedent!!!

Edited by AT Sparros
Link to comment
Share on other sites

@, pentru "inactivitate". Am fost acuzat că nu dădeam salarii şi că aveam membrii de rank 5 inactivi. Însă vezi, după ce mi s-a întâmplat mie chestia aia atunci de am pierdut liderul, au schimbat multe în regulament, nu se mai dau salarii, nu se mai cere activitate minimă în facţiuni, nu mai e număr de sloturi per rank ş.a.m.d.

Link to comment
Share on other sites

Salutari colegi.

@South Aure, mda.. se pare ca si tu ai avut acelasi ghinion ca mine. Cineva ... are ceva cu tine si te tot sapa, din pacate. Oricum, pe deoparte stim amandoi ca e mai bine, ai mai mult timp sa te axezi pe ceea ce trebuie. Tinem legatura pe facebook nab si anunta-ma ce ai de gand in joc.

A mai pierdut TTC-ul un om de valoare...

Link to comment
Share on other sites

Salutari colegi.

@South Aure, mda.. se pare ca si tu ai avut acelasi ghinion ca mine. Cineva ... are ceva cu tine si te tot sapa, din pacate. Oricum, pe deoparte stim amandoi ca e mai bine, ai mai mult timp sa te axezi pe ceea ce trebuie. Tinem legatura pe facebook nab si anunta-ma ce ai de gand in joc.

A mai pierdut TTC-ul un om de valoare...

 

Da , si mie mi s-a parut ciudat... ma rog nu vreau sa invinuiesc pe nimeni... chit ca unii merita. :(

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.