Jump to content

Tow Truck Company - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@South Smith, intr-o zi, am facut special pentru Facebook, vorbisem sa imi posteze si mie o poza, dar cum de obicei e un dezinteres total (si eu sunt cel rau), doar cativa au fost prezenti si pe aceasta cale le multumesc.

, Jocuri de nabi ca tine.

, Ti-am zis ca te fac vedeta :))

@ToVarasu Jorge, Sa fii sanatos.

Edited by A l e x X X X D
Link to comment
Share on other sites

@, Hai sa ne dam mari acum :)) GG

 

@@South Smith, cred ca el a fost foarte slab :))

 

Doar zicem si eu... daca iti arat toate pozele care le am in pc de lol :)) Ty.

@South Smith, intr-o zi, am facut special pentru Facebook, vorbisem sa imi posteze si mie o poza, dar cum de obicei e un dezinteres total (si eu sunt cel rau), doar cativa au fost prezenti si pe aceasta cale le multumesc.

, Jocuri de nabi ca tine.

, Ti-am zis ca te fac vedeta :))

@ToVarasu Jorge, Sa fii sanatos.

 

Pwp bagaboanto

Link to comment
Share on other sites

@, Eu inca am pozele cu primu meu quadra, in rank si normal si primele penta :))

Sunt in serii pentru gold, am 2 lose-uri, trebuie sa castig 3 neaparat :)) dar n-am timp sa le joc.

Azi m-a durut capul toata ziua, acum m-am trezit, o sa intru in game imediat si eu.

Link to comment
Share on other sites

@, ca de fiecare data, imi pare rau cand aud iar ca un membru vechi care a ajutat extrem de mult aceasta factiune ne paraseste, dar pana la urma este alegerea ta. Imi pare bine ca ne-am cunoscut, iti urez succes in viata reala/virtuala si ne auzim pe /ac in continuare :)

 

Salut! Ce parere aveti de meciul de aseara? Ne-a dominat Spania, dar romanii nostri s-au tinut bine si au reusit sa scoata un egal :)

Edited by South Zhao
Link to comment
Share on other sites

@@South Zhao, ne-a dominat Spania? Cred ca ai vazut alt meci, in afara de posesie, nu au fost la niciun capitol peste noi. Daca jucam asa si la Euro, putem bate Franta si sa ne calificam mai departe! Pe spanioli i-a salvat jocul excelent al lui Pique si Casillas

Edited by South Smith
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.