Jump to content

Tow Truck Company - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Baieti, o sa dau Topic Closed pana se alege noul lider, as vrea sa va lamuresc pe toti in legatura cu decizia pe care am facut-o.

 

Am lasat functia din doua motive foarte simple. Primul motiv si cel mai important, zic eu, este faptul ca in 3 luni am BACul si timpul nu imi mai permite sa ma ocup cum trebuie de aceasta functie, iar al doilea motiv este faptul ca totul a devenit prea monoton, chiar nu este asa cum am crezut eu.

Imi pare rau daca in aceste 4 luni v-am suparat sau dezamagit cu ceva, asa am gandit eu la momentul respectiv!

Va urez multa bafta si vreau sa va mai rog ceva, nu intrati in campanii pentru votarea viitorului lider, nu faceti decat sa inrautatiti situatia, exemplu ar fi liderul ce a fost inaintea mea.

Jucati de distractie si functiile vor veni singure!

Inainte sa intru aici, voiam sa ma las de SA:MP, dar Aure mi-a zis: "Hai in TTC ca nu ai fost niciodata si te lasi pe urma", am intrat si uitati unde am ajuns, am alergat 3 ani de zile dupa functia de lider si a venit fix cand ma asteptam cel mai putin si la factiunea unde nu imi imaginam niciodata ca o sa fiu lider.

Mmulta bafta tuturor si multumesc ca m-ati votat ca lider cand a fost nevoie!

 

 

 

Edited by South Smith
Link to comment
Share on other sites

Bravo zhao , nu o sa spun acuma ca te-am votat... sincer nu am votat cu nimeni... dar or cum... am o singura dorinta de la tine... sa nu aduci sublideri de afara... fiind ca este foarte urat... poate ai simtit si tu sentimentu cand tu stai sa ajungi undeva si altu vine in 3 minute si gata...iti e sef ;)

Link to comment
Share on other sites

@@South Smith, Hmm, nu stiu cum sa incep. Vreau sa-ti multumesc pentru simplu fapt ca mi-ai oferit sansa sa intru in Tow Truck Company, ca nu m-ai sanctionat si ca mi-ai corectat rapoartele, ca mi-ai raspuns la intrebari si mi-ai oferit rank up. Vreau sa iti multumesc ca ai fost un baiat foarte bun pe care nu l-a schimbat functia, ca ai stiut sa te distrezi tot timpul si ai luat lucrurile in serios doar cand era nevoie. iti doresc mult succes in mafie, sper sa iei o gramada de best-uri si sa ajungi printre aia buni. Poate o sa ne mai intalnim, nu te cunosc de foarte foarte mult timp sa pot sa spun mai multe despre tine, dar din perioada petrecuta aici cu tine lider, mi-am dat seama ca esti o persoana de nota 10.

 

@@South Zhao, Felicitari nabb, stiam ca tu iei, o meriti functia asta pe deplin, ai grija de ea si sper sa duci ttc tot mai sus :*

 

Eu am iesit, noapte buna, ne auzim maine, pwp si felicitari zhao inca odata :*

Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata lume!!

In primul rand vreau sa ii multumesc lu' Smith pentru sansa acordata. Bafta mai departe. Si acum vreau sa il felicit pe Zhao pentru noua functie. Succes si sper sa nu ne dezamagesti.

O zi buna sa aveti !!

Link to comment
Share on other sites

@, :*

 

@, ce imi arati acolo? Ai facut poza la nabi? :))

 

@@South Smith, se pare ca acum am schimbat rolurile, daca intelegi ce zic :))

 

Rank 4+, am facut lista cu testeri si v-am adaugat in PM. Pana la urma am decis sa va bag pe toti, mai putin Zinc si Redline care joaca pe doua conturi si intra doar pentru raport. M-am consultat cu Smith. si e mai bine asa...ma complicam prea mult.

 

P.S: Astazi voi deschide aplicatiile!

Edited by South Zhao
Link to comment
Share on other sites

@, :*

 

@, ce imi arati acolo? Ai facut poza la nabi? :))

 

@@South Smith, se pare ca acum am schimbat rolurile, daca intelegi ce zic :))

 

Rank 4+, am facut lista cu testeri si v-am adaugat in PM. Deocamdata astia vor fii testerii, dar probabil ca pana la urmatoarea recrutare o sa mai adaug sau chiar o sa mai sterg de pe lista daca observ ca nu va faceti treaba cum trebuie.

 

P.S: Nu am pus niciun admin ca tester, deoarece ei sunt destul de ocupati cu functia si le e greu sa se ocupe si de teste, dar daca e vreun admin care tine neaparat sa dea teste, astept PM.

 

P.S2: Astazi voi deschide aplicatiile!

Dupa amine, adminii trebuiesc pusi la teste..ei si asa au raport optional.

E treaba lor cum isi organizeaza timpul

Link to comment
Share on other sites

Salut nabilor, am ajuns si eu sa postez pentru prima data aici, chiar la rank 6 :))

Multumesc tuturor pentru felicitari si imi cer scuze aspirantilor la aceasta functie...csf...

Multumesc AleXXXD pentru semnatura :))

Link to comment
Share on other sites

Salut nabilor, am ajuns si eu sa postez pentru prima data aici, chiar la rank 6 :))

Multumesc tuturor pentru felicitari si imi cer scuze aspirantilor la aceasta functie...csf...

Multumesc AleXXXD pentru semnatura :))

Felicutari pentru functie si iti dau un sfat, mai usor cu lauda, ca oricand te trezesti iar cu rank 3 :)
Link to comment
Share on other sites

Neata! Care mai e treaba pe aici?

 

Vedeti ca astazi la ora 16:00 incepe proba 7 la factiuni. Cine vrea..sa se duca :))

 

http://forum.b-zone.ro/topic/330728-b-olympics-spring-2016-proba-7-run-swim-drive-fly/

 

P.S: Cine vrea in grupul de wapp TTC sa-mi dea PM cu numarul de telefon.

 

 

 

EDIT:

 

Cei 4 noi membrIi oficiali ai factiunii sunt:

 

  • Boy.[bAROS], xStillX, Edison, fyN

Felicitari! Voi ati obtinut cele mai bune rezultate la teste.

Edited by South Zhao
Link to comment
Share on other sites

Buna seara! Iti multumesc pentru /invite, Zhao.

Welcome tuturor, sper sa ne intelegem bine, eu sunt unul dintre cei mai noi membrii ai factiunii. Va doresc o seara placuta tuturor.

Bine ai venit! Sper sa te simti bine aici :)

Link to comment
Share on other sites

@@South Edison, Welcome

 

Welcome celor noi.

 

Ce mai faceti? Eu ma pun la somn, maine vineri, maine seara majorat, sambata sunt plecat, pff am un program foarte incarcat zilele asteam ne auzim in game, poate putin mai rar dar ne auzim hehe.

 

Noapte buna baieti !

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.