Jump to content

Tow Truck Company - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@South x3n , are 12g proteine pe cutie. Regimul consta in adunarea de micro si macronutrienti, iar stomacul ti-o ia "razna" asa cum spui tu daca esti prea mult in deficit/surplus caloric. Urmareste-ti cu atentie alimentatia si vezi ce ti se potriveste, alege moderatia. :)

@South zeEk , cum unul care lucreaza la casa de pariuri n-are voie sa bage bilet, te privez si pe tine de a manca asa ceva. :))

Link to comment
Share on other sites

@South zeEk Mi-a zis doctorul de familie sa tin un regim si mi-a dat o reteta, ca intr-o seara am avut niste intepaturi groaznice in piept si credeam ca e inima =)) si ea a ras de mine la 22 de ani inimia..

@AnDeD bine frate =))... eu nu mananc dimineata deloc asta ii nasol, dar o sa incerc sa imi fac un program sa am minim 3 mese pe zi si regulate :(

Link to comment
Share on other sites

@South x3n , ba, ti-am zis, poate sa ti se para amuzant si nu sfidez niciun doctor, dar sunt mituri cu mancatul de dimineata e cel mai sanatos. Atata timp cat tu ti-ai obisnuit corpul intr-un fel o perioada indelungata, ceea ce este pt tine sanatos, nu e si pentru ceilalti si invers. La fel si cu mesele, conteaza aportul caloric de la sf zilei, poti avea 2 mese mari si late, la pranz si seara. Toate astea sunt mituri... mancat des si putin si toate balivernele, crede-ma, chiar sunt documentat :))

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, PinDer08 said:

Buna dimineata:D ma pregatesc de teza la Chimie:-B

 

Te-ai descurcat?

 

4 hours ago, danut421 said:

Ai uita si de "REPAIR // REFILL"^:)^:D

 

 

Nu se pun la raport, deci..

 

10 hours ago, South x3n said:

Buna dimineata! Ce faceti?

 

Nimic interesant. :-?

 

Pup, să aveți o zi de marți faină.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.