Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Tow Truck Company - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

21 hours ago, Bulaie ToV said:

Salut! Am postat evidenta la activitatea din aceasta seara, va rog sa aruncati un ochi si sa imi trimiteti PM daca observati ceva gresit.

Felicitari pentru activitatea realizata si pentru toata implicarea de care ai dat dovada alaturi de Squiz. :*

 

Buna seara, dragi membri! 

Ce mai faceti? Care este viata voastra? 

Link to comment
Share on other sites

On 10/4/2021 at 7:43 PM, TheShadow said:

@South mR zEw bine. putin racit, o " mini vacanta " acasa :))) ca astia de la scoala sunt speriati de bombe, oricum, inca o clasa sa intre in carantina si se inchide scoala :))

tu ? 

Eu dau inainte cu facultatea. La Cluj dintre toate universitatile, doar Politehnica mai merge fizic. :))  Deja la mine in facultate am 3 cazuri de covid(profesori) si momentan inca ne mai duc :D   Toata ideea e sa nu mai fi dat si la alti profesori care sa raspandeasca mai departe, c-apoi e mare mare problema 

Link to comment
Share on other sites

On 10/5/2021 at 8:34 PM, South mR zEw said:

Eu dau inainte cu facultatea. La Cluj dintre toate universitatile, doar Politehnica mai merge fizic. :))  Deja la mine in facultate am 3 cazuri de covid(profesori) si momentan inca ne mai duc :D   Toata ideea e sa nu mai fi dat si la alti profesori care sa raspandeasca mai departe, c-apoi e mare mare problema 

fix sa s-a intamplat la noi. deja si profesorii anunta unul cate unul ca au, si ca nu pot face ore online ca nu se simt bine :)). mult succes cu facultatea! ;) 

18 hours ago, South blood diamond said:

Asa am vrea, dar n-avem cu cine :)) 

:P 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, South blood diamond said:

Mai bine le păstrezi pentru sărbători, zic și eu ??‍♂️
 

Suntem singuri pe plantație, ne facem de cap ??‍♂️?

In armata nu ai liber de sarbatori bro :)) anul trecut am fost de munca de revelion si liber de craciun,iar acum sunt de munca de craciun si liber de revelion.

Asta e frate,sper sa nu primesc warning-uri ca am fost si eu prin TTC o vreme :))

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.