Jump to content

Care este ultimul film pe care l-ai văzut? | What's the last movie you've seen?


Alexander
 Share

Recommended Posts

Numele filmului văzut: The Dark Knight Rises

Părere: Un film plin de actiune, cu un final superb, dupa parerea mea. Sunt sigur ca multi dintre voi ati auzit de el si probabil ca l-ati si vizionat. Dupa parerea mea acesta este diferit fata de celelalte filme din seria "The Dark Knight".

Îl recomanzi sau nu?: Da, tuturor.

Trailer: http://www.youtube.com/watch?v=-yh6SriAjdE

Alte precizări?: -

Link to comment
Share on other sites

Numele filmului văzut: The Twilight Saga: Breaking dawn-Part 2

Părere: Cu totii stiti seria Twilight Saga.Desi primele parti (unele dintre ele) mai lasa de dorit, finalul esti genial.Multa actiune, multe lucruri la care nu te astepti.

Îl recomanzi sau nu?: Da, cu conditia sa fi vizionat celelalte parti.

Trailer:

Alte precizări?: -

Edited by pH RaZoR
Link to comment
Share on other sites

Numele filmului văzut: Ted

Părere: Merita vazut macar odata

Îl recomanzi sau nu?: Desigur

Trailer:

Alte precizări?: -

 

Părerea nu conţine minimul de 10 cuvinte, vei primi un avertisment verbal pentru încălcarea regulii, te rog să ai mai multă atenţie pe viitor.

Link to comment
Share on other sites

Numele filmului văzut: Don't Be a Menace

Părere: Acest film este destul de vechi dar in comparatie cu filmele de astazi asta este genial. Inca de la inceput pana la sfarsit am ras cu lacrimi , este genial.

Îl recomanzi sau nu?: Il recomand tuturor celor care vor sa vada o comedie adevarata !

Trailer:

Alte precizări?: .

Link to comment
Share on other sites

Numele filmului văzut: Grave Encounters 1 si 2.

Părere: Foarte tare si faze chiar de groaza.

Îl recomanzi sau nu?: Il recomand tuturor.

Trailer:

 

Părerea ta nu conţine minimul de 10 cuvinte prevăzut în regulament, prin urmare vei fi sancţionat cu un avertisment verbal.

Link to comment
Share on other sites

Numele filmului văzut: Flight - Zborul

Părere: Un film excepţional cu Denzel Washington despre un pilot de avion care reuşeşte să ducă la sol un avion destul de avariat, dar în mijlocul investigaţiei iese la iveală şi dependenţa de alcool a pilotului şi alte greşeli.

Îl recomanzi sau nu?: Desigur.

Trailer:

Alte precizări?: Sper să vă placă.

Link to comment
Share on other sites

Numele filmului văzut: Seven Psychopaths.

Părere: Tot ce pot să spun e că filmul e altfel faţă de comediile clasice. E ceva în genul comedie/crimă şi oricât de original ar fi filmul, majoritatea nu vor rezista să se uite la el până la sfârşit. Actorii joacă bine, dar ideea filmului e destul de bizară.

Îl recomanzi sau nu?: Da, e ceva diferit.

Trailer: http://www.youtube.com/watch?v=OOsd5d8IVoA

Alte precizări?: '

Link to comment
Share on other sites

Numele filmului văzut: Supravietuitorul

Părere: Cu totii stim ca toate filmele regizate de maestrul Sergiu Nicolaescu , au fost adevarate opere de arta. Acest film este ultimul film regizat de marele actor si regizor Sergiu Nicolaescu. Daca ar fii sa descriu filmul printr-un cuvant , acel cuvant ar fii genial. L-am vazut de nenumarate ori , si tot nu m-am plictisit de el.

Îl recomanzi sau nu?: Desigur !

Trailer:

Alte precizări?: Un film ce merita vazut !

Link to comment
Share on other sites

Numele filmului văzut: The Longest Yard

Părere: Un film bun, pot spune tipic pentru Adam Sandler. Cei ce cunosc umorul clasic vor intelege si vor rade cu lacrimi la unele faze din film. Pe langa comedia excelenta, exista si multa actiune care te captiveaza foarte repede.

Îl recomanzi sau nu?: Desigur.

Trailer:

Alte precizări?: Vizionare placuta.

Link to comment
Share on other sites

Numele filmului văzut: Never Back Down 2

Părere: O parere foarte buna. Este un film de actiune poti sa inveti ceva util din el. Ma uit la el de cate ori am ocazia.

Îl recomanzi sau nu?: Da

Trailer:

Alte precizări?:

Edited by Oaky
Link to comment
Share on other sites

Numele filmului văzut: In time

Părere: Are o poveste foarte interesanta. Eu l-am mai vazut odata la cinema in ziua in care a aparut, adica prin octombrie 2011.

Îl recomanzi sau nu?: Da

Trailer:

Alte precizări?: -

Edited by xDnK
Link to comment
Share on other sites

Numele filmului văzut: Price of Persia The Sands of Time

Părere: Un film extraordinar, incredibil, nu am cuvinte, o aventura de nota 20+1, merita vazut la orice ora...

Îl recomanzi sau nu?: Desigur

Trailer:

Alte precizări?: -

Link to comment
Share on other sites

Numele filmului văzut: Flight

Părere: Un film bun unde Denzel este un pilot de avion care le cam are cu sprintu si chiar foarte bine plus ca se mai si drogheaza inainte de un zbor, acesta are probleme cu avionul si trebuie sa aterizeze de unrgenta si face o aterizare care nici cei mai buni piloti nu au reuisit, insa in urma problemelor mor 3 pasageri si o stiuardeza si intra politia in joc pt. a ancheta decesul acelor persoane si descopera ca Denzel a fost baut si drogat in timp ce pilota avionul restul va las pe voi sa descoperiti.

Îl recomanzi sau nu?: Da il recomand

Trailer:

Alte precizări?: nu.

 

Numele filmului văzut: Fracture

Părere: Un film superb cu Anthony Hopkins si Ryan Gosling, Anthony Hopkins ajunge sa isi omoare nevasta dupa ce afla ca aceasta il insela, dar reuseste sa faca in asa fel incat arma crimei sa dispara si sa-i puna in impas pe detectivi, insa Ryan Gosling se implica mai mult decat era necesar in caz si reuseste sa il puna dupa gratii pe Anthony.

Îl recomanzi sau nu?: da.

Trailer:

Alte precizări?: nu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.