Jump to content

Care este ultimul film pe care l-ai văzut? | What's the last movie you've seen?


Alexander
 Share

Recommended Posts

Numele filmului văzut: Struck by Lightning

Părere: Un film foarte interesat, l-am văzut acum câteva zile la televizor, mi-a plăcut foarte mult povestea tânărului adolescent cu aspiraţii mari, care reuşeşte să-şi manipuleze colegii ca să contribuie la revista şcolii, unde el era editor şef.

Îl recomanzi sau nu?: Da

Trailer:

Alte precizări?: -

Link to comment
Share on other sites

Numele filmului văzut: The Haunting in the Connecticut

Părere: M-a impresionat foarte mult acest film, multe filme sunt de groaza, dar acesta le intrece pe toate, are efecte speciale foarte bine aranjate si coloana sonora te distruge psihic.

Îl recomanzi sau nu?: Recomand !

Link to comment
Share on other sites

Numele filmului văzut: Fast and Furious 6.

Părere: Este un film interesant,e si de actiune,si te tine si in suspans.

Îl recomanzi sau nu?: Da

Trailer:

Alte precizari: Merita vazut.

Edited by KLESOiD
Link to comment
Share on other sites

Numele filmului văzut: Wrong turn 5

Părere: mi-a placut filmul,nu a fost pe masura asteptarilor insa a fost mult sange si scene urate

Îl recomanzi sau nu?: desigur

Trailer:

Alte precizări?: enjoy

Link to comment
Share on other sites

Numele filmului văzut: The Haunting in the Connecticut

Părere: M-a impresionat foarte mult acest film, multe filme sunt de groaza, dar acesta le intrece pe toate, are efecte speciale foarte bine aranjate si coloana sonora te distruge psihic.

Îl recomanzi sau nu?: Recomand !

 

Data viitoare completează tot modelul, mai aveai de pus trailer care există pe youtube, data viitoare vei fi sancţionat dacă mai postezi în grabă şi nu completezi toate câmpurile.

Link to comment
Share on other sites

Ginger and Rosa, ultimul film care m-a miscat in ultima perioada. Recomand neaparat cu draperiile trase pentru a te focaliza pe toate detaliile, ca altfel degeaba il vezi.

 

Există model de postare, îl ai pe prima pagină, vei primi un avertisment verbal, data viitoare te rog să citeşti regulile topicului înainte de a posta.

Link to comment
Share on other sites

Numele filmului văzut: Friends with Benefits (2011)

Părere: Mi-a placut, au fost cateva scene amuzante dar putin plictisitor. Ii dau un 7.5/10

Îl recomanzi sau nu?: Da.

 

Respectă tot modelul de postare data viitoare, trebuia să pui şi trailerul. Te rog să fii mai atent, altfel vei fi sancţionat.

 


 

Numele filmului văzut: We're the Millers

Părere: Un film foarte frumos, despre un dealer de droguri care îşi face o familie falsă ca să treacă graniţa cu droguri, o comedie foarte bună.

Îl recomanzi sau nu?: Da.

Trailer:

Alte precizări?: Sper să vă placă.

Link to comment
Share on other sites

Numele filmului văzut: Toto Riina

Părere: Este un film foarte complex care arata cu adevarat viata unui mafiot. Ii dau un 10/10

Îl recomanzi sau nu?: Da.

Link to comment
Share on other sites

Numele filmului văzut: Toto Riina

Părere: Este un film foarte complex care arata cu adevarat viata unui mafiot. Ii dau un 10/10

Îl recomanzi sau nu?: Da.

Respecta tot modelul de postare, la urmatoarea abatere vei fi sanctionat.

 

Model de postare:

 

Numele filmului vazut:

Parere:

Il recomanzi sau nu?:

Trailer:

Alte precizari?:

Edited by Daniel96
Link to comment
Share on other sites

Numele filmului văzut: i saw prometheus

Părere:

Îl recomanzi sau nu?: i do

Trailer: is on youtube

Alte precizări?: was a good movie

You must tell your opinion about that movie and to post a trailer. Be carefully, next time you will be sanctioned.

Link to comment
Share on other sites

Numele filmului văzut: The Heat
Părere: Pai ce sa zic, E mai mult comedie decat actiune, politista aceea nebuna cu vocabularul ala spurcat, care-i sare imediat tandara si nu-i pasa de nimeni si de nimic face tot filmul.
Îl recomanzi sau nu?: Da, il recomand numa' pentru fazele pe care le face politista nebuna (Per ansamblu se merita vizionat, zic eu).
Trailer:
http://www.youtube.com/watch?v=ST16k80bDYE
Alte precizări?: Inafara de comedie si "actiune", are si unele faze mai... "sensibile" sa le zic asa.

Edited by BTD InSaNe
Link to comment
Share on other sites

Numele filmului văzut:2 Guns
Părere:Un film bun, Denzel Washington şi Mark Wahlberg joacă perfect, îşi pasează replicile foarte bine, acţiune, dramă şi puţină comedie.Mi-a plăcut.
Îl recomanzi sau nu?:Da.
Trailer:

Alte precizări?:Dacă îţi plac filmele de acţiune trebuie să te uiţi la 2 Guns.
Link to comment
Share on other sites

Numele filmului văzut: Red Tails
Părere: Este destul de interesant, am o parere buna despre el.
Îl recomanzi sau nu?: Da.
Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=BpA6TC0T_Lw
Alte precizări?: Povestea este inspirata din fapte reale, filmul fiind istoric, daca nu va plac cele de genu', sa nu va uitati.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.