Jump to content

Bug la cont!


MiXtap3

Recommended Posts

Nick-ul tău: MiXtap3

Descrierea bugului: Am fost membru F/P, pentru 1 luna iar acum cand am demisionat am fost dat afara de lider cu fpunish 0/60, si dintrodata vad ce vorbesc departamentele pe /d, tin sa mentionez, ca sunt civil, Si aseara cand am fost acceptat la tattaglia, pentru teste am vazut ca liderul nu imi putea da /invite pentru a da si testul la arme! P.S: Sper sa se rezolve cat mai repede.

Screenshot(s): http://imageshack.us.../samp003qp.png/ http://imageshack.us.../samp004xn.png/

Link to comment
Share on other sites

In momentul in care ai inceput sa vezi ce scrie pe /d , aveai SetTeam 2 , trebuia sa dai un report in care sa spui ca iti trebuie /setteam 3 pentru a putea fi invitat in Tataglia , un mic bug de incurcare intre Teams, vorbeste cu un admin care are comanda /setteam , eventul Admin 4+

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.