Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Southern Pimps - Legende/Legends


LoLLi
 Share

Recommended Posts

*Nick: Raduku.

*Level: 36

*Factiune: The Paterno Family

*Mesaj: Ma bucur nespus ca am apucat sa cunosc cativa dintre membrii din aceasta lista , nu este usor sa ajungi acolo , aceasta lista este buna pentru a vedea si playerii noi modele. Ma bucur ca mai exista pe server playeri care nu se gandesc doar la bani , ma bucur ca mai gasesc pe server playeri care nu sunt post-hunteri , ma bucur ca aceasta factiune a fost mereu respectata, si in final , ma bucur ca Paterno nu este doar o factiune , este o familie, un loc unde te simti bine si in care iti pare bine ca iti petreci timpul. Tot respectul meu pentru The Paterno Family

Link to comment
Share on other sites

*Nick: RevoLine

*Level: 16

*Factiune: The Starcci Family

*Mesaj: Felicitari tuturor care sunteti pe aceasta lista, ati facut o treaba buna cu mafia asta!

Link to comment
Share on other sites

*Nick: DariusTM

*Level: 35

*Factiune: The Corleone Family

*Mesaj: Felicitari pentru efort,nu multi reusesc.

Link to comment
Share on other sites

*Nick: AdRiaNN

*Level: 55

*Factiune: Barzini

*Mesaj: Felicitari tuturor de pe acesta lista, nu este usor sa ajungi pe ea, felicitari pentru munca depusa

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: SyNceD.
  • Level: 18+.
  • Factiune: Civil.
  • Mesaj: Felicitari tuturor dupa aceasta lista. E foarte greu sa ajungi undeva sus, dar e foarte greu sa te mentii acolo. Felicitari inca odata tuturor.

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: [bTD]DeCapricio
  • Level: 21
  • Factiune :Southern Pimps
  • Mesaj: Felicitari tuturor. Sonny a reusit sa aduca in cateva zile cativa membri importanti dupa wipe. Felicitari lui. !

P.S.: Melodia lui Sonny :
Edited by HC DeCapricio US24
Link to comment
Share on other sites

  • Nick: Gabos_GL
  • Level: 45
  • Factiune: Southern Pimps
  • Mesaj: Salut, vreau sa-i felicit si eu pe acesti baieti pentru efortul adaugat aici. Aici in Southern Pimps (Paterno family) sunt de pe vremea lui Andrew, Andrew a fost un lider extraordinar de bun, avea multe idei extraordinare dar punctul lui forte era bunul simt. Continuam cu b0d018 un prieten si in acelasi timp un lider foarte bun cu care am colaborat timp de aproape 3 luni, timp in care pierduse liderul, trecuse la carma acestei superbe mafii, riZea, un baiet bun, baiat in care a permis mai multor playeri dreptul la caterinca si la glume ce eu nu le`as permite nimanui, fapt in care aceasta mafie a fost cea mai slaba din ultimii 2 ani din punct de vedere a turfsurilor a playerilor dar si a respectului. Cu bune si cu rele alaturi de AdriaN(b0d018) si riZea am rezistat sa stau aproape 5 luni de zile fapt in care am fost propus ca lider acestei mafii, dar nu a fost sa fie sansa ia fost data lui Sonny un cavaler inteligent la prima vedere, sper ca alaturi de el si de altii membri care iubesc aceasta mafie sa aducem Southern Pimps acolo unde le este locul.

Edited by GabosGL
Link to comment
Share on other sites

Nick: [rTn]Pecos

Level: 16

Factiune: Nu am => Civilians Family.

Mesaj: Felicitari tuturor membrilor marcanti pentru aceasta factiune, in special bunului meu prieten Kaddylack.(Candva [biS] ).

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: Marynyk
  • Level: 28
  • Factiune: Southern Pimps
  • Mesaj: Felicitari tuturor care au ajuns pe aceasta lista si sper ca intr-o zi sa apara si un mic "Marynyk" pe acolo.

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: [mR].CreePeR
  • Level: 35+.
  • Factiune: Southern Pimps
  • Mesaj: Felicitari tuturor dupa aceasta lista. E foarte greu sa ajungi undeva sus, dar e foarte greu sa te mentii acolo. Felicitari inca odata tuturor.

Link to comment
Share on other sites

Nick: 3n3rgY

Level: 37

Factiune: Red Dragon Triad

Mesaj: Tin sa ii felicit din tot sufletul pe acesti membrii de onoare ca sa ii numesc asa. Ii stimez pe toti ce se afla pe aceasta lista, va meritati locul, ati ridicat aceasta factiune foarte mult. Din partea mea aveti tot respectul, fara voi "Southern Pimps" nu ar fi ajuns unde este astazi.

Link to comment
Share on other sites

Nick: S.Cristi

Level:4

Factiune:Civil

Mesaj: Felicitari tuturor persoanelor de pe aceasta liste pentru aceasta performanta.

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: Marynyk
  • Level: 31
  • Factiune: Southern Pimps
  • Mesaj: Felicitari LEGENDELOR pentru tot ce au facut ca sa ajute gang-ul sa se dezvolte. Traiasca SF.Lili.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.