Jump to content

Prezentare Emma.


Guest Emma033
 Share

Recommended Posts

Guest Emma033

  • Nick-ul tau: Emma.
  • Prenume: Emanuela
  • Varsta: 16
  • Locatia: Lugoj / Romania
  • Ocupatie: clasa a 10a, liceu ! :>
  • Jocul(rile) preferat(e): sa:mp , sims , cs :))
  • Hobby-urile tale: Nu pot sa le numesc hobby-uri. Sunt plina de viata si alaturi de prietenii mei, imi place sa ma distrez.
  • Interese: Hm... Sa spunem ca, sunt vice-presedinte al consiliului elevilor din liceul meu si membru in consiliul judetean . :)
  • O descriere despre tine: Pfff, sa va spun sincer, am fluturasi in stomac. Am venit pentru prima data pe comunitate la varsta de 12 ani si am continuat sa ma joc. Cred ca putini dintre voi ma mai cunoasteti. Mi-am facut aici prieteni si prieteni, persoane antipatice peste persoane antipatice. Mi-a fost atat de greu sa ma obisnuiesc la inceput, iar in momentul cand am facut-o, au urmat barfele. Iubeam aceasta comunitate, chiar daca era un joc, puneam suflet. Asteptam sa ajung seara acasa si toate rautatile din viata reala sa dispara atunci cand eram pe joc. Nu era asa. Cateodata, aveam o zi buna in viata reala si-n momentul cand ajungeam pe joc, ziua mea devenea destul de urata. Recunosc, cateodata eram prea nesimtita, dar nu toti mi-au dat o sansa. Multi erau genul de persoane " Cine-s eu ?! " si pe mine toate rautatile spuse, ma dureau. Intr-o zi, m-am lasat si mi-am jurat ca nu ma mai intorc pe comunitate. Era prea aiurea, deja regulile au devenit luate prea in serios si la fiecare colt intalneai cate o persoana ce iti spunea "POST ! " . Am legat aici prietenii ce tin si in prezent, iar eu cum am ocazia, o sa-i vizitez sau o sa ma viziteze destul de curand. Nu ma cert, nu barfesc ( cred :)) ) si nu vreau sa fiu barfita. Vreau sa ma joc pentru prietenii ce mi-au ramas. Multi dintre voi nu ma cunoasteti, asa ca eu imi aduc aminte cu drag vremurile cand stateam cate 6-7 ore in fata calculatorului, fara sa mananc, fara sa ma misc, facand war-uri si nu ma puteam opri din injurat. ( ce vremuri ... ) . B-zone mi-a aratat ca distanta nu conteaza daca e prietenie adevarata. Multi s-au lasat, din cauza plictiselii probabil sau chiar din alte motive. Dar, tare mi-as dori sa stiti si voi cum era comunitatea inainte. Cand m-am lasat eu acum 2 ani, nu credeam ca o sa revin. Si uite ca am revenit, mult mai mare, matura si destul de schimbata. Am invatat pe parcursul maturizarii mele ca, respectul trebuie aplicat indiferent unde te afli. Nu conteaza daca trebuie sa-l aplici in viata reala sau online, respectul exista. Consider ca trecutul nu conteaza, atata timp cat multa lume nu-si aduce aminte de el cand vine vorba de propria persoana. Si vreau sa ma distrez, vreau sa formez alte prietenii. Asa ca da, eu sunt Pepsy32 ( uuuuuuuu :> ) si in momentul de fata joc pe rpg2 cu numele de Emma. In caz ca este ceva, PM me sau printr-un comentariu !
  • De unde ai aflat de B-Zone Community?: ( acum 4 ani de la o prietena )
  • Alte precizari?: Bine v-am gasit sau chiar, bine v-am regasit, B-zone ! Sper sa ne intelegem super ;;) !

Link to comment
Share on other sites

Bine ai revenit. Eu unul nu "te-am prins". Sper sa reusesti sa te reacomodezi, si stai calma, si acum sunt d-astia cu "post"... si-nca cati...

Si, da, ai dreptate, toti zic "ce nolifer, are prieteni in joc", dar sunt prieteni pe care, fara sa exista b-zone, nu i-as fi cunoscut. Atat in RL, cat si in "virtual". Si prin "virtual" nu ma refer doar la SA:MP, ci si la mess/fb.

Edited by MrYonutz
Link to comment
Share on other sites

Guest Emma033

Multumesc pentru primire :) !

Pentru inceput, buna dimineata ! :-*

Eu ma duc la liceu...

Defapt, prima data la o cafeluta :)).

O zi cat mai frumoasa ! >:D<<'>

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.