Jump to content

[Portofoliu] Zoom.


F4L zooM.
 Share

Recommended Posts

Imi plac toate lucrarile tale, imi poti face si mie un cadou ? Unde ai invatat sa lucrezi asa bine, numai din tutoriale sau te-a mai ajutat si altcineva?

Pai tutoriale nu prea am folosit... am invatat din greseli, daca-ti arat niste lucrari de acum 1 luna zici ca nu-i adevarat :)) Sunt niste harababuri, asa m-am invatat.

Link to comment
Share on other sites

Serios acum,de unde ai atata imaginatie?

De fiecare data cand pot ai +1!

Serios acum, de ce faci posturi aiurea?

Next ai warn.

Foarte frumoase imi place foarte mult aceasta:

9PXi6.png Crezi ca poti pune numele meu in loc de Micku7zu, sa pui Pawn

Si tu la fel, aici nu se fac cereri, aici comentezi lucrarile. Daca din postul tau scot cererea, mai ramane doar: Foarte frumoase imi place foarte mult aceasta, ceea ce este un post aiurea.

Link to comment
Share on other sites

New:

 

72dLw.pngakISv.pnghecme.pngqKuhn.png8FubU.png

 

oYd5B.pngFV9zY.png

 

9pNbD.png

 

Imi poti face si mie poza aia cu mos craciun in loc de ronnie Lolu. Te rog ? Sau una din alea 3 ... te rog frumos .

Aceea cu craciunita daca vrei poart-o, celelalte nu le modific deoarece nu vreau sa se supere cei ce le poarta.

Edited by Zoom xD
Link to comment
Share on other sites

De la inceput, tot ai progresat oleaca, nu zic ca nu... dar, mai schimba fontu'... pui peste tot acelasi font si acelasi scris gen: axcnabfhwkfan23154xzfn sub el.

Link to comment
Share on other sites

De la inceput, tot ai progresat oleaca, nu zic ca nu... dar, mai schimba fontu'... pui peste tot acelasi font si acelasi scris gen: axcnabfhwkfan23154xzfn sub el.

Da stiu... mi-am dat si eu seama de asta dar nu prea stiu cum sa fac altfel... am incercat dar altfel nu-mi ies bine deloc, rar cand nimeresc sa-mi iasa unul bine.

Link to comment
Share on other sites

Sunt super toate , dar poti sa imi zici si mie fontul de la toate ca mi se pare ca e doar unul?

 

 

Edit: Nu am pus intrebarea doar pentru +1 , ca sa te simti mai bine:

 

La speedy ala mergea un lens flare in dreapta , sus dar mic foarte mic aproape sa nu se observe.

Edited by CleanDisk
Link to comment
Share on other sites

Sunt super toate , dar poti sa imi zici si mie fontul de la toate ca mi se pare ca e doar unul?

Ti se pare, de unde sa mai tin eu minte toate fonturile... ai pus intrebarea doar asa ca sa nu iei warn. Cer warn up pentru tine!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.