Jump to content

Pronosticul Corect


uS HOUSTON
 Share

Recommended Posts

Salutare, am observat ca sunt multi microbisti pe forum, asa ca m-am gandit sa le ofer sansa de a castiga o anumita suma de bani, fara ca cei care participa sa mizeze vreun anumit ban. Pentru inceput sa va explic regulile jocului si modul de desfasurare.

 

In fiecare zi, eu voi posta un meci in acest topic, iar voi dupa un model de postare, veti raspunde cu un rezultat. Primul player care raspunde cu scorul corect, va castiga 50.000$.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Reguli:

 

- Nu aveti voie sa folositi EDIT, indiferent de situatie. Cine foloseste EDIT, nu va fi luat in considerare pentru acel meci.

- Nu aveti voie sa postati dupa ora meciului.

- Fara postari aiurea in acest topic.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Model de postare:

 

Nickname Server:

Level:

Pronostic:

Alte precizari:

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Meciul zilei (07.01.2013):

 

Rayo Vallecano - Getafe

Meci din campionatul Spaniei, Primera Division.

Stadion: Campo di Futbol de Vallecas

TV: -

Ora inceperii: 21:00

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.