Jump to content

Los Santos Taxi - Discuţii / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Din pacate eu nu mai pot sta in factiune, lipsa de timp si alte chestii personale dar o sa ne auzim in samp cand o sa mai intru(dupa o mica pauza). Va pup pe toti. Bafta mai departe galaxxy cu leaderu. Toti suneti de treaba si sariti in ajutor cand e nevoie(il mentionez pe ss1mplu si ar mai fi vince galaxxy, seth, defectu de max etc). Bafta baieti! <3

bafta addison multumesc frumos.Sper sa iti rezolvi problemele mai repede.Mereu o sa ai o usita aici in taxi deschisa :))

Link to comment
Share on other sites

Gg ss1mplu pentru rank5!

Squiz, daca vrei dau rob maine cand revin acasa :))))

Mai postati si voi aici, sa nu va fie frica de FW ca iau eu pentru toti :*

Ce raporturi slabe saptamana asta, daca stiam ma luptam si eu pentru best :)))

Link to comment
Share on other sites

Imi pare rau ca s-a ajuns aici, dar se pare ca cele 5 luni si jumatate petrecute alaturi de voi se opresc aici din cauza unui player "model" de level 60 care, in loc sa-si vada de treaba, vaneaza posturi prin pasnice. HDD-ul pc-ului meu s-a dus si nu am avut posibilitatea sa ma loghez zilele astea, uitand sa fac cerere de inactivitate. Trecand peste asta, va multumesc pentru toate momentele frumoase petrecute aici si sper sa ne mai revedem candva in taxi. Nu vreau sa incep sa va enumar fiindca sigur voi omite pe cineva si nu vreau sa supar pe nimeni. Momentan, cred ca voi lua o pauza de sa:mp. Aveti grija de voi, v-am pupat!

Link to comment
Share on other sites

@, Succes in continuare Nowerbach cu toate ca ai vrut sa imi faci rau si chiar ai si reusit , mi-a facut placere sa te am ca si coleg , tine minte ca ,, cat ar fi de patrata roata tot se intoarce ea o data '' , salut . Cu aceasta ocazie as vrea sa il felicit si pe s1mplu pentru rank @@k0dzor, de cand am luat eu FW-ul ala cam rar cu posturile , dar nu e nimic macar sa fim activ in game si sa le demonstram ca LS Taxi e cea mai buna factiune pasnica . Salutare tuturor . =:)

Link to comment
Share on other sites

Hai salut ! Credeati ca nu voi mai da un semn de viata? Nenene chiar daca am ne-am despartit nu scapati de mine(suna cam ciudat asta ,nus bun la romana nu ma judecati)pai..voiam sa va intreb ce mai faceti si ce mai ... stiti voi .Nabii mei taximetristi sa aveti grija de iubita mea galaxxy.Nu dati report va rog.

Edited by MaxDefecTed21 VIP
Link to comment
Share on other sites

@, ai report, esti nab, esti codat, salpa. Uite bine, cu galaxxy ce sa zic... te-a parasit pentru mine MUAHAHAAAAAAAAAAAAAAAAA n-ai ce face, sunt irezistibil :D

Sa stii ca chiar nu se gandea nimen ial tine, bachiar lumea spune ca abea asteptau sa scape de tine, dar te las in lumea ta... Codatilor v-am dat 15-0 si rupeati codu la war SALPAAAAAAAAAAAAAAAAA sa vezi maine la scoala ce-ti fac codatule:)))) ne auzim

App, chiar nu esti bun la romana, se scrie "nu-s", adica " nu sunt".

Link to comment
Share on other sites

bine ai venit,sper sa te simti foarte bine alaturi de noi si apropo,pe mine in realitate ma cheama Grecu Catalin Alexandru :)

Salut, domnule cafea!

In cateva minute intru si eu sa mai fac niste comenzi ca abea m-am apucat de raport si poate iau inca un FW dibtr-o prostie :))

Typhoon, ce se mai aude de activitatea aia de care ziceai?

Mai postati si voi pe aici ca nu moare nimeni....

Link to comment
Share on other sites

Eu, Clanul Cosa Nostra [CN] si Factiunea News Reporters va ureaza o primavara placuta!

Fiindca nu faci parte din aceasta factiune vei fi sanctionat . Nu mai face post de +1 .

Link to comment
Share on other sites

probabil nu mai am voie sa postez aici.Imi pare rau ca sa terminat asa stiu ca probabil am suparat pe multi dar in primul rand m-am suparat pe mine a fost factiunea mea de suflet.Multumesc tuturor care m-au sustinut si mi-au fost alaturi.Nu vreau se enumar se stiu ei ca imi este frica sa nu omit pe cineva.Ati fost cei mai buni colegi cu bune cu rele dar nimeni nu este perfect.Va rog alegetiva liderul cu inima nu ca iti este prieten sau ca nu il votezi ca ai ciuda pe el.Va doresc mult succes in continuare si mult succes in continuare liderului cel nou.O zi buna va doresc si chiar imi pare rau ca sa terminat asa parca sa rupt o bucata din mine.

 

 

Link to comment
Share on other sites

@, Ai fost si vei ramane unde dintre legendele din Ls Taxi , un lider exceptional . Te asteptam cu totii inapoi oricand !! Lasa copii care nu altceva de facut decat posturi si adminii care sufera de functie doar pentru ca o au ( nu dau nume ca se supara Rey ) . Multumim frumos si nu uita #LsTaxiEsteCasaTa .

Link to comment
Share on other sites

Nu am voie sa postez aici da tre', trebuie sa postez sa imi iau un calduros La Revedere . Sincer sa fiu nu simt nicio remuscare dupa fapta mea ...da parca ar mere o manea in sultan si un rob cu bajeti.

Hmm il iau si eu din urma pe galaxxy . Petru ai grija de tine nu voi uita plimbarea aia de pe muntele ala din sf...nikos toporash seth aveti voi tata grija de factiunea asta ca nu se stie cum cade....aduceti-va aminte de vremurile bune ale factiunii....V-am pupat :* Probabil ma voi reapuca de samp si server pe la vara cand o sa am si eu o vacanta ceva....Salz

Link to comment
Share on other sites

@, Ai fost si vei ramane unde dintre legendele din Ls Taxi , un lider exceptional . Te asteptam cu totii inapoi oricand !! Lasa copii care nu altceva de facut decat posturi si adminii care sufera de functie doar pentru ca o au ( nu dau nume ca se supara Rey ) . Multumim frumos si nu uita #LsTaxiEsteCasaTa .

 

Nici nu sti ce inseamna o functie, si ce presupune si ce urmaresti tu ca si admin supraveghetor. Nu scot lider ca imi place mie, scot lider ca asa se face la anumite greselii, dar hai sa acuzam ca e mai frumos.

 

O "sa sufar" cu functia de pe forum si iti dau suspend, de mai aud prostii de astea.

Link to comment
Share on other sites

probabil nu mai am voie sa postez aici.Imi pare rau ca sa terminat asa stiu ca probabil am suparat pe multi dar in primul rand m-am suparat pe mine a fost factiunea mea de suflet.Multumesc tuturor care m-au sustinut si mi-au fost alaturi.Nu vreau se enumar se stiu ei ca imi este frica sa nu omit pe cineva.Ati fost cei mai buni colegi cu bune cu rele dar nimeni nu este perfect.Va rog alegetiva liderul cu inima nu ca iti este prieten sau ca nu il votezi ca ai ciuda pe el.Va doresc mult succes in continuare si mult succes in continuare liderului cel nou.O zi buna va doresc si chiar imi pare rau ca sa terminat asa parca sa rupt o bucata din mine.

 

 

 

 

Nu am voie sa postez aici da tre', trebuie sa postez sa imi iau un calduros La Revedere . Sincer sa fiu nu simt nicio remuscare dupa fapta mea ...da parca ar mere o manea in sultan si un rob cu bajeti.

Hmm il iau si eu din urma pe galaxxy . Petru ai grija de tine nu voi uita plimbarea aia de pe muntele ala din sf...nikos toporash seth aveti voi tata grija de factiunea asta ca nu se stie cum cade....aduceti-va aminte de vremurile bune ale factiunii....V-am pupat :* Probabil ma voi reapuca de samp si server pe la vara cand o sa am si eu o vacanta ceva....Salz

 

 

 

 

Galaxi mereu ai fost si vei ramane ca un fel de frate mai mare pt mine,un lider excelent,un prieten exceptional.Noi vom pastra legatura si te asteptam inapoi de la rank 1.

 

Joker tot nab ai ramas:* oricum sa stii k ne va fi dor de tine si vei vedea ca Taxi LS va fi pe maine foarte bune:* Va mai asteptam pe la hq baieti !

Link to comment
Share on other sites

Salut tuturor ! Acesta este primul meu post aici, nu am apucat sa va salut si aici sau in game pe toti asa ca o fac aici :)).

 

@, Imi pare rau galaxxy ca ai pierdut lider. Te-am cunoscut in prima zi si ai fost unul din liderii mei preferati, pacat a doua mea zi in taxi LS am aflat ca ai pierdut liderul, chiar imi pare rau pt tine si multumesc pentru sansa pe care mi-ai dat-o de a intra in aceasta factiune. :)

 

O dupa-amiaza placuta tuturor.

Link to comment
Share on other sites

Salut, am o problema cu GTA-ul, mi-am schimbat azi monitorul si cand am vrut sa intru in samp m-a scos automat, nu se deschide nici gta-ul (single player). Nu stiti ce sa fac? Va rog ajutati-ma daca stiti ceva.

Link to comment
Share on other sites

@, Probabil cu monitorul ti-a venit si un CD , acolo e posibil sa ai niste drivere si niste informatii care te ajuta sa il configurezi . Daca nu si nu dai update la windows . Succes .

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.