Jump to content

Los Santos Taxi - Discuţii / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

da, dookid se ocupă de chestiile de lider, adica anunțuri, modificări regulament și demisii. va anunț eu să îi anuntati pe restul ca daca nu se pun pe treabă și mai primesc plângeri din partea andinilor va bag ore cu /fare obligatoriu, iar cine încearcă să mă fraiereasca ia amendă 15k, iar a două oară fw. au ajuns să se plângă civilii ca nu sunt taximetriști on duty, dau service, nu le răspunde nimeni, le răspund membrii după 30 min, dau cancel aiurea, nu e nici un taximetrist cu /fare, etc. nu se mai poate

Link to comment
Share on other sites

Afaceri periculoase by Binladen II zis si Relax fara numar & typhon aka mortal kombat va omoaraaa baaa , da-ti /q din factiune . Comunism mare pe aici , nu va luati dupa relax stati pe sleep :))) . Spor la panarama pe /f . Pwp dulce :)

Link to comment
Share on other sites

Relax/Typhoon, va rog mult puneti ore cu /fare DAR faceti in asa fel sa tineti cont si de activitatea pe /fare la unii /members nu e greu, pentru ca unii nu pot tot timpul ... poate daca nu intru unu intr-o zi? pierde 15k, dupa fw dupa iar 15k iar fw... asa se duce de rapa.. Imi cer scuze ca postai aici asa de dur, insa totusi unii sunt activi nu neeaparat la ora x, poate intra seara sau dimineata sa faca comenzi, /fare on, va rog, tineti cont si de activitate si sanctionatii doar pe cei care nu sunt /fare on, si nu sunt activi pe fare.. Va rog!Imi cer scuze inca o data ca postai cateva cuvinte dure dar cam asta ar fi.. Sper sa nu iau sanctiune, imi cer scuze pentru deranj. O zi buna!

Link to comment
Share on other sites

cei offline nu sunt obligați să facă nimic. nu mati înțeles, doar cei online care nu sunt afk vor fi obligați să aibă fare on

Link to comment
Share on other sites

cei offline nu sunt obligați să facă nimic. nu mati înțeles, doar cei online care nu sunt afk vor fi obligați să aibă fare on

Adica eu cat timp sunt online pe forum sa fiu numai /fare on ? Sau la anumite ore ? Ca nu am inteles deloc , scuze ca am postat aici sper sa nu fiu sanctionat.

Link to comment
Share on other sites

ba, o sa explic când o sa bag regulă, daca o sa o bag

Link to comment
Share on other sites

Nu inteleg de ce va scuzati, doar de aia e forum de discutii, nu? In orice caz, va fi cam, ca si la job, un program anume in care daca esti on pe SAMP trebuie sa fii pe /fare, iar cineva va verifica cu /members. Sanctiuni se vor aplica doar celor care sunt on la ora respectiva si nu sunt cu /fare, ar fi bine totusi sa nu fie nevoie de toti cei online pe /fare, ci doar un anumit numar din moment ce unii mai au si probleme personale de rezolvat in joc. Reluand ideea anterioara, aici vorbim si nelamuriri si discutii normale, nu trebuie sa ii dati pm lui relax pentru orice, poate mai sunt oameni care au aceeasi nelamurire ca voi si postand aici le sunt raspunse si lor intrebarile. Hai, gud lack la citit romanu' asta :)) Te mai asteptam in vizita Rappa, mai canti o manea, ceva!

Edited by GF iRazor
Link to comment
Share on other sites

Cum a spus si iRazor mai sus , nu trebuie toti membri on sa fie tot pe /fare on ,eu zic ca cel mai bine e sa se aleaga o ora "de varf" a servarului ,adica atunci cand sunt foarte multe comenzi , nu sa stam toata ziua cat stam on pe sv cu /fare , ca poate unii mai au probleme ceva.. Mno relax decide , dar fa-ti o idee cu propunerea mea.

Link to comment
Share on other sites

sa îi mulțumiți lu ramsey

Link to comment
Share on other sites

B-Olympics Summer 2015

As dori sa fac un mic anunt. Olimpiada de vara 2015 a fost mutata cu o saptamana mai devreme, astfel incat acum incepe pe 18.08.2015, adica marti. Mai multe detalii gasiti aici.

 

Multumesc pentru atentie.

Link to comment
Share on other sites

Redeschis, daca mai puneti manele sau alte videoclipuri aiurea (muzicale) il inchid iar. Daca postati aiurea la fel.

Link to comment
Share on other sites

Salutare baieti, se pare ca dupa o buna bucata de timp s-a redeschis si acest topic, si-a dat seama Relax ca e cazul :)). Eu sunt Andrew (EXTRATERESTRU) al vostru nou coleg, sper sa ne intelegem si sa nu existe probleme. Ce-ati reusit sa picati pe la event, ceva bun?:> Se apropie si scoala, stiu ca va era dor de ea, mai ales lu Relax asta micu`.

Spor la comenzi de luni!

Link to comment
Share on other sites

După un timp îndelungat (mai exact o lună) relax să hotărât să deschidă acest topic minunat în care toţi putem video-uri cu manele când ne trezim.

Doamne ajută, apropo bună dimineaţa colegi, spor la comenzi de luni.

Ceva funny:

rw9o0Rv_700wa_0.gif

Link to comment
Share on other sites

@@GF RelaXx,

 

Intrebare intrebatoare:

 

Daca il transport pe X si pana se gata saptamana X intra in GSB iar la raport o sa apara ca fiind membru GSB dar cand l-am transportat NU era membru GSB, ce se intampla? O sa imi fie anulat punctu ala aiurea.

Mereu ma uit la data in care a intrat/iesit respectivul din GSB pentru a nu anula puncte aiurea.

Link to comment
Share on other sites

Va salut dragii mei colegi,nu stiu daca sunt eu primul care am vrut sa vada cum arata noua culoare a saptamani pe taxi dar am incercat si iata ce a iesit http://imgur.com/a/UzfWj am postat aici pentru ca am vrut sa il vada si cei care nu au fost on dupa 00:00 parera mea e ca arata fain #astainseamnasafiimafiot :),Imi cer scuze daca am facut ceva gresit sau daca nu trebuia sa postez asa ceva aici.....

 

PS:LS Taxi the power,PWP pe toti :)

 

ldFFRpX.gifNMwaBxo.gif

 

 

Edited by Extazy6969
Link to comment
Share on other sites

@,

 

Lasa, vad ca n-ai inteles.

 

Sunt 3 culori in regulament acum (alb,galben,negru) + culoarea saptamanii. -> NU are rost sa pui tu culoarea saptamanii tot NEGRU, schimb-o cu alta. Asta am vrut sa spun.

 

@@S4F KaZzy13x,

 

Bine ai venit, sa ai grija mereu cand postezi, incearca sa faci posturi cat mai lungi sa nu ne trezim inchisi.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.