Jump to content

Los Santos Taxi - Discuţii / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

@, multumim si succes sitie la raportul din aceasta saptamana, sper si eu ca legatura dintre noi sa fie un foarte stransa. Vreau sa-mi cer scuze daca te-am deranjat si ce-a ce a fost in seara aceea, nu stiu cu ce te-am deranjat, dar imi cer scuze. Succes din nou la raportul din aceasta saptamana si bine inteles succes tuturor membrilor la raport !

Link to comment
Share on other sites

@@RoGerzZy, Mulțumesc frumos, asemenea și ție!

Stai liniștit, și mie imi pare rău că am început 'să ne cunoaștem' așa, dar asta poate fi doar o formă de început, sunt sigur că totul va merge bine de-acum atâta timp cât există respect reciproc. Succes în continuare în tot ceea ce faci!

Dragi colegi, o nouă săptămână alături de voi sper să fie cu noroc în ceea ce privește numărul de comenzi efectuate!

PACE LS Taxi!

Link to comment
Share on other sites

@, gg, ai avut noroc dar si ghinion, sti de ce ? Pentru ca daca pica 7 inloc de 7 era setu complet numa 7. Dar gg !!!

Link to comment
Share on other sites

@, salut si tie, am eu, gasesti linkul pe pagina mea de forum, uitate-n josul pagini la sectiunea moduri folosite de mine, sper sa iti placa si sa te ajute.

 

For all:

Scuze baieti, dar nu pot intra astazi in game, saptamana aceasta am avut multe ore la care am primit test si inca nu s-a terminat prim urmare am si maine din pacate, asa ca tre sa invat, spor la comenzi, revin si eu maine !

Link to comment
Share on other sites

Golaneala, golaneala, ce tanar eram in golaneala.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A, stai, ce dracu am scris mai sus? Ce faceti baieti? Cum va incepeti sambata? Pai, daca va intereseaza, eu o incep PROST, s-a trezit o prea-marita desteapta sa ma sune sa ma intrebe daca sunt gata la timp ( Trebuie sa fiu gata pana pe la ora 12:00), e momentu ala pretios cand iti vine sa ii injuri pe toti.. dormi asa bine si se trezeste o capra d-asta sa te sune..

 

In rest, legat de factiune, sa fim pe-topic totu`mi merge bine ( da, stiu ca nu va intereseaza ), cu raportu facut pe ultima suta de metrii, sultanu inca nespalat, imputit.

Ma duc sa ma imbrac pana nu se trezeste iara sa ma sune nebuna, WEEKEND FAIN!

 

 

 

 

 

 

@EXTRATERESTRU

Link to comment
Share on other sites

Ce faceti ma inactivilor, nu mai postati deloc aici? O dat frica in voi de cand o revenit Relax?

 

Tot asa inactiv a fost topic-ul asta si inainte sa vina relaxx inapoi.

Edited by Vermillion
Link to comment
Share on other sites

Te simti mai bine dupa ce injuri pe cineva intr-un video? Il faci pe el chistoc virtual si tu trebuie sa-l injuri intr-un video ca sa te simti mai bine. Ce ironie. Nici nu stiu de ce ai postat aici in primul rand.

Edited by Nubcakes
Link to comment
Share on other sites

@, am citit, este un concurs bine intemeiat si bine pus la punct, haideti baietile sa ne bagam cu toti, ce ziceti ? Sa intreb, ce ziceti nu putem face grupe a cate 2/3 membri din factiune si premiul il impartim, sau premiul il putem lasa la lider sa organizeze un eveniment by taxil ls, aducem factiune si mai cunoscuta, sa dovedim ca taxi ls este the best factions, ce ziceti ? :)>- :)>-

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.