Jump to content

Los Santos Taxi - Discuţii / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

@, A doua a fost ceea mai fain, deoarece am fost cu echipa scolii la fotbal si am scapat de ore :))


@, A doua a fost ceea mai fain, deoarece am fost cu echipa scolii la fotbal si am scapat de ore :))

Link to comment
Share on other sites

Salut baieti, imi pare rau ca am o sa ies cum ies dar va promit ca am sa ma intorc la voi, daca ma primiti pana atunci numai bine la toata lumea si respect maxim pentru toti care sunt aici.

Baftă mai departe, scoala ne omoară.
Link to comment
Share on other sites

 

  • Nick-ul tau: mR.PorK
  • Rank: 1
  • Plec pe data de: 16.01.2016
  • Revin pe data de:19.01.2016
  • Zile inactive: 3
  • Motiv: ban 3 zile,cam aiurea dat
  • Alte precizari: nu.

 

 

Din pacate, iti zic de acum ca cererea ta nu va fi acceptata. De ce? Nu e permis sa accepti o cerere de inactivitate din moment ce ai un ban mai mare de 3 zile. Ce iti propun sa faci, este sa fugi cat mai repede la unban request si sa faci cerere. Daca vei fi gasit "curat" vei ramane in factiune. :)

 

Bai, ce sa zic de war.. A fost cam sec. Adica le-am dat clear o data si dupa de abia veneau + ca au dat si /call 112 am vazut si alte magarii. Am si filmat cateva faze dar mi cam lene sa le uploadez. In orice caz, atat eu cat si N.Cristian vrem sa va felicitam, deoarece, la urma urmelor, a fost o victorie. Nu uitati, #MafiaLSTaxi #LsGalben. Va pwp :*

Link to comment
Share on other sites

Salutare, acesta find ultimul meu post în acest topic țin să va urez mult succes cu rank, factiunea actuală/viitoare şi nu in ultimul rând vreau să rămânem prietenii, baftă!

Link to comment
Share on other sites

Baaaa, ce e linistea asta aicea? Haideti cu spamu, dar unu sa nu iasa prea tare in evidenta, ca pentru asta am redeschis topic.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.