Jump to content

Los Santos Taxi - Discuţii / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

@, L-am descarcat si eu.. nu prea stiu ce trebe facut dar ma invat eu :))

@, Ba poti sa stii, au ajuns o gramada sa planga daca nu au bani de un Sandking =))

 

Nu scriu des pe aici, dar si cand o fac sunt #SefDePagina saloot

Edited by HG K e n S h y
Link to comment
Share on other sites

Nu scriu des pe aici, dar si cand o fac sunt #SefDePagina saloot

Cred ca nu mai vezi bine, iti sugerez niste ochelari.

 

#ShafDePagina

Edited by LeoRO
Link to comment
Share on other sites

@, nu am GTA ma, mai bag o inactivitate... cred ca o sa faca un prieten o sapt raportul si 2 inactivitate =))

@@M r R u T e K, esti nab ca ai plecat.

,@, dc mane, dc pleci?

@, ai dreptate :>

 

Sa moara Fane Spoitoru' ce naspa e fara GTA si voi sta asa vreo 3 luni =))

Edited by Sebyca LFamily
Link to comment
Share on other sites

Clanul Ultras Victor, te inivita sa participi Duminica pe data de 24.07.2016 la ora 16:00 la festivalul motociclistilor. La aceast festival ne vom intalnii cu iubitorii motocicletelor, chiar si al ATV-urilor. Vom organiza o parada formata din (NRG-500,Faggio, Quad, Wayfarer, FreeWay,Bf-400, PCJ-600,Sanchez), plecand din Las Venturas spre Los Santos pe plaja. Vom face poze, poate chiar si o filmare.

 

*Dar nu va avea loc doar o plimbare, pentru detinatorii motocicletelor avem o tombola.

Tot ce trebuie sa faci este doar te inscrii, iar daca ai noroc in ziua extragerii chiar daca esti online sau offline, poti fi chiar tu castigatorul unuia din cele 3 premii acordate.

Va asteptam cu drag, Clanul [uV] Ultras Victory !!!

 

 

https://forum.b-zone.ro/topic/345968-motorfest-b-zone-edita-1-24072016-bonus-extragere/#entry5211502

Link to comment
Share on other sites

Ba ultras, cine ti-o permis ba sa postezi, ha?

 

Ce sa vezi, numa membrii vechi sunt activi in topicul asta ba? Nu vad decat pe leo, kenshy, typhoon si sebyca, aa da, si tu rutek, sa nu crezi ca te-am uitat =))

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.