Jump to content

Timp rămas până la zilele B-Zone

V-am pregătit o mulțime de evenimente. Click aici

La mulți ani B-ZONE!

V-am pregătit o mulțime de evenimente. Click aici

Los Santos Taxi - Discuţii / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Salut baieti ! Awww aseara am avut o noapte " furtunoasa " :)) Incerc sa-mi revin. Ne vedem in joc ;) Aaa,si pozele de la activitatea de ieri sunt superbe. Imi pare rau ca n-am ajuns :(

Edited by AeRoXZ
Link to comment
Share on other sites

Neatza baieti. Ne auzim in game. Pana la urma sedinta este la 21 da .. Bv shobo nu eram nici eu acasa la 20 :*. Ne auzim in game .

Shobo sa faci si tu un topic pentru suverinuri. Am un suvenir pentru voi ... SRY daca sper sa nu ma sactionati daca il pun in topicul de, discutii.

l8GBxQ6.png

Edited by H o u s e
Link to comment
Share on other sites

Copile, ai maxim 12 ani, acum iti arati adevarata fata.

 

foarte adevarat, abea astept sa ia ban ! Doar ca el nu e asa, mi-e teama sa nu fi intrat cineva pe contul lui !

Edited by DoKyRo
Link to comment
Share on other sites

foarte adevarat, abea astept sa ia ban ! Doar ca el nu e asa, mi-e teama sa nu fi intrat cineva pe contul lui !

 

Stai tu linistit ca nu a intrat nimeni, este ofticat ca are inca o reclamatie pe forum la taxi, si va fi demis pentru ca este in perioada de teste.

Link to comment
Share on other sites

Stai tu linistit ca nu a intrat nimeni, este ofticat ca are inca o reclamatie pe forum la taxi, si va fi demis pentru ca este in perioada de teste.

 

asa sa fie :D !!! oricum, si faza cu scula a fost urata, dar si amuzanta !

Edited by DoKyRo
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.