Jump to content

Los Santos Taxi - Discuţii / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Salut all acum am venit si eu acasa . Ne auzim in game.

Avatar Nou :X :X :X la mine :X :X Dak vrea careva Semnatura / Avatar PM me . For Freee. ;)

Pe viitor nu mai face dublu post, daca nu a mai postat nimeni folosesti edit. O sa fi sanctionat.

Link to comment
Share on other sites

Haideti ca am iesit si eu . Nb All. Ne auzim in game maine. NB :* :*

 

Pe viitor nu mai face dublu post, daca nu a mai postat nimeni folosesti edit. O sa fi sanctionat.

Nu voi mai face Dublu Post :* promit MS de sfat :*

Noapte Buna Tuturor :*:*

Link to comment
Share on other sites

Acum chiar ma culc!!!

 

Dar trebuie sa facem ceva...m-am saturat...toate comenzile din LS ni le-au luat, ba...Hai sa ascundem taxiurile noastre si sa le furam pe alea ale celor din LV, ce ziceti? Pe ale noastre le ascundem pe aero abandonat.

Link to comment
Share on other sites

Acum chiar ma culc!!!

 

Dar trebuie sa facem ceva...m-am saturat...toate comenzile din LS ni le-au luat, ba...Hai sa ascundem taxiurile noastre si sa le furam pe alea ale celor din LV, ce ziceti? Pe ale noastre le ascundem pe aero abandonat.

Si ce rezolvam ca le ascundem?Si cu ce mergem pana in LV?Si ce faci cand VAG sau GAV dau din greseala /fvr? :)) Ehh,se rezolva astea,mai ai rabdare. :-W

Link to comment
Share on other sites

Ce parere aveti daca am vopsi tasxiurile noastre sa stie lumea ca santem din LS sa le vopsim in rosu de ex lv nu stiu.... hmm...albastru si sf in verde... asa omu stie de unde santem si poate ne mai ajuta la comenzi daca ne vede cineva in sf si vrea sa ajunga in ls nu mai da service taxi se urca la direct si il ducem in ls. Parerea mea oricum nu e o idee stralucita.

Link to comment
Share on other sites

Ce parere aveti daca am vopsi tasxiurile noastre sa stie lumea ca santem din LS sa le vopsim in rosu de ex lv nu stiu.... hmm...albastru si sf in verde... asa omu stie de unde santem si poate ne mai ajuta la comenzi daca ne vede cineva in sf si vrea sa ajunga in ls nu mai da service taxi se urca la direct si il ducem in ls. Parerea mea oricum nu e o idee stralucita.

Culorile originale sunt date din script. Eu nu am acces la asa ceva.

Link to comment
Share on other sites

Culorile originale sunt date din script. Eu nu am acces la asa ceva.

 

Pai si daca le-am vopsi la tuning? Oricum era o ideea buna? (pentru cultura mea generala intreb).

Link to comment
Share on other sites

Pai si daca le-am vopsi la tuning? Oricum era o ideea buna? (pentru cultura mea generala intreb).

 

Asa ar trebui vopsite de fiecare data cand se respawneaza.

 

Apropo de culori, atentie cum le vopsiti. ( doar alb si galben )

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.