Jump to content

Los Santos Taxi - Discuţii / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Multumim Shobo, ne-ai speriat azi cand ai luat ban :)).

Colegi, tre sa-l pacalim pe shobo cumva, dar sa nu ii spuneti :))

Distractie la nunta Shobo, daca furi mireasa sa dai /service taxi sa te ducem undeva cu ea.

Ultima faza comica rau =))

 

@Shobo ce iti pot spune decat sa te distrezi.

Link to comment
Share on other sites

Da, se sustine. Asteapta pana cand va fi deschis topicul de aplicatii si dai Reply cu aplicatia ta alcatuita conform modelului din primul post al acelui topic.

 

Pana atunci repeta foarte bine regulamentul si invata toate locatiile - ma refer la locatiile din toate cele 3 orase.

 

Testul consta dintr-o proba teoretica unde ti se vor pune o seria de intrebari legate de regulament (iti sugerez sa citesti cu atentie toate topicurile care contin informatii legate de aceasta factiune). Poti gresi maxim 2 intrebari daca nu stii deloc raspunsul la ele, sau 4 intrebari daca stii raspunsul partial. La a 3-a sau maxim a 6-a vei fi picat automat testul.

 

Daca treci de proba teoretica vei intra la proba practica in care cel care te va testa te va pune sa il duci in locatii aleatorii de pe toata harta. Aici trebuie sa ai grija sa nu mergi pe contrasens sau sa ti se confiste permisul in timpul testului - in ultimul caz esti picat automat.

 

Desigur mai multe detalii gasesti pe forumurile factiunii. Mult succes!

Link to comment
Share on other sites

okey mersi dar eu stiam ca o sa apartin departamentului ls.. sa invat numa mapa ls .. nu? :

eu asa stiam.. si + cand se deschide topicul de aplicatii se deschide in 2 zile.. macar? :) multumesc anticipat

Link to comment
Share on other sites

Nu stie nimeni cand se deschide in afara liderului. De obicei se deschide odata la 4-5 zile, dar nu e nimic sigur. Si da, trebuie invatata toata harta! Esti Taxi LS - cineva din LS cheama un taxi si vrea sa il duci la Gun Shop San Fierro - trebuie sa stii unde e - clientul din LS poate vrea sa il duci in LV sau SF. Toata chestia cu Taxi LS este ca noi ne concentram mai mult pe comenzile din LS, adica pe clientii care cheama taxi fiind in LS.

 

Ar fi indicat sa nu mai postezi aici, incat acest forum este dedicat discutiilor intre membrii factiunii. Daca ai vreo nelamurire in ciuda faptului ca am fost destul de clar, te rog sa imi transmiti prin PM :)

Edited by Toni Cipriano
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.