Jump to content

Los Santos Taxi - Discuţii / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Era prea frumos sa nu ai nici una in toata "cariera" ta de lider... Ce sa le faci... Ar trebui puse cat mai multe intrebari din regulament la teste, de ex. intrebat pe ce site-uri poti uploada raportul!

 

Mai demult chiar se punea intrebarea asta, era ceva de genu: Cum trebuie pus raportul de activitate cu raspunsul: album pe imgur sau picasa

Link to comment
Share on other sites

Sunt destule intrebari in test log, nu poti face chiar cu toate intrebarile..

 

Normal membrul trebuie sa se documenteze singur in legatura cu factiunea, e obligatia lui.

Link to comment
Share on other sites

Shobo parearea mea este m-ai bine le-ai face un topic cum sa pui imaginile pentru raport sa le explicam cum sa nu le mai blocheze sa le putem vedea si noi asta este parerea mea.

Link to comment
Share on other sites

Shobo parearea mea este m-ai bine le-ai face un topic cum sa pui imaginile pentru raport sa le explicam cum sa nu le mai blocheze sa le putem vedea si noi asta este parerea mea.

Exista topic in care scrie pe ce siteuri trebuie sa le urci. Dupa ce il urci ( pe picasa ) rogi un coleg sa vada daca iti merge link-ul, sau orice alta persoana. Multi dintre voi doar puneti adresa dar nu mai verificati daca si merge.

Link to comment
Share on other sites

Astazi ora 19:00 daca vom fi macar 10 ON vom organiza o noua activitate in cadrul factiuni .

Vom organiza curse de kart . [ kart race ]

 

Premiul 30.000$

Detalii mai multe in HQ .

 

*Daca din diverse motive numai pot organiza sau nu suntem macar 10 ON amanam pe maine.

Link to comment
Share on other sites

Eu acum am ajuns acasa.Cel mai bine ar fi sa organizam activitati dupa ora 20:30 pentru ca atunci sigur vom fi foarte multi on.

In weekend o sa fie cele mai multe. Rugati-l pe Whixy sa faca economii pe sfarsit de saptamana :))

Link to comment
Share on other sites

Maine intre orele 18:00 - 20:00 [+/- 10 min] vom organiza o noua activitate.

Premiul va fi in valoare de 80.000$ [ Multumesc din nou lui D@nt3 pentru ajutorul acordat ]

Vrem sa facem un eveniment special dar vom avea nevoie de ajutorul cel putin unui admin si evident a lui Shobo.

Urmeaza sa decidem maine ce va fi .

* Incercati sa fiti cat mai multi ON ca sa facem ceva frumos, mai ales ca premiul este pe masura.

* *Daca din diverse motive numai pot organiza nici eu nici D@nt3, amanam pe ziua urmatoare.

Edited by Troop l Whix
Link to comment
Share on other sites

9.10.2013, alta activitate, by soNy95. Ora 19:00, va astept in HQ.

Activitatea va fi un sprint ( pe jos ) dintr-un capat pana in celalalt al aeroportului parasit. O sa fie dueluri 1 vs 1.

Ca la activitatile lui Whix o sa fie premiu intre 30.000$-50.000$, poate mai mult daca avem sponsori darnici.

Pentru desfasurarea activitati doresc sa fim macar 10 participanti.

In caz ca nu pot sa fiu on la acea ora, eventul o sa fie organizat de alt rank 3+ sau amanat pentru ziua urmatoare.

Edited by El Cabbie soNy95
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.