Jump to content

Los Santos Taxi - Discuţii / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Am intrat pe regulament intern ai am observat un nou lucru:

7jlyBBB.png d

Presupun ca trebuie sa ne schimbam skinul toti rank 3.

O sa editez poza, link-ul nostru nu mai mergea si am cerut acordul lui Zokee sa copiez poza de la ei.

 

Legat de event-urile care le faceti in cadrul factiunii, ma gandesc sa va dau acces la topicul de Sedinte/Activitati ( celor de rank 3+ ) si sa postati acolo un event viitor sau o activitate. Ce parere aveti?

Link to comment
Share on other sites

Legat de event-urile care le faceti in cadrul factiunii, ma gandesc sa va dau acces la topicul de Sedinte/Activitati ( celor de rank 3+ ) si sa postati acolo un event viitor sau o activitate. Ce parere aveti?

Eu sunt de acord..e mai bine decat la Discutii:D

Link to comment
Share on other sites

E mai bine ca asa sunt mai multe sanse sa vada lumea. Dar o sa exista si anumite reguli, prezenta pe care o puteti cere sa fie doar facultativa ( adica nu-i puteti obliga sa vina sau sa participe ) si o sa ma gandesc daca o sa poata sa fie maxim 1-2 activitati intr-o zi + o suma maxima ca si premiu...poate si minima.

Link to comment
Share on other sites

E mai bine ca asa sunt mai multe sanse sa vada lumea. Dar o sa exista si anumite reguli, prezenta pe care o puteti cere sa fie doar facultativa ( adica nu-i puteti obliga sa vina sau sa participe ) si o sa ma gandesc daca o sa poata sa fie maxim 1-2 activitati intr-o zi + o suma maxima ca si premiu...poate si minima.

Pai normal ca nu-i putem obliga, participa doar cine doreste..Oricum mai mult de 1-2 Activitati nu cred ca organizeaza nimeni :)))

Link to comment
Share on other sites

Este buna ideea cu acces la topic, si ar fi interesant ca rank 5 sa poate face daca vor si evenimente cu prezenta obligatorie, dupa ce vorbesc cu Shobo.

 

Ce ziceti de batrana asta care face 2 sarituri pe spate? :))

 

http://cnt.likealaug...110-124-294.gif

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=-B8ulR2S3fE

Edited by Toni Punct
Link to comment
Share on other sites

Este buna ideea cu acces la topic, si ar fi interesant ca rank 5 sa poate face daca vor si evenimente cu prezenta obligatorie, dupa ce vorbesc cu Shobo.

E mai bine Lider - Sublider...pentru ca rank 5 nu prea o sa fie.

Link to comment
Share on other sites

Ce fac baietii??

am propus AICI ceva dragut, daca va place astept +1 acolo ;).

Ce legatura are propunerea ta la comentarii si sugestii la adresa forumului?

 

Din moment ce e inchis topicul de propuneri al RPG inseamna CLAR ca nu se mai accepta propuneri noi... E greu sa intelegeti?

 

+ ca mesajul cu fare nu mai apre tuturor, ci doar taximetristilor.

Link to comment
Share on other sites

Maine intre orele 18:00 - 20:00 [+/- 10 min] vom organiza o noua activitate.

Premiul va fi in valoare de 80.000$ [ Multumesc din nou lui D@nt3 pentru ajutorul acordat ]

Vrem sa facem un eveniment special dar vom avea nevoie de ajutorul cel putin unui admin si evident a lui Shobo.

Urmeaza sa decidem maine ce va fi .

* Incercati sa fiti cat mai multi ON ca sa facem ceva frumos, mai ales ca premiul este pe masura.

* *Daca din diverse motive numai pot organiza nici eu nici D@nt3, amanam pe ziua urmatoare.

Imi cer scuze dar am avut ceva probleme care m-au impiedicat sa intru in joc.

Evenimentul se va tine maine poate poimaine deoarece nu am apucat sa vorbesc nici cu Shobo.

 

* Planul nostru de event a cam fost dat peste cap, iar cei care aveti idei bune astept un pm . [ Cea mai buna idee va primi 10.000$ ]

Daca nu.. vedem maine ce facem.

Edited by Troop l Whix
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.