Jump to content

Los Santos Taxi - Discuţii / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Bafta tuturor, si celor care sunt acum, si celor care vor mai veni in factiune! Eu v-am lasat :) Ramaneti cu bine toti!

Imi pare rau ca pleci, am crezut ca ai postat la nervi, insa a fost adevarat...bafta toni tinem legatura(facebook,whatsapp si in joc)

Link to comment
Share on other sites

Bafta tuturor, si celor care sunt acum, si celor care vor mai veni in factiune! Eu v-am lasat :) Ramaneti cu bine toti!

Mult succes Toni ! Un om minunat, bafta acolo unde iti doresti sa mergi!

Edited by Troop l Whix
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Gheran

Sedinta / Activitate: Activitate

Data si ora: Saptamanal , Duminica ora 22.

Alte precizari: Premiul 15.000$/saptamana pentru cel care imi trimite PM cu cele mai multe comenzi facute intr-o zi . Daca intr-o saptamana premiul nu este luat de niciunul dintre voi , acesta se va reporta pe saptamana urmatoare . Fiecare persoana are doar o zi din saptamana , nu mai multe . Pozele sa fie facute cum sunt pentru raport . Pozele sa fie trimise pana Duminica ora 22 . Pentru mai multe detalii da-ti PM sau la sectiunea Discutii .

 

Care mai doreste sa trimita .. pana deseara la ora 22 ! Bafta

Link to comment
Share on other sites

EVENT

 

Cele mai multe comenzi facute intr-o zi : Saptamana 1.

 

Participanti: 1. [CBN]Black07 - 32 comenzi

2. ReLaXx - 49 comenzi

3. LowLy - 80 comenzi

4. costibutus12 - 31 comenzi

 

Castigatorul acestei editi este Lowly ! Felicitari ! Acesta va fi premiat cu 15.000$ . Dovada ( http://imgur.com/11H7Bmi )

(pentru nelamuriri contactati-ma in joc sau PM)

 

Bafta pentru editia urmatoare .

Edited by Gheran
Link to comment
Share on other sites

Maine iarasi luni.Eu va zic noapte buna.

Cred ca o sa ma duc la X-Factor si o sa cant melodia asta :))

http://www.youtube.com/watch?v=UTZQvJmXTGA

 

Fi serios ma : " A fost adaugat un chat comun (comanda /tx) pentru cele 3 factiuni de taxi. "

Edited by DC NecoSinz92
Link to comment
Share on other sites

Sony si whixy sunteti multumiti acum? oricum nu ma suportati niciunul, poate acum v-ati gasit fericirea fara mine in factiune, dati teste si picati tot ca inainte 10/11 ca o sa aiba factiunea asta un viitor stralucit.Dupa ce a iesit toni a inceput sa se distruga, o alta lovitura grea a fost dupa ce a pierdut dado functia de sublider, acum ca am iesit si eu sunteti distrusi, mai ales ca am fost omul care a vrut cel mai mult binele factiunii, mereu cand vedeam ca este ceva in neregula ma gandeam cum se pot ameliora acele probleme, mai multa activitate, activitatile in factiune a fost ideea mea, am fost corect mereu, iar la final sa nu mi se spuna nici macar ca am fost un membru bun sau sa mi se multumeasca pentru tot efortul depus. Ma las cu un gust amar, prieteni adevarati in factiune: [gf]dado, toni, vince, gang_mihai, sir.john.broadi, 7upp(un nab de treaba). Nu mai are rost sa zic nimic desi as mai avea multe de zis dar nu are rost sa jignesc, este in van acum.

 

CU RESPECT 1qRoBBy/MnQ(acum aflati si cum m-a chemat inainte)!!!

Un rank 4 demn care a spus mereu verde in fata!

Edited by Robert16
Link to comment
Share on other sites

Sony si whixy sunteti multumiti acum? oricum nu ma suportati niciunul, poate acum v-ati gasit fericirea fara mine in factiune, dati teste si picati tot ca inainte 10/11 ca o sa aiba factiunea asta un viitor stralucit.Dupa ce a iesit toni a inceput sa se distruga, o alta lovitura grea a fost dupa ce a pierdut dado functia de sublider, acum ca am iesit si eu sunteti distrusi, mai ales ca am fost omul care a vrut cel mai mult binele factiunii, mereu cand vedeam ca este ceva in neregula ma gandeam cum se pot ameliora acele probleme, mai multa activitate, activitatile in factiune a fost ideea mea, am fost corect mereu, iar la final sa nu mi se spuna nici macar ca am fost un membru bun sau sa mi se multumeasca pentru tot efortul depus. Ma las cu un gust amar, prieteni adevarati in factiune: [gf]dado, toni, vince, gang_mihai, sir.john.broadi, 7upp(un nab de treaba). Nu mai are rost sa zic nimic desi as mai avea multe de zis dar nu are rost sa jignesc, este in van acum.

 

CU RESPECT 1qRoBBy/MnQ(acum aflati si cum m-a chemat inainte)!!!

Un rank 4 demn care a spus mereu verde in fata!

Te-as contrazice din foarte multe puncte de vedere prin tot ce ai zis faci doar o impresie proasta.

Daca intradevar tineai la factiune si aveai respect fata de Shobo nu ziceai ce ai zis la final.

Totusi vorba aiurea, acuzatiile fara dovezi si dorinta de superioritate te-au adus civil.

Daca pic pe cineva la teste inseamna ca nu merita sa fie trecut, ca a facut greseli si nu e pregatit sa intre in factiune nu ca asa vreau eu

N-am avut nimic cu nimeni si nici nu am, dar nu o sa imi spui tu vreodata ce sa fac m-ai acuzat de anumite lucruri si ti-ai batut joc totusi nu ma intereseaza parerea celorlalti care nu stiu ce s-a intamplat defapt si isi dau cu parerea din ce scrie x si y .

"rank 4 demn" hmm, pacat.

Edited by Troop l Whix
Link to comment
Share on other sites

Sony si whixy sunteti multumiti acum? oricum nu ma suportati niciunul, poate acum v-ati gasit fericirea fara mine in factiune, dati teste si picati tot ca inainte 10/11 ca o sa aiba factiunea asta un viitor stralucit.Dupa ce a iesit toni a inceput sa se distruga, o alta lovitura grea a fost dupa ce a pierdut dado functia de sublider, acum ca am iesit si eu sunteti distrusi, mai ales ca am fost omul care a vrut cel mai mult binele factiunii, mereu cand vedeam ca este ceva in neregula ma gandeam cum se pot ameliora acele probleme, mai multa activitate, activitatile in factiune a fost ideea mea, am fost corect mereu, iar la final sa nu mi se spuna nici macar ca am fost un membru bun sau sa mi se multumeasca pentru tot efortul depus. Ma las cu un gust amar, prieteni adevarati in factiune: [gf]dado, toni, vince, gang_mihai, sir.john.broadi, 7upp(un nab de treaba). Nu mai are rost sa zic nimic desi as mai avea multe de zis dar nu are rost sa jignesc, este in van acum.

 

CU RESPECT 1qRoBBy/MnQ(acum aflati si cum m-a chemat inainte)!!!

Un rank 4 demn care a spus mereu verde in fata!

 

Ca ai iesit tu suntem distrusi? Cine erai tu pentru factiunea asta? Tu ai vrut cel mai mult binele factiunii? Atunci de ce nu i-ai lasat sa se distreze la acel event? Ameliorai probleme? Ai avut un comportament superior mereu. Tu aici ai fost in prima factiune, deci cred ca experienta mea era, este si va fi net superioara, asa ca nu are rost sa vorbim. "Daca sunt plecat in oras, te poti ocupa tu de activitate". O data ce Shobo m-a ales PE MINE sa ma ocup de activitate, de ce te-ai bagat tu? Sa arati ca tu esti bun de rank 5, nu? Eh, si eu am ramas cu un gust amar cand am auzit ce ai facut cand a venit momentul "finalizarii" demisiei. Iti urez bafta in ce factiuni vrei sa te duci.

Link to comment
Share on other sites

Sony si whixy sunteti multumiti acum? oricum nu ma suportati niciunul, poate acum v-ati gasit fericirea fara mine in factiune, dati teste si picati tot ca inainte 10/11 ca o sa aiba factiunea asta un viitor stralucit.Dupa ce a iesit toni a inceput sa se distruga, o alta lovitura grea a fost dupa ce a pierdut dado functia de sublider, acum ca am iesit si eu sunteti distrusi, mai ales ca am fost omul care a vrut cel mai mult binele factiunii, mereu cand vedeam ca este ceva in neregula ma gandeam cum se pot ameliora acele probleme, mai multa activitate, activitatile in factiune a fost ideea mea, am fost corect mereu, iar la final sa nu mi se spuna nici macar ca am fost un membru bun sau sa mi se multumeasca pentru tot efortul depus. Ma las cu un gust amar, prieteni adevarati in factiune: [gf]dado, toni, vince, gang_mihai, sir.john.broadi, 7upp(un nab de treaba). Nu mai are rost sa zic nimic desi as mai avea multe de zis dar nu are rost sa jignesc, este in van acum.

 

CU RESPECT 1qRoBBy/MnQ(acum aflati si cum m-a chemat inainte)!!!

Un rank 4 demn care a spus mereu verde in fata!

 

Salut Robby, ai fost un coleg bun, la mai multe... Chiar imi pare rau ca ne parasesti asa, si ca v-ati certat cu toti.

Link to comment
Share on other sites

2-1 pana acuma .Cineva a castigat acuma pe moment ,dar nu-i bai,mai merge 1 gol sa se termine 3-1 :)) .

Oricum nu castiga nimeni la pariuri :)

 

P.S : I am winner! :X .Sony te astept cu premiu :*

 

Hai noapte buna :D

Edited by DC NecoSinz92
Link to comment
Share on other sites

Pauza meciului cu Grecia.Pituca vorbeste cu fotbalistii.Se aud batai in usa. Toata lume tace .Piti deschide usa si intra unu in custom si zice:

Buna seara,mi se spune Varu' . De aici ma ocup eu =)) =))

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Gheran

Sedinta / Activitate: Activitate

Data si ora: Saptamanal , Duminica ora 22.

Alte precizari: Premiul 15.000$/saptamana pentru cel care imi trimite PM cu cele mai multe comenzi facute intr-o zi . Daca intr-o saptamana premiul nu este luat de niciunul dintre voi , acesta se va reporta pe saptamana urmatoare . Fiecare persoana are doar o zi din saptamana , nu mai multe . Pozele sa fie facute cum sunt pentru raport . Pozele sa fie trimise pana Duminica ora 22 . Pentru mai multe detalii da-ti PM sau la sectiunea Discutii .

Eventul continua !! Va astept cu comenzile , cei care doresc .

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.