Jump to content

🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️


Kelton
 Share

Recommended Posts

 

 

 

Îți mai pot da exemple, dar cred că sunt de ajuns. De asemenea, îți recomand să vizionezi următorul videoclip, referitor la modul în care aduce Steaua puncte.

Hai sa zicem ca atunci nu am luat puncte, dar dupa ce a fost omorat Ceausescu, cine mai avea grija de Steaua, in 2006 tot Ceausescu a ajutat-o pe Steaua sa ia puncte?

Link to comment
Share on other sites

Hai sa zicem ca atunci nu am luat puncte, dar dupa ce a fost omorat Ceausescu, cine mai avea grija de Steaua, in 2006 tot Ceausescu a ajutat-o pe Steaua sa ia puncte?

Dooh. Ceausescu inca traieste, nu stiai asta? Locuieste aici in sectorul 5, la cimitirul Antiaeriana =))
Link to comment
Share on other sites

Dooh. Ceausescu inca traieste, nu stiai asta? Locuieste aici in sectorul 5, la cimitirul Antiaeriana =))

Da, da cum zici tu ca traieste :)). Sa stii ca as incerca vara asta sa fac birou ca ala, acum depinde daca fac rost sa fac pc si dupa ma apuc si de birou.

Link to comment
Share on other sites

@, Să vorbim despre ultimii ani, cine a adus puncte României? Steaua şi CFR. Steaua anul trecut a ajuns până în optimi şi chiar avea şansa să treacă mai departe dacă erau mai concentraţi la returul cu Chelsea.

Sigur nu ai văzut meciul aseară, aşa că şhh.

Link to comment
Share on other sites

Da, da cum zici tu ca traieste :)). Sa stii ca as incerca vara asta sa fac birou ca ala, acum depinde daca fac rost sa fac pc si dupa ma apuc si de birou.

Deci serios vorbesc, daca tu faci asa ceva, si sa mearga si sa fie rezistent, iti platesc sa imi faci si mie unu.

 

@Stelisti - Hai dinamo!

Link to comment
Share on other sites

Deci serios vorbesc, daca tu faci asa ceva, si sa mearga si sa fie rezistent, iti platesc sa imi faci si mie unu.

 

@Stelisti - Hai dinamo!

Eu fac, dar imi trebuie si $$ pentru materiale.

Link to comment
Share on other sites

Nu știu de ce întotdeauna aduci în discuție echipa Dinamo București. Eu mă refeream strict la Steaua și la faptul că ne face de râs țara. Nu ești capabil să dai o replică pertinentă și începi să vorbești de Dinamo, patetic.

Habar nu aveti... Steaua a jucat foarte bine, dar totul s-a rupt de la golul aiurea. Nu mai judeca dupa aparente. Si normal ca aducem vorba de Dinamo, ca ei si-ar fi luat 9-0.

Steaua putea sa castige, dar asa e in fotbal..

Si noi vorbim de acum, lasa amintirile.

Edited by Bogdaaaa
Link to comment
Share on other sites

Salutari. Vad ca e pustiu, nu stiu cei cu voi. Inainte se faceau 1-3 pagini de seara pana dimineata, si acum doar 1 post?

Mda frate, nu trebuie sa ne ferim de dusmani ii avem in factiune. Tomyy pentru 2 secunde cat schimbi o melodie pe youtube - e afk on fare ? In fine... Gezuz take a break dude... chillout.

Nu pot sa cred ca inca nu ai inteles cum sta treaba. Cat timp este ora obligatorie nu ai voie sa faci absolut nimic, alfel vei fii sanctionat. Tomyy nu tolereaza nici o secunda de inactivitate in acesta ora, asa ca te-a prins iesi ca ai iesit 2 sec si bam.

 

Inveseleste-te si asculta:

Link to comment
Share on other sites

Salut. A venit weekend-ul, dar nu este deajuns. Trebuie o vacanta de vara cat mai repede. Voi ce faceti?

Degeaba e weekend, oricum trece repede...

 

Eu sunt plecat din Bucuresti si mi s-a cam facut dor de SA:MP. Cum merg comenzile?

Nu merg :))

 

Plec si eu afara, vorbim diseara, salut.

Link to comment
Share on other sites

Neata, eu sunt noul vostru coleg pentru cei care nu stiau.. Vorbim in game . :)

Salut. Bun venit in factiune. Sper sa ne intelegem bine.

Succes, cum ai zis si tu, ne auzim in game.

Edited by RexXaR
Link to comment
Share on other sites

Meh, salut la toti. Am revenit "in forta" :))). Welcome celor noi. Observ ca sunteti cam amortiti aici la discutii inca va e frica sau ce? :(

Link to comment
Share on other sites

  • WRC changed the title to 🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️
  • aky9 unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.